Mulholland Çıkmazı 2001 tr-TR

Mulholland Çıkmazı (2001)

(Gerilim - Gizem - Psikolojik)
2001
IMDB
8
(15) 3 58 0 5
38
20
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
IMDB
8
BU FİLM
8.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
26 Nisan 2018
"Kaan hani çok bilinen filmleri tavsiye etmiyordun burada?" diyenleriniz olacak biliyorum ama hala bilmeyenlere rastlayınca bu müthiş filmi de burada tavsiye etmek istedim. Şimdi, filmimiz, çok büyük umutlarla Hollywood'a gelen genç ve güzel bir aktristin yaşadıklarını konu alıyor. Kızımız daha gelir gelmez ayağının tozuyla bir kazadan kurtulan gizemli bir kadın ile tanışıyor ve böylece bir macera başlıyor... Şahsen ben, koca sinema sektöründe, bu film kadar ince detaylar ile bezenmiş başka bir film daha görmedim, duymadım. Türü "korku" değil, ama deli gibi korktum. Gerim gerim gerildim ve beynimden tam anlamıyla dumanlar çıktı. Analizi okunmadan anlaşılmayacak türden bir film. O yüzden filmi izledikten sonra "Keşfettiklerim" köşemde bu filmin analizine de ulaşabilirsiniz. İzledikten sonra gelin ve "Oha!", "Vay anasını!" gibi tepkiler vereceğiniz detaylara göz atın. Eminim ki hayatınızın geri kalanında bu filmi asla unutamayacaksınız... Hadi tadını çıkarın!

Mulholland Çıkmazı - Mulholland Drive

filmine yorum yap!
Serkan B.
07 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Bu iki hanımın oyunculukları (tatlılıkları (: ), senaryodaki kıvraklıklar ve akıcılık film sonunda akılda kalan şeyler. İzleyin.
chansbabystay T.
10 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Aslında başta sıkılıp kapatmayı düşündüm yavaş ilerliyordu ama sonu cidden güzel bitti. Sevdim.
uykusarhosu
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Bir filmi izledikten sonra bu kadar çok film analizi okuduğumu hatırlamıyorum. Hakkında yazılanları okuduktan sonra da "oh be şimdi oldu" dedirten bir film.
Mert I.
05 Aralık 2020
Bu filmin üzerine belgesel çekilmeli Top 5'imde ilk sırada yer alıyor.
Kaan A.
05 Kasım 2020
Sıkı Üye
Arkadaşlar beğenmeyenleri eksileyin geçin. Hani şu beynimi yaksın kategorisi var ya işte o bu filmin hatırına var. Filmin senaristi filmlerinde sık sık imgelere başvuran biri. Çoğu filminde hayal ile gerçek; gerçek ile rüya iç içe geçmiştir. Onu Nolan yapansa bu karmaşayı bize filmde açıklamamasıdır. Normalde filmin sonunda kahramanımız rüyasından uyanır ve biz bu sayede rüya-gerçek ayrımına varabiliriz ya, Nolan'ın filmlerinde bu olmaz. O yüzden film sonrası mutlaka birkaç farklı analiz okuyun. Her şey daha da netleşecektir.
Saliha E.
06 Ekim 2020
Çaylak
Hiç sevmedim ne anlattığını da anlayamadım boşa izledim zaman kaybı.
Gökçen Y.
30 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Bir film ne kadar sevilmezse o kadar sevmedim, o kadar yani.
Hatem Ben Arfa
13 Ağustos 2020
Çaylak
Bu film öyle bir film ki, hangi duyguyu arasanız filmde bulursunuz, herkes beğenmez, sevmez ve anlayamaz. Ama bana göre David Lynch ilgilense zamanında olsa elektriği, tv'yi ya da akıllı telefonu çok kolayca icat edermiş. Bu nasıl beyin çalışması... Her filmi tuhaf.
Sena
16 Temmuz 2020
Ben hiç beğenmedim, anlamadığımdan değil çok boş bir film olmuş.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
Bu türü sevsem de yine kendim bir şeyleri çözmek isterim, bir şeyleri fark etmek isterim. Ama maalesef olmadı bu sefer. Filmi bir kez izleyip analiz okuyunca da kendimi spoiler yemiş gibi hissettim. Cidden çok ağır (ee David Lynch) ve bir anda dalınamayacak bir film. Bu türde ustalaşıp öyle gelmeli ama yine de izleyince "Öncekiler de film miymiş" diyeceksiniz. Analizi okuduktan sonra bir daha izleyin kesinlikle. Hatta önce "Lost Highway" izleyin bu filme kıyasla daha kolaydı anlaşılması.
Daha fazla yorum5
mulholland drive 2001 filmimulholland drive filmi izlemulholland drive filmi konusumulholland drive filmi oyuncularımuholland çıkmazı 2001muholland çıkmazı 2001 konusumuholland çıkmazı filmi konusumuholland çıkmazı filmi oyuncularımuholland çıkmazı filmi izle2001 filmlerifilm önerileribeyin yakan filmleretkileyici filmlerdavid lynch filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.