Koç Carter 2005 tr-TR

Koç Carter (2005)

(Dram - Spor - Gençlik)
2005
IMDB
7.3
(14) 5 34 0 5
34
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
3.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
06 Ocak 2021

Bu tavsiyeyi aranızdan Fırat göndermiş. Kendisine teşekkürler ediyor ve konumuza geçiyorum... Yıllardır o kadar çok film izliyorum ki, bazen o kalabalıkta çok iyi filmleri gözden kaçırabiliyorum. İşte bu film de onlardan biri oldu benim için. İzlerken pek çok yerinde 'neden daha önce izlememişim?' diye yakınıp durdum. Filmimiz, bir lise takımının basketbol antrenörünü ve onun çalıştırdığı öğrencileri konu alıyor. Adamımız kendince yöntemler uygulayıp, takımındaki her biri farklı kültürden olan gençleri disipline etmeye çalışıyor. Tabi bu durum da onu herkesçe 'sevilmeyen' biri yapmaya başlıyor... Öncelikle izleyeceğiniz bu filmdeki kişi ve olaylar tamamen gerçek. Fakat bu filme asla bir 'spor' filmi olarak bakmayın derim. Nefis şarkı seçimleriyle eğlendiren, ilham verip yer yer gaza getiren iyi ve gerçek bir film izleyeceksiniz. Yorumunuzu aşağıya mutlaka bekliyorum. Ayrıca 'Yok mu Kaan bu filme benzer bir tavsiyen?' diyecek olursanız da şu tavsiyeme göz atın derim. Hadi tadını çıkarın! 

Koç Carter - Coach Carter

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Buğrahan Y.
8 ay önce
Hangi spor dalı olduğu fark etmeksizin herhangi bir spor filminde maç anındaki aksiyonu yansıtmak çok zordur (izleyicinin kafasında 'bu zaten bir film' görüşü olduğundan dolayı) fakat bu film benim için bunu en iyi başarabilen filmdir. Basketbola yakınsanız büyük ihtimalle zaten izlediğiniz ama izlemediyseniz de kesin kesin izlemeniz gereken, basketbola çok da yakın olmasanız bile gerek sürükleyiciliği, gerek dramatikliği, gerek oyunculukları (bana göre Samuel L. Jackson'un en iyi performansı) gerekse verdiği ders açısından yine izlemeniz gereken bir film. Bende çok büyük etkiler bırakmıştı şahsen.
Küb
30 Ağustos 2021
Çaylak
İzlerken filmin içinde gibiydim ve kesinlikle her bir karakterin duygularını yakından hissettim. Gerçek bir hikayeyi güzel oyunculuklarla anlatan enfes bir film.
Boran K.
05 Nisan 2021
Çaylak
Tarihin en iyi basketbol filmi. Basketbolun sadece bir spordan ibaret olmadığını bir kez daha görüyor, insanların içindeki ışığı gören, onları yönlendiren eğitimcilerin insanlık için ne kadar önemli olduğunu da anlıyoruz. Samuel baba da sanki rol yapmamış da kendini oynamış gibi.
Eray
04 Mart 2021
Sıkı Üye
Bayıldım filme, diyecek bir şey yok, bu bir başyapıt.
Nihat Ü.
22 Ocak 2021
Çaylak
Eğitim her şeydir. Bir çocuğun iyi eğitilmesi, onu meslek sahibi yapar, hem ülkeye hem de kendisi ve ailesine yarar sağlar. Evlenir, eğitimli olduğu için iyi bir aile kurar, çocuklarını da öyle yetiştirir ve çocukları da kendisi gibi bir döngüye girer. Böylece koca bir toplum kaliteli olmuş olur. İşte çocukların eğitimi bu kadar önemli... Film mükemmel. Şu an izlemek için bu yorumu okuyan sen, hemen izlemelisin dostum.
Hypatia
18 Ocak 2021
Sıkı Üye
Liderlik becerisi; yönetici olmanın çok ötesinde sahip olunan bir beceridir. Samuel Jackson bunu seyirciye çok güzel aktarmış. Sene kaç olursa olsun, sıkılmadan izleyebileceğiniz, kimine rehberlik edebilecek, gerçek yaşam öyküsü.
Ayşe
15 Ocak 2021
Çaylak
Gerçek bir hikaye olması, hem oyuncular hem de konusu açısından sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film. Bu filmi beğendiyseniz eğer, Antenio Banderas'ın Kuralsızlar filmini de beğenirsiniz.
Mehmet C.
12 Ocak 2021
Çaylak
Alttaki yoruma 1 beğeniyi bıraktım. Aynı düşünceleri söylemekle birlikte bir hafta sonu rahat kafayla izlenilmesi taraftarıyım.
Sinan Ü.
10 Ocak 2021
Çaylak
Tıpkı "Ölü Ozanlar Derneği" yahut Hint filmi "Hitchki" gibi bir etki uyandırdı bende. Ayrıca filmin konusunun gerçek olması da cabası. Günümüzde oyuncu, sporcu olanların nasıl eğitimsiz, cahil olduklarını görünce izlediğiniz Carter'a daha bi hak vereceksiniz. (Hitchki filmi de tavsiyem olsun muhakkak izleyin)
zemzem45
10 Ocak 2021
Çaylak
Çok iyi filmdi. Gerçek bir hikaye olması benim için filmi daha etkileyici kıldı.
Fırat H.
09 Ocak 2021
Çaylak
Tavsiyemin beğenildiğine sevindim. Ben de bir filmkolik olarak ilk izlediğimde 'nasıl kaçırmışım bu filmi' diye sordum kendime.
Daha fazla yorum3
coach carter filmi konusucoach carter konusucoach carter yorumlarcoach carter gerçek hikayesiyaşanmış filmlerilham veren film önerilerikoç carter filmi

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.