Naim Süleymanoğlu 2019 tr-TR

Naim Süleymanoğlu (2019)

(Dram - Biyografi)
2019
IMDB
8.8
(30) 4 148 0 5
144
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
30 Yorum
IMDB
8.8
BU FİLM
16b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
29 Kasım 2019
Sinemadan koşar adımlarla çıkıp size bu nefis filmi sıcağı sıcağına tavsiye etmeye geldim. Malumunuz filmimiz, dünya spor tarihine adını altın harfler ile yazdırmayı başarmış efsanevi haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alıyor. Üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 altın madalya ve 7 dünya şampiyonluğu ile defalarca göğsümüzü kabartan dev sporcumuzu çocukluk yıllarından itibaren izleme fırsatı buluyoruz filmde... Öncelikle 19 yaşındaki başrolümüz "Hayat Van Eck" büyük bir alkışı hak ediyor, çünkü bu dev rolü çok iyi bir şekilde sırtlamış. Filmde kullanılan müzikler de tam yerinde ve etkiliydi. Yer yer gözlerim doldu ve yer yer de içimdeki alkışlama hissini bastırmaya çalışarak izledim. Sade, özenli ve etkileyici bir anlatım ile nefis bir hayat hikayesi izledim diyebilirim. Siz de aşağıya yorum bırakarak bu filmi izlemek ile izlememek arasında gidip gelen binlerce kişiye fikir verebilirsiniz. E hadi tadını çıkarın!

Naim Süleymanoğlu - Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

filmine yorum yap!
Beyza Y.
01 Ocak 2022
Sıkı Üye
Çok güzeldi, gurur verici bir filmdi, bence her Türk izleyip desteklemeli.
Said F.
21 Eylül 2021
Sıkı Üye
Sinemada izlediğim ve bayıldığım özel bir yapım, aslında yapımdan fazlası bu; mücadele ile geçmiş bir hayatın özeti.. Ne yazık ki dünyada güzel kişilerin kıymeti öldükten sonra halka mâl oluyor, rahmetli öleli çok olmadı, o hayattayken yapılsaydı olmaz mıydı diye kendimce çok dedirtti..
Melisa G.
14 Eylül 2021
Usta Yorumcu
Etkileyici bir başarı hikayesi. Başına gelenler ve halkının sesini dünyaya duyurmak istemesi çok güzel. Başrolü tebrik ederim, çok zor bir rolü çok güzel oynamış. Eren Bülbül detayını da unutmamak lazım. Unutulmaması gereken gururumuz Naim Süleymanoğlu için izlemek gerek bu filmi.
Helin Sak
13 Eylül 2021
Sıkı Üye
Çok çok güzel, çok da duygusal, göğüs kabartan bir filmdi.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Effsane bir film. Net izleyin. Duygulanıp gururlanacağınız sahnelerle dolu.
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Filmi izlediğinizde milli duygularınız daha da aratabilir, hatta sizde milli sporcu ruhu bile uyandırabilir. Duygusal bir filmdi ama ağlatmadı.
widight
27 Haziran 2021
Sıkı Üye
Sonunda "Sonra İzle" listemden çıkartabildiğim bir film! Naim Süleymanoğlu'nun hayatını ne kadar doğru anlatıyor bilemiyorum ama, filmi izlerken yarattığı atmosfer sizi daha çok içine çekiyor, içinizi heyecanla kaplıyor. Filme puanım: 9/10
Boşahsiyet
29 Mayıs 2021
Çaylak
Film ağlatır mı? Sizi bilmem ama beni çok ağlatmadı, ama güzel bir filmdi. Gerçeklerden alıntı bir film izlemek isterseniz bence izleyin.
yağız şimşek
19 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Hikaye o kadar yavaş ilerliyor ki film insanı bayıyor bir zamandan sonra. Bi de benim sevmediğim türden film olunca maalesef yarısında kapattım.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Film hüzün ve mutluluk duygularınızı dans ettiriyor resmen. Bir de bunların arasına milli duygu ve başarılı oyunculuklar eklenince ortaya tadından yenmeyecek bir eser çıkıyor.
Daha fazla yorum20
cep herkülü naim süleymanoğlucep herkülü naim süleymanoğlu filminaim filminaim filmi konusunaim filmi imdbnaim filmi yorumlarnaim filmi fragmanı

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.