Köken 2014 tr-TR

Köken (2014)

(Fantastik - Dram)
2014
IMDB
7.4
(26) 4 182 0 5
160
22
İZLEDİM
SONRA İZLE
26 Yorum
IMDB
7.4
BU FİLM
23b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Aralık 2017
Reenkarnasyon konusunu accayip farklı bir ucundan ele almış nefis bir film. Özellikle filmin bir sahnesi var ki, hani tuzaklı videolar olur ya durgun bir denizi falan izlerken birden ekrana bağıran bir canavar çıkar da korkudan kulaklarınızda kan basıncınızın sesini duyarsınız, işte öyle bir şey.. Bilimli, ilginçli keyifli film. Kaçırırsanız bir dahaki dünyaya gelişimde sizi bulur ve her gece yatağınızın baş ucuna bu filmi bırakırım, aklınız çıkar benden söylemesi.. Son cümlem filmin sonunda aklınıza geldiği an emin olun ben de sizi düşünüyorum demektir.. Ee kalp kalbe..

Köken - I Origins

filmine yorum yap!
aylan İ.
17 Temmuz 2022
Nedense bu kadar film izledim ama aklımda en farklı ve özel olarak kalan film oldu bu ve tam 7 yıl önce izlemiştim..
canan D.
21 Haziran 2022
Bazı sahneler hiç olmasa da olurmuş. Çok anlamsız gelen sahneler vardı. Filmin süresini uzatmak için yapılmış gibi. İzlenir mi izlenir ama çok da müthiş bir şey beklemeyin. Yavaş ilerliyor bi de...
Eren T.
03 Mayıs 2022
Çaylak
Vakit kaybı, anlamsız bir son ve kızı öldürmüşler, devam filmi de olmayacak.
SPOILER [GÖSTER]
Biriki34
21 Nisan 2022
Tamamen vakit kaybı, havada anlamsız şekilde asılı kalan bir son. Eğer bu konu ekseninde yaklaşık 15-20 dakikalık kısa bir film çekilseydi, muazzam olabilirdi fakat gerek filmin süresi gerek durağan akışı ve süreyi uzatabilmek adına filmin anlatmak istediğinden bağımsız ne heyecan ne ilgi ne de merak uyandıran anlamsız sahneleri dikkate alınca, şahsen çok gereksiz bir film olduğunu düşünüyorum.
Faruk E.
02 Nisan 2022
İlgi çekici bir konu ve bence izlenmesi gereken bir filmdi. Gelecekte göze dair filmdeki gelişmeler muhtemelen gerçekleşecektir. Gereksiz aşırı müstehcenlik olmasa daha güzel olurdu. Filmin en sonunda kurulan bağlantı da ayrıca iyiydi.
Mehmet A.
21 Mart 2022
Muhteşem! Gereksiz c*nsellik olmasa daha da muhteşem olurdu. Ben beğendim.
Ali Y.
15 Mart 2022
İzledim, Michael'ı severim bu filmde de iyi oynuyor. Harikaydı bence en iyi filmlerinden.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Oldukça ilginç ve çarpıcı bir film. Sonu eksik kalsa da kendi alanında kesinlikle farklı bir senaryoya sahip.
mamicillo
10 Ekim 2021
Sıkı Üye
Bilim insanı olan başrolümüzün reenkarnasyonla mücadelesi gibi bir şey olmuş. 'Vayy be ne filmdi' diyebileceğim bir film değildi çünkü sonunda garip bir eksiklik hissettim. Yavan kalmış gibi. Ama bir şans verilebilir.
Zeynep
01 Ekim 2021
Sıkı Üye
"Bilim mi inanç mı?" kelimelerini sık duyduğunuz, genel olarak bakıldığında güzel ve farklı bir film olmuş. Özellikle bilimsel olarak bakıldığında günümüz için akıllarda bir şüphe bırakmıyor değil... Bir tık karmaşık ve anlamsız yerleri vardı bana göre (+18 ve çıplaklık dahil) yine de beğendim, biraz yavaş aksa da hoştu.
Daha fazla yorum16
beyin yakan filmlerbeyin yakan film tavsiyeleriı origins konusuı origins yorumlarköken filmiköken fragmanı origins imdb

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.