Koro 2004 tr-TR

Koro (2004)

(Dram)
2004
IMDB
7.8
(9) 5 50 0 5
50
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
9 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Nisan 2020

Bu nefis filmi aranızdan "Sevdenur Çelik" izlemem için bana göndermiş. Kendisine teşekkürler ediyor ve hemen filmimize geçmek istiyorum. Filmimiz, şehirden uzakta bulunan bir yatılı okuldaki yaramaz öğrencileri, bu yaramazlıklar ile kendi yöntemleri ile mücadele etmeye çalışan taş kalpli okul müdürünü ve tüm bu karmaşanın ortasına düşen yeni bir müzik öğretmenini konu alıyor. Okula gelir gelmez çocukların halini ve müdürün acımasız yöntemlerini gören hocamız "Benim tarzımla deneyelim mi?" deyip sıvıyor kolları ve işte yer yer keyifli, yer yer de duygulandıran sahneler böylece başlıyor... Öncelikle ben filmi izlerken sürekli olarak kendi ilkokul yıllarımı düşünüp durdum. Öğretmenlerimin çektiği zorluklar, verdikleri mücadeleler... Hepsi gözümün önüne geldi ve gerçek bir "eğitimci" olmanın ne kadar zor olduğunun bir kez daha farkına vardım. Yıllar önce çekilip kenarda köşede kalmış gibi görünen o klasik, nefis dokusu, "öğretmen" kelimesinin üzerine cuk diye oturduğu başrolümüz ve temelindeki hikayesi ile bu film beni gerçekten yakalamayı başardı. Mutlaka ama mutlaka bir hafta sonunuzu ayırıp bu filmi izleyin derim. Ayrıca ailece izlenecek diğer iyi film tavsiyelerime göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz. Yorumunuzu aşağıya yazmayı unutmayın, e hadi tadını çıkarın! 

Koro - Les Choristes

filmine yorum yap!
Melisa G.
14 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Çok çok hoş bir filmdi. Aileyle izlenilecek tatlı ve iç ısıtan, arada da hüzünlendiren harika bir yapıt. Kesinlikle tavsiye ederim. İzlediğim en iyi Fransız filmiydi.
Eray
03 Nisan 2021
Sıkı Üye
Bir hafta sonumu güzelleştiren film. Çok güzeldi, tekrar izleyesim geldi o derece keyifliydi. Kaçırmayın derim.
eowyn
11 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Aileyle izlemelik çok hoş bir film. İzledikten sonra aşırı mutlu oluyorsunuz.
sardessena
08 Temmuz 2020
"Rastgele Tavsiye Getir"den denk geldim ve gerçekten çok özel bir film. Çok güzeldi.
Emre K.
27 Haziran 2020
Çaylak
Film tek kelimeyle muhteşemdi direk yuttum. Arşivime ekledim. Ders çıkarılabilecek bir film.
Nuri H.
20 Nisan 2020
Eşimden teşekkür aldım bu filmi izlettiğim için. Ben de emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Elinize sağlık.
Atom Fikri
18 Nisan 2020
İlk izlediğimde "nasıl oldu da daha önce izlemedim" dediğim filmdir. Harika bir Fransız filmi örneğidir. Düşünmeden izlemelisiniz. Fransızların hababam sınıfı diyelim kısaca. Keyifli izlemeler.
katilcivciv
16 Nisan 2020
Sıkı Üye
Çocuk başrollü filmler zaten her zaman güzel oluyor ama bu film en iyilerinden biri...
figen B.
15 Nisan 2020
Çok güzel bir film. Çok güzel bir azim örneği. Etkisinde kalmamak mümkün değil.
les choristes konusules choristes filmi izleles choristes yorumlarkoro filmi 2014koro filmi konusuetkileyici filmleren iyi film tavsiyelerien iyi film önerilerifransa filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.