Oda 2019 tr-TR

Oda (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.2
(76) 4 320 0 5
288
32
İZLEDİM
SONRA İZLE
76 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Aralık 2019

Beni 2 yıldır burada takip edenler iyi bilir, yaşadığımız gerçek dünyayı, çılgın doğaüstü olaylarla harmanlayan filmlere bayılıyorum. İşte bu film de onlardan. Şimdi filmimiz, birbirlerini seven bir çiftin taşındıkları şehirden uzaktaki yeni evlerinde başlarına gelenleri konu alıyor. Çiftimiz bu yeni evde bir süper gücü olan gizli bir oda keşfediyorlar ve işte ondan sonra da artık hayatları eskisi gibi olmuyor... 1 buçuk saatlik bu filmin ilk 20 dakikası çok klişe ve çok çerezlik gelebilir. Size tavsiyem, sakın bu sürede kararınızı verip kapamayın çünkü biraz ileride sizi heyecanlandıran şeyler bulacaksınız. Böyle uçuk, çılgınca senaryoların hastasıyım. O yüzden filmdeki fikir çok heyecan verici bir şey olunca filmin sinematografisine falan pek bakmıyorum. Yani belki çok iyi, çok kaliteli bir şekilde ortaya çıkarılmış bir yapım değil fakat filmin senaryosu şahane yazılmış. Böyle uçuk bir fikir kimin aklına geldiyse alnından öpüyorum. Şöyle yer yer "Ay acaba olabilir mi böyle bir şey? Lütfen olsun çünkü!" diyeceğiniz ve yer yer beyninizin yanacağı "farklı" bir film izleyeceksiniz. Yorumlarınızı çok merak ediyorum aşağıya kesinlikle bırakın, e hadi tadını çıkarın!

Oda - The Room

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Mehmet C.
3 yıl önce
Sıkı Üye
Kaan artık senin de büyük firmalar gibi bizi dinlediğini düşünüyorum artık. Yahu daha dün sana bir mail atıp şu beynimi yaksın kategorine yeni bir film gelir mi? diye sorsam mı acaba diye düşünüyordum ki bugün siteye girince ne göreyim? The Room filmi hem de beyin yakan cinsten hem de 2019... Nokta atışı bu tavsiyeyi hemen oturup izledim ve şunu söyleyebilirim ki ilk yarım saatini çıkar on numara bir film. Sadece ilk başları gereksiz gibi geldi ama sonra çok başka bir filme dönüştü. Kesinlikle tavsiyemdir.
Yusuf M.
27 Mart 2023
Filmin ilk saatleri gerçekten çöptü, dayanamadım kapattım valla..
Sema B.
13 Şubat 2023
Çaylak
Film güzel sarıyor, şans verip izlenmeli... Filmin sonunda kadın kocasından mı yoksa yanılsamadan mı hamile kaldııııııı???? İşte orası karışık..
SPOILER [GÖSTER]
Bülent K.
19 Ocak 2023
Usta Yorumcu
Türünün hakkını veren bir film bence. Konu ne kadar imkansız ve absürt gelse de "oda" dünyaya çok benziyor aslında. Gerçekliğe uydurarak izleyenler saçma bulabilir ama paradoksal olarak çok şey anlatıyor.
"İstediğini alamayan insandan daha tehlikelisi her istediğini alan insandır..." Aynen katılıyorum. Filmin sonu da devam filmine selam çakmış gibi...
Fatma E.
11 Ocak 2023
Çaylak
Uzun zamandır izlemeyi düşündüğüm bir filmdi, sonuna doğru tahmin ettiğim bir şeyin çıkması da hoşuma gitti. Farklı, beyin yakan bir film istiyorsanız izleyin derim.
Ayşegül A.
10 Kasım 2022
Sıkı Üye
Empati duygusunun dibine vurduran film diyorum :) Böyle senaryoların hastasıyım.
Esin G.
13 Temmuz 2022
Çaylak
Bir filmi izlerken geniş çapta düşünmek lazım. Şimdi evet çocuk oldu karnında ama istenmeyen bir kişiden... Mutlaka ikinci versiyonu bizi merakta bırakmadan yapılmalı mutlaka... Harika filmdi çok beğendim ♥️
SPOILER [GÖSTER]
E.N.A.
07 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Predestination'dan sonra seyrettiğim en çılgın filmlerden biriydi. Konu aşırı absürt. Paradokslar ise efsane.
Gizem O.
08 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Yine yer yer heyecanlanıp yer yer sıkıldığım bir film oldu. Konu gayet güzel olsa da işleyiş sıkıcıydı. Sonuçta ortada malum gücü olan bir oda var daha zekice işlenebilirdi senaryo basit kalmış. Çerezlik olarak izlenebilir.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Farklı konusu, sıkmayan akışıyla izlenmesi gereken bi film. Burada görmesem hiç bakmayacağım bi filmdi, teşekkürler.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Çaylak
Çok iyi bi film, kötü yorumlara takılmadan izleyin, insanı hep merakta bırakan bi film bence.
Daha fazla yorum65
the room 2019 imdbthe room 2019 konusuthe room 2019 yorumthe room 2019 izlethe room 2019 yorumlaroda filmi 2019oda filmi konusu 2019beyin yakan film önerileribeyin yakan filmlerbeyin yakan filmler 20192019 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.