Oda 2019 tr-TR

Oda (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.2
(57) 4 250 0 5
229
21
İZLEDİM
SONRA İZLE
57 Yorum
IMDB
6.2
BU FİLM
99b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Aralık 2019

Beni 2 yıldır burada takip edenler iyi bilir, yaşadığımız gerçek dünyayı, çılgın doğaüstü olaylarla harmanlayan filmlere bayılıyorum. İşte bu film de onlardan. Şimdi filmimiz, birbirlerini seven bir çiftin taşındıkları şehirden uzaktaki yeni evlerinde başlarına gelenleri konu alıyor. Çiftimiz bu yeni evde bir süper gücü olan gizli bir oda keşfediyorlar ve işte ondan sonra da artık hayatları eskisi gibi olmuyor... 1 buçuk saatlik bu filmin ilk 20 dakikası çok klişe ve çok çerezlik gelebilir. Size tavsiyem, sakın bu sürede kararınızı verip kapamayın çünkü biraz ileride sizi heyecanlandıran şeyler bulacaksınız. Böyle uçuk, çılgınca senaryoların hastasıyım. O yüzden filmdeki fikir çok heyecan verici bir şey olunca filmin sinematografisine falan pek bakmıyorum. Yani belki çok iyi, çok kaliteli bir şekilde ortaya çıkarılmış bir yapım değil fakat filmin senaryosu şahane yazılmış. Böyle uçuk bir fikir kimin aklına geldiyse alnından öpüyorum. Şöyle yer yer "Ay acaba olabilir mi böyle bir şey? Lütfen olsun çünkü!" diyeceğiniz ve yer yer beyninizin yanacağı "farklı" bir film izleyeceksiniz. Yorumlarınızı çok merak ediyorum aşağıya kesinlikle bırakın, e hadi tadını çıkarın!

Oda - The Room

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Mehmet C.
1 yıl önce
Çaylak
Kaan artık senin de büyük firmalar gibi bizi dinlediğini düşünüyorum artık. Yahu daha dün sana bir mail atıp şu beynimi yaksın kategorine yeni bir film gelir mi? diye sorsam mı acaba diye düşünüyordum ki bugün siteye girince ne göreyim? The Room filmi hem de beyin yakan cinsten hem de 2019... Nokta atışı bu tavsiyeyi hemen oturup izledim ve şunu söyleyebilirim ki ilk yarım saatini çıkar on numara bir film. Sadece ilk başları gereksiz gibi geldi ama sonra çok başka bir filme dönüştü. Kesinlikle tavsiyemdir.
Altan U.
09 Eylül 2021
Film kendini izletti izletmesine de daha iyi bir senaryo olabilirdi, beynimi tam yakmadı fakat güzel bir filmdi.
Daphne
31 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Senaryo güzel farklı. Fikir çok yaratıcı. Sadece sınırları zorlayıp daha farklı bi olay örgüsü olabilir miydi diye düşündüm. Oyunculuklar fena değildi.
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Beklentiyi yükseltip filmin tadını kaçırmak istemem ama bu türü sevenler mutlaka izlesin. Çok iyi film!
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
İzlerken sürekli ''böyle bi şey olsa süper olur yaa'' diye düşündüğüm ancak film ilerledikçe imkansız olmasına rağmen bir fobim haline gelen bu film baya enteresan bir konuyu işlemiş. İzleyenler izlemeyenlere izletsin!
amozonadar_
27 Temmuz 2021
Başta oyunculuk çok iyi, ben filmi çok sevdim, şiddetle tavsiye ederim kesinlikle izleyin :)
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
En beğendiğim filmlerde ilk 5'e girer. Konusu enteresan, kurgu oyunculuk şahane! Puanına kesinlikle bakmayın hemen açın izleyin!
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
İzlenir mi? evet, merak ettiriyor mu? gayet evet. ama sonu bu kadar boş bağlanmasaydı, odayla ilgili gizeme azıcık değinilseydi daha mutlu ayrılabilirdim filmden. Oyuncuların da biraz yetersiz kaldığını düşünüyorum. Farklı konusu için izlenir.
SPOILER [GÖSTER]
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Başlangıcı tam bir klişeydi ama neyse ki sonradan farklı bir konu ele alındı. Sabrederseniz sizi tatmin edecek bir film.
Hypatia
09 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Puan olarak tam 6 seviyesinde bir film, ne eksik ne fazla. Yorumlar beklentinizi yükseltir. Başroldeki kadın oyuncunun istenilen duyguyu veremediğini düşünüyorum.
sevil ö.
02 Mayıs 2021
Tavsiyeniz üzerine izledim. Uzun zamandır böyle değişik konulu bir film izlememiştim. Çok beğendim. Sonuna kadar heyecan hiç düşmedi. Teşekkürler.
Daha fazla yorum46
the room 2019 imdbthe room 2019 konusuthe room 2019 yorumthe room 2019 izlethe room 2019 yorumlaroda filmi 2019oda filmi konusu 2019beyin yakan film önerileribeyin yakan filmlerbeyin yakan filmler 20192019 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.