Kader Ajanları 2011 tr-TR

Kader Ajanları (2011)

(Bilim Kurgu - Romantik)
2011
IMDB
7.1
(6) 4 52 0 5
50
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
6 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
4.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
03 Şubat 2018
Filmimiz, hırslı bir politikacıyı ve onun düştüğü kara sevdayı konu alıyor. Adamımız bir kadına vuruluyor ve yavaş yavaş aşkın doruklarına ulaşırken birden sanki geçmişten gelmiş gibi görünen şapkalı gizemli adamlar beliriyor ve bu şahane çiftimizi ayırmak istiyorlar. Bu da filmin ikinci yarısını tam anlamıyla bir koşturmacaya dönüştürüyor. Gizemli atmosferi ve atraksiyonlu sahneleri ile nefis bir film izleyeceksiniz. Şahsen ben bu filmin senaryosuna tam anlamıyla vuruldum. E hadi tadını çıkarıp gelip, yorumunuzu aşağıya bırakın!

Kader Ajanları - The Adjustment Bureau

filmine yorum yap!
Gökçen Y.
25 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Başka bir tavsiye üzerine izleyip, sitede olduğunu fark etmeden hemen "Tavsiyeni Gönder" köşesinden Kaan'a tavsiye olarak gönderdim :)) Gerçekten güzeldi.
eowyn
17 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Canım sıkılıyordu güzel vakit geçirmemi sağladı. İzlerken zevk veriyor ancak sonrasında çok oturup düşünülecek bir film değil.
chansbabystay T.
14 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Aslında çok anlamlı bir film. Çok güzeldi, izlemeye kesinlikle değer.
ayten Y.
21 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Bence hak ettiği değeri asla görememiş mükemmel bir film.
Mert A.
15 Mart 2018
Sıkı Üye
Kadro çok iyi film de öyle kaçırılmamalı.
Caner M.
08 Şubat 2018
Sıkı Üye
Çoğu kişi tarafından "vasat" olarak tanımlansa da, izlediğiniz her dakikadan keyif alacaksınız. "Aşk" ve "kader" kelimelerini harmanlayan film, özgün senaryosu ile aklınızda kalıcı bir yer edinecek.
the adjustment bureau filmi konusuthe adjustment bureau filmi yorumlarıthe adjustment bureau filmi oyuncularkader ajanları filmi konusukader ajanları filmi yorumlarıthe adjustment bureau filmi izlematt damon filmleriemily blunt filmleribilim kurgu filmleribilim kurgu filmi tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.