Nefesini Tut 2016 tr-TR

Nefesini Tut (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
7.1
(81) 4 382 0 5
370
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
81 Yorum
1s 28dk
IMDB
7.1
BU FİLM
53b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2017

Sıradan bir hırsızlık ne kadar farklı anlatılabilir? Ya da senarist kafasıyla düşünün. Bir hırsızın bir eve gizlice girmesini nasıl farklı bir şekilde seyirciye izletebilirsiniz? Ben bir sürü farklı senaryo düşündüm filmi izlemeden, fakat izlediğim bu şey, yazdığım tüm senaryolardan 3-4 kat yukarıda. Tek bir olay nasıl bu kadar akıcı ve bu kadar farklı anlatılabilir hala şaşkınım. Kör bir ev sahibimiz ve evdeki parayı çalmaya çalışan genç bir hırsız grubumuz var. Fakat işte o işler öyle olmuyor.. Her sahnesinde ayrı gerileceksiniz. Hatta film bittikten sonra bile bir süre etkisini üzerinizden atamayacaksınız. Hani izlerken ''kaç kızım kaç'', ''işte o kapıyı açma ya..'' diye oturduğumuz yerden karaktere yön vermeye çalıştığımız filmler var ya, heh işte o filmlere bir yenisini ekleyin. Kahvenizi de kapın ve gerilim dolu bu nefis filmin tadını çıkarın!

Nefesini Tut - Don't Breathe

filmine yorum yap!
Aslı B.
27 Şubat 2023
Sıkı Üye
Harika bir film. İzlemeye başladığımda aman ne olabilir ki en fazla demiştim ama öyle değilmiş. Gerçekten insan nefesini tutarak izliyor. İkincisi de var bu filmin onu da izledim ama ilki kadar güzel değil. Bazı filmleri izleyip tekrar gördüğüm zaman unutuyorum sonunda ne olmuştu diye ama bu film, sonunu ve içeriğindeki birçok sahneyi unutmadığım nadir filmlerden, izleyin siz de unutamayacaksınız...
dromomani
13 Şubat 2023
Bu filmi çıktığı sene flash belleğe indirip okula götürmüştüm. Akıllı tahtada sınıfla izlemek istiyordum (hem de ekran kocamandı), iyi ki öyle yapmışım. İzlerken yanımdaki arkadaş sürekli beni sarsıp kaçsana kızım diyordu. 3-4 kez farklı arkadaş gruplarıyla da izledim. Tavsiye edilir.
Hacer Ö.
06 Aralık 2022
Sıkı Üye
Gerçekten film izlerken bi ara nefesimi tuttuğumu fark ettim... Gerim gerim geren müthiş bi filmdi. Hop oturup hop kalktım. İzlediğinizde bana hak vereceksiniz. Bu serinin devamını da izleyin derim... İyi seyirler.
Bülent K.
04 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Bu kadar basit bir konu ile seyirciyi nasıl hep tetikte ve gerilimde tutmayı başarıyorlar anlayamadım. İster istemez sahnelerde oyuncuların yerine kendinizi koyuyorsunuz ve istemsizce heyecanlanıyorsunuz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamak istemeyeceğiniz bir zaman dilimine sahipseniz izleyin bence. Tavsiyedir.
Emetullah A.
02 Ağustos 2022
Gerçekten izlerken nefesimi tuttuğum harika bir filmdi.
Ayşegül A.
22 Temmuz 2022
Sıkı Üye
Arkadaş ortamında izlenebilecek, güzel bir gerilim filmi.
Weadex
03 Temmuz 2022
Çaylak
Tek kelimeyle mükemmel bi film hatta HARİKA. 2. filmi de var o da bu heyecanı ve gerilimi devam ettiriyor 2. filmi de çok çok harika. İkinci filmi beğenmeyenler olmuş ama onları inanın hiç anlamadım, önce bunu sonra diğerini hiç vakit kaybetmeyen izleyin derim. Her anında gerileceğiniz efsane bir yapım!
Weadex
03 Temmuz 2022
Çaylak
Gerçekten baya gerilimli, diken üstünde izlediğim bir yapım oldu, yorumlara bakmayın, gidin ve izleyin çok başarılı ve ayrıca İLGİNÇ'ti de.
Umur E.
01 Temmuz 2022
Usta Yorumcu
Boş vakitte izlenebilecek, gerilim seviyesi iyi olan ve fena da olmayan bir film.
UĞUR D.
19 Mayıs 2022
Çaylak
Baya gerilimli bir filmdi, resmen nefesimi tutarak izledim... Tavsiyemdir.
Daha fazla yorum71
dont breathe konusudont breathe izledont breathe yorumlarnefesini tut izlenefesini tut imdbnefesini tut oyunculargerilim filmlerigerilim filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.