Küp 1997 tr-TR

Küp (1997)

(Dram - Gizem)
1997
IMDB
7.3
(22) 4 152 0 5
135
17
İZLEDİM
SONRA İZLE
22 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018
Tamamen gerilim dolu bir film izleyeceksiniz. İçerisinde 6 kapı bulunan ve gizemlerle dolu olan küpler düşünün ve bu küplerin içinde sıkışıp kalmış çaresiz insanlar... Tabi bu devasa küplerin içinde bubi tuzakları da mevcut. İşte tam olarak bu hayatta kalma mücadelesini izleyeceksiniz. Bir yandan da "Neden?" diye sormadan edemeyeceksiniz tabi. Biraz gizem, biraz matematik ve biraz da sorgulama isteği... Film sizi son anına kadar büyük bir gerilim ve ''şimdi ne olacak?'' sorusu ile alıp götürüyor. İlk sahneyi görüp gözleriniz fal taşı gibi açıldığında beni hatırlayın. E hadi şu filmin tadını iyice bir çıkarıp gelin!

Küp - Cube

filmine yorum yap!
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Filmin konusunu okur okumaz merak edip izlemek istedim. Matematikle birleştirilmesi ve insanların rastgele değil de mesleklerine olan ihtiyaca göre seçilmesi çok hoş. Fakat yapılan bu ölüm makinesinin bir amacının olmaması vs filmi basitleştirmiş.
SPOILER [GÖSTER]
Melisa G.
11 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Matematikle birleştirilmesini sevdim, ayrıca yapım tarihine bakınca kendi tarzında öncü bir film olduğunu görüyoruz. Süre olarak da gayet iyi ayarlanmış, içerisinde birkaç da hayata dair yorum var. İzlenir.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Tek mekanda geçen filmler beni hep daha fazla germiştir. Sonu pek tatmin edici olmasa da izlenmeye değerdi.
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Escape Room filmini sevip bunu sevmeyenleri anlamak mümkün değil. Zaten o film bundan esinlenilmiş? Her neyse bulmaca severlerimiz için fıstık gibi bir film, izlensin!
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Tek mekanda anca bu kadar sürükleyici olabilir. Konusu güzel. İzleyin derim.
Im Negan
05 Haziran 2021
Çaylak
Zamanına göre iyi bir film olabilir ama ben pek beğenmedim. Güzel bir konusu var ama senaryosu zayıf kalmış. Sonu da çok havada kaldı. Bu tarz filmleri seviyorsanız kesinlikle "Escape Room" adlı filmi izleyin derim.
JF.Kennedy17
29 Nisan 2021
Çaylak
Zamanına göre iyi bir film. Devam filmlerine nazaran çok iyi.
Tuanna C.
19 Şubat 2021
Sıkı Üye
Film çok gerilimli ve güzeldi. Senaryo da gayet güzel ama sonu beni pek tatmin etmedi açıkçası. Biraz havada kaldı gibi. Bazı soruların cevabını alamadık. Belki devam filmlerinde alırız. Tarihine göre bayağı başarılı. İzleyin kesinlikle.
filmkolik D.
09 Şubat 2021
Çaylak
Senaryo güzeldi fakat o kadar çok hoşuma gitmedi.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Yapıldığı tarihe göre çok iyi bir film.
Daha fazla yorum12

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.