Makinist 2004 tr-TR

Makinist (2004)

(Gerilim - Dram)
2004
IMDB
7.7
(15) 4 142 0 5
135
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
IMDB
7.7
BU FİLM
7.10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Ocak 2018
''Hadi ama kaan! Oldu olacak Fight Club'ı da tavsiye et...'' diyenleriniz olabilir, haklılar da, fakat fazla bilinen filmleri buraya taşımama prensibimi bu filmle delmiş oluyorum. Aslına bakarsanız delmek de istiyorum çünkü bu nefis filmi hala izlememiş olanları görünce üzülüyorum. 1 yıl kadardır hiç uyumayan bir makinistimiz var, ki kendisi rolü için kilo alıp verebilen inanılmaz Christian Bale'in ta kendisi. Ve bu adamımız gittikçe karmaşıklaşan olaylar içine sürüklenmekten kendisini alamıyor. Tam anlamıyla beyninizi çamur kıvamına getirip ortada öylece bırakacak nefis bir film. Tadını doya doya çıkarın!

Makinist - The Machinist

filmine yorum yap!
Daphne
01 Eylül 2021
Sıkı Üye
Cidden şaşırtıcıydı, acaba nereyi kaçırdım filmi izlerken daldım gittim mi diye düşündüm..
chansbabystay T.
17 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Müthiş bir şeydi. Kesinlikle izlemelisiniz.. Sonu da çok iyiydi.
Melisa G.
24 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Oyunculuk çok iyi bunu zaten tartışmaya gerek yok. Film genel anlamda sabır gerektiriyordu, başrolün uykusuzluğu benim bile uykumu getirdi. Açıkcası çok yüksek beklenti olmadan izlenmesi gereken popüler bir film. Sonunda her şey açıklanıyor fakat fazla uzatılmış. Bu tarz daha iyi filmler izledim ama bu filme yapım yılından dolayı saygı duyuyorum. Genel kültür olsun diye izlenir, boş kafa ile izleyin.
UğurKibrit
03 Aralık 2020
Sıkı Üye
Christian Bale de müthiş bir oyuncu. Filmi güzelleştiren en önemli etmen de bence oyuncular. Çok meşhur bir film zaten bu. Muhakkak izleyin derim.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Christian Bale oyunculuğu diye bir olay var ki bu filmdeki rolü için 45 kilo vermesi bunun göstergesi... Dikkatli izlenmesi gereken, psikolojik güzel bir film.
ayten Y.
21 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Bale için izlediğim bir film. Tabii ki çok biliniyor. Kafanız boşken izleyin.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
Bu tarz filmlerde âdet olduğu üzere film bittiği zaman afallamış halde credits'e bakmaya devam eder, "Nereyi kaçırdım acaba? Devam filmi mi var? Bu nasıl senaryo gibi?" sorularla baş başa kalırsınız. Bu hissiyatı gidermek için yapmanız gereken tek şey ise filmi bir hafta sonra bir daha izlemektir. Onun dışında bu tarz bir yapımın sinemaya geçmesine vesile olduğu (daha doğrusu filmi taşıdığı için) Bale'e de buradan selam olsun. Bu tarzı sevmiyorsanız gerek yok.
Burak A.
26 Haziran 2020
Çaylak
İzlenmeye değer bir film. Vakit kaybetmeden listenize eklemelisiniz...
Talha B.
26 Haziran 2020
Çaylak
Bu filmi izlemenin 2 adımı vardır; Birinci adım Makinist'i izlemek. İkinci adım ise "tekrar izlemek"tir... Çünkü neler olduğuna dair ipucu veren birçok küçük detay var...
Futurama
22 Mayıs 2020
Çaylak
Müthiş, durgun olup da kendini izlettirebilen nadir filmlerden biri. Sonuna kadar "N'oluyor lan" havasında geçen bir atmosferi var. İlk başlarda biraz sıkabilir ancak pes etmeden sonuna kadar izleyin. Sonunda ihtiyacınız olan her şeyi elde edeceksiniz. Ayrıca film izlerken pek duygulanan biri değilimdir ancak bu filmin sonu beni duygulandırdı :D Yıllar sonra da hatırlayacağım filmlerden biri. Kesinlikle izleyin, iyi seyirler dilerim.
Daha fazla yorum5
the machinist konusuthe machinist izlethe machinist yorumlar

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.