Makinist 2004 tr-TR

Makinist (2004)

(Gerilim - Dram)
2004
IMDB
7.7
(21) 4 198 0 5
185
13
İZLEDİM
SONRA İZLE
21 Yorum
IMDB
7.7
BU FİLM
11b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Ocak 2018
''Hadi ama kaan! Oldu olacak Fight Club'ı da tavsiye et...'' diyenleriniz olabilir, haklılar da, fakat fazla bilinen filmleri buraya taşımama prensibimi bu filmle delmiş oluyorum. Aslına bakarsanız delmek de istiyorum çünkü bu nefis filmi hala izlememiş olanları görünce üzülüyorum. 1 yıl kadardır hiç uyumayan bir makinistimiz var, ki kendisi rolü için kilo alıp verebilen inanılmaz Christian Bale'in ta kendisi. Ve bu adamımız gittikçe karmaşıklaşan olaylar içine sürüklenmekten kendisini alamıyor. Tam anlamıyla beyninizi çamur kıvamına getirip ortada öylece bırakacak nefis bir film. Tadını doya doya çıkarın!

Makinist - The Machinist

filmine yorum yap!
Im Negan
28 Ocak 2023
Sıkı Üye
Filmin atmosferi çok iyiydi, Christian Bale'in oyunculuğundan bahsetmeye bile gerek yok zaten. İzlerken biraz sabırlı olmak gerekiyor ancak filmin sonunda bunun meyvesini de en iyi şekilde alıyorsunuz.
Hacer Ö.
11 Ocak 2023
Sıkı Üye
Valla çok beğenmedim, tamam oyunculuk falan okey de bitireyim diye zorladım kendimi. Niye bu kadar IMDb puanı almış onu da anlamış değilim..
kayıp B.
20 Ağustos 2022
Filmi çok da etkileyici bulmadım, uzun süredir uykusuz olan birinin halisülasyon görmelerini anlatıyor. Çok durağan bir flim. Hiç de Beynimi Yaksın türünde değil her şeyi gayet de önceden anladım, tahmin ettim, sonu dahil hiçbir sahnesinde şaşırmadm.. Beğenmedim.. Zaman kaybıydı, çok sıkıldım izlerken.
İrfan K.
02 Şubat 2022
Film kendi başına çok bir anlam ifade etmiyor ama Christian Bale çok güzel oynamış. Dövüş Kulübü'nü sevdiyseniz şans verebilirsiniz.
Pablo.Escobar
26 Kasım 2021
Sıkı Üye
Fractured filmini de andırıyor... Tavsiye ederim.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Christian Bale oynasın yeter bence. Hala bu filmi seyretmeyen kalmış olamaz!
Daphne
01 Eylül 2021
Sıkı Üye
Cidden şaşırtıcıydı, acaba nereyi kaçırdım filmi izlerken daldım gittim mi diye düşündüm..
dwaekki W.
17 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Müthiş bir şeydi. Kesinlikle izlemelisiniz.. Sonu da çok iyiydi.
Mel
24 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Oyunculuk çok iyi bunu zaten tartışmaya gerek yok. Film genel anlamda sabır gerektiriyordu, başrolün uykusuzluğu benim bile uykumu getirdi. Açıkcası çok yüksek beklenti olmadan izlenmesi gereken popüler bir film. Sonunda her şey açıklanıyor fakat fazla uzatılmış. Bu tarz daha iyi filmler izledim ama bu filme yapım yılından dolayı saygı duyuyorum. Genel kültür olsun diye izlenir, boş kafa ile izleyin.
UğurKibrit
03 Aralık 2020
Sıkı Üye
Christian Bale de müthiş bir oyuncu. Filmi güzelleştiren en önemli etmen de bence oyuncular. Çok meşhur bir film zaten bu. Muhakkak izleyin derim.
Daha fazla yorum11
the machinist konusuthe machinist izlethe machinist yorumlar

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.