Oda 2019 tr-TR

Oda (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.2
(65) 4 274 0 5
251
23
İZLEDİM
SONRA İZLE
65 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
110b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Aralık 2019

Beni 2 yıldır burada takip edenler iyi bilir, yaşadığımız gerçek dünyayı, çılgın doğaüstü olaylarla harmanlayan filmlere bayılıyorum. İşte bu film de onlardan. Şimdi filmimiz, birbirlerini seven bir çiftin taşındıkları şehirden uzaktaki yeni evlerinde başlarına gelenleri konu alıyor. Çiftimiz bu yeni evde bir süper gücü olan gizli bir oda keşfediyorlar ve işte ondan sonra da artık hayatları eskisi gibi olmuyor... 1 buçuk saatlik bu filmin ilk 20 dakikası çok klişe ve çok çerezlik gelebilir. Size tavsiyem, sakın bu sürede kararınızı verip kapamayın çünkü biraz ileride sizi heyecanlandıran şeyler bulacaksınız. Böyle uçuk, çılgınca senaryoların hastasıyım. O yüzden filmdeki fikir çok heyecan verici bir şey olunca filmin sinematografisine falan pek bakmıyorum. Yani belki çok iyi, çok kaliteli bir şekilde ortaya çıkarılmış bir yapım değil fakat filmin senaryosu şahane yazılmış. Böyle uçuk bir fikir kimin aklına geldiyse alnından öpüyorum. Şöyle yer yer "Ay acaba olabilir mi böyle bir şey? Lütfen olsun çünkü!" diyeceğiniz ve yer yer beyninizin yanacağı "farklı" bir film izleyeceksiniz. Yorumlarınızı çok merak ediyorum aşağıya kesinlikle bırakın, e hadi tadını çıkarın!

Oda - The Room

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Mehmet C.
2 yıl önce
Sıkı Üye
Kaan artık senin de büyük firmalar gibi bizi dinlediğini düşünüyorum artık. Yahu daha dün sana bir mail atıp şu beynimi yaksın kategorine yeni bir film gelir mi? diye sorsam mı acaba diye düşünüyordum ki bugün siteye girince ne göreyim? The Room filmi hem de beyin yakan cinsten hem de 2019... Nokta atışı bu tavsiyeyi hemen oturup izledim ve şunu söyleyebilirim ki ilk yarım saatini çıkar on numara bir film. Sadece ilk başları gereksiz gibi geldi ama sonra çok başka bir filme dönüştü. Kesinlikle tavsiyemdir.
Aslı T.
20 Ocak 2022
Çaylak
Fikir güzel, fakat beğenemedim. Sanki daha farklı işlenebilirdi bu güzelim konu... Bir şeyler eksik biliyorum, anlatamıyorum :)
Ahmet D.
19 Ocak 2022
Çaylak
Buradaki yorumlara aldanıp izledim. Her filmin mantığı olur gerçeklik aranmaz ama bu çok kötüydü. Teşekkürler.
Beyza Y.
01 Ocak 2022
Sıkı Üye
İzlemeye değer, güzel, sonu tahmin edilemez bir filmdi, baya kaliteli beğendim.
Ufuk G
11 Aralık 2021
Merak uyandırarak izlemeye devam ettiğim güzel bir filmdi. Filmde gerçekçilik arayanlar saçma bulabilir.
Sedef K.
09 Aralık 2021
Çaylak
Kaan'ın tavsiyesiyle dün izlediğim film, kesinlikle mükemmeldi.
Enes E.
01 Aralık 2021
Sıkı Üye
İzlemesi zevkli bir filmdi. Paradoks türü film sevenler mutlaka izlesinler. Filmde açıkça göstermemiş ama son sahnedeki kadın odadan mı istendi acaba? Kendisi hamile kalamayacağı için kendi benzerini isteyip intihar etmiş olabilir. Böylelikle evden dışarı çıktığında kül olmayacaktır.
SPOILER [GÖSTER]
Büşra Ö.
30 Ekim 2021
Çaylak
Burdaki yorumlara bakarak izledim. Konu farklı ama ben pek beğenmedim, boş bi zamanda izleyebilirsiniz.
Said F.
14 Ekim 2021
Sıkı Üye
Konu olarak sıradışı fakat itici bir yapım. Karakterler, zaten dört karakter var her biri birbirinden daha sinir bozucu. Kate ya uyuyor ya ağlıyor salya sümük.. en çok buna sinir oldum bu ne la! Velet desen abazan sünepe malın teki. Bir tek esas adam karakter olarak iyi fakat onun da oyunculuğu acemice, refleks taklitlerinde çokca belli oluyor. Durağan, sinir bir senaryo..
SPOILER [GÖSTER]
Altan U.
09 Eylül 2021
Film kendini izletti izletmesine de daha iyi bir senaryo olabilirdi, beynimi tam yakmadı fakat güzel bir filmdi.
Daphne
31 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Senaryo güzel farklı. Fikir çok yaratıcı. Sadece sınırları zorlayıp daha farklı bi olay örgüsü olabilir miydi diye düşündüm. Oyunculuklar fena değildi.
Daha fazla yorum54
the room 2019 imdbthe room 2019 konusuthe room 2019 yorumthe room 2019 izlethe room 2019 yorumlaroda filmi 2019oda filmi konusu 2019beyin yakan film önerileribeyin yakan filmlerbeyin yakan filmler 20192019 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.