Kayıp Kız 2014 tr-TR

Kayıp Kız (2014)

(Dram - Gizem)
2014
IMDB
8.1
(32) 4 251 0 5
237
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
32 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
25 Şubat 2018
Filmimiz, eşinin aniden ortadan kaybolması ile tüm okların hedefi olan bir adamımızın bu süreç içerisinde yaşadıklarını konu alıyor. Süresi diğer filmlere nazaran biraz uzun fakat bu sizi korkutmasın, çünkü ilk çeyreğinden itibaren oluşturduğu merak duygusu ile sizi çekip sonuna kadar götürecek. İlk yarısında düşünceniz farklıyken, film ilerledikçe düşünceleriniz de değişecek ve olayı giderek daha çok merak etmeye başlayacaksınız. Muhtemelen film bittiğinde de "O neydi be!" deyip bir süre boş duvarlara bakacaksınız... Aşağıya yorumunuzu bırakmayı unutmayın, e hadi tadını çıkarın!

Kayıp Kız - Gone Girl

filmine yorum yap!
aylan İ.
09 Mayıs 2023
Çaylak
En sevdiğim filmlerden biri bu. Hem içten içe ürkütüyor hem de şaşırtıyor.
Ahmet Ç.
09 Nisan 2023
Sıkı Üye
IMDb puanını hak eden bir film. Çok şey demeye gerek yok gidin hemen izleyin, hiç pişman olmazsınız.
Birgül
02 Nisan 2023
Çaylak
Sen nasıl bir eyşansın be kadın.. Karı koca birbirinden beter tabi kadın zekası ve sinsiliği ayrı...
SPOILER [GÖSTER]
Thalia
27 Mart 2023
Çaylak
Oyunculuk, filmdeki insanların karakterlerinin işlenişi bakımından çok başarılıydı. Film asabımı bozdu. Her kişiden ayrı bir nefret ettim. Ancak bana göre oturmayan birkaç nokta da vardı. Filmi ne sevdim ne de sevmedim, yine de izlenip görülmesi gereken bir yapım.
Aslı B.
25 Mart 2023
Sıkı Üye
Ben çok da beğenmedim filmi, kadın çok sinir bozucuydu. Uzun bir film ama yine de izlenir diyebilirim.
Im Negan
19 Mart 2023
Sıkı Üye
Bir film izlerken insana sinir krizi geçirtebilir mi diye sorsalar bu filmi izlemeden önce cevabım hayır olurdu ama artık öyle değil. Karakterlerin kendinden nefret ettirmesi de oyunculukların ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Biraz uzun ama mutlaka izlemeye değer diye düşünüyorum.
Ayhan B.
20 Şubat 2023
Usta Yorumcu
"Bu olanları Şeytan görse tövbe edip namaza durur"... Çok iyiydi, bunu beğenmeyenlerle sinema tartışmasına girmeyin bile...
SPOILER [GÖSTER]
Melek K.
15 Aralık 2022
İzledikten sonra ilk 3 dk öylece durup gerçekten o neydi dedim... Bence izlenmeli.
Bülent K.
30 Kasım 2022
Usta Yorumcu
Film gayet güzel, sizi ordan oraya çarpıyor, bazen neler olduğunu anlayamıyorsunuz. Hiçbir karakter mükemmel değil hepsinin eksikliklerini görüyorsunuz, daha önemlisi mükemmel olarak gösterilen insanların hiç de öyle olamayabileceğini çok güzel anlatıyor. Rosamund Pike filme yakışmış ama bu psikopat-sosyopat rolüne Nicole Kidman daha çok yakışırdı gibi geliyor bana :)
Hacer Ö.
27 Kasım 2022
Sıkı Üye
Ne yalan söyleyeyim filmi beğendim yine değişik bir hayat hikayesiyle karşı karşıya bırakan bir senaryo... Oyuncular çok iyi zaten. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Ben de kadınım ama o kadını elime verseler bi kaşık suda boğardım, net... Allah hiçbir kocaya böyle bir eş vermesi, iyi seyirler.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum22
gone girl filmi 2014gone girl filmi konusukayıp kız filmi konusu 2014film önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.