Oksijen 2021 tr-TR

Oksijen (2021)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2021
IMDB
6.5
(26) 4 71 0 5
62
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
26 Yorum
1s 41dk
IMDB
6.5
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Mayıs 2021

Filmimiz, burada size tavsiye ettiğim şu ve şu yapım gibi tek mekanda geçiyor. Kapalı bir odada gözlerini açan bir kadın, bu dar odaya nasıl geldiğini hatırlamaya çalışırken bir yandan da azalan oksijeni için bir mücadele vermek zorunda kalıyor... Öncelikle Netflix imzalı bu film, beni kesinlikle şaşırtmayı başardı. Tek mekanlı filmlerde izleyiciyi sürüklemek gerçekten çok zor fakat bu film, beni sonuna kadar peşinden sürüklemeyi başardı. Özellikle karanlıkta ve kulaklık ile izlediğinizde gerçekten başrolümüzün yaşadığı tüm duyguları daha yakından hissedebilirsiniz. Hatta ben yer yer kendimi başrolün yerine koyup "Ben olsam ne yapar, nasıl davranırdım?" diye de bol bol düşündüm... Eğer farklı ve gerilimli bir şeyler arıyorsanız bu filme mutlaka bir şans verin derim. Yorumunuzu da aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın! 

Oksijen - Oxygen

filmine yorum yap!
Elis
21 Kasım 2021
Çaylak
Her sahnede ayrı bir şok etkisi oluşturan harika bir tek mekan filmi. İzlerken bir bayılma gelmiyor da değil :) Tavsiye ederim!
Daisy Y.
30 Eylül 2021
Çaylak
Bir bilim kurgu sever olarak film güzeldi bence, hızlı akarak ilerliyor, konusunun birçoğunu tahmin ettiğim halde beni sıkmadı. Fakat filmi izleyecekler için uyarılması gereken bir kısım var ki o da tüm filmin dar bir alanda geçiyor oluşu... klostrofobisi olanlar dikkat etsin, çok darlık hissi veren bir yapım olmuş.
Emine ç.
17 Eylül 2021
Çaylak
Klostrofobik insanlara tavsiye etmem ki ben öyleyim, sinirlerim bozuldu izlerken ama çok akıcı ve zekice planlanmış bir film.
Daphne
01 Eylül 2021
Sıkı Üye
Rastgele açıp izledim. Gerçekten şaşırtıcı kısımları vardı. Tek karakter ve tek mekan olmasına rağmen hiç sıkılmadan izledim. Sonu biraz daha detaylandırılabilirmiş. Onun dışında sevdim.
Axinel
22 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Film çok güzel ama ben çok daraldım. Sahne çok kısıtlı, gerçekten de farklı bir dünya ve farklı bir film..
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Güzel fakat tek bir karakterle ve mekanla film çekmek zor iş. Bunun zorluğuna rağmen arada sıkılsanız da kendini bir şekilde izleten filmlerden.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Bu filmi bilim kurgu aşığı bir arkadaşımla izledim ve film sonunda onun yüzü gülerken benim nefesim kesilmiş ve ayılmayı bekliyordum. Küçücük bir alanda geçen, içinizi daraltan ve gecesinde kabus görmenizi garanti ettiğim bir film bu. Şahsi fikrim ise; önermem :(
Im Negan
26 Temmuz 2021
Çaylak
Tek bir mekanda geçmesine rağmen sürükleyici bir filmdi. Sonu biraz aceleye gelmiş gibi olmuş ama onun dışında 8/10.
Çağla Ö.
08 Haziran 2021
Sonunu merakla izlediğim bir filmdi. Fakat beni çok da germedi, tam oksijenin azaldığına dikkat çekerken başka bir olay oluyor ve sizi çok da germiyor. Başrol oyuncunun numaraları denemesi, olmayınca tekrar tekrar araması orda beni cidden sıktı. Böyle tek mekanlı filmlerde izleyiciyi sürüklemek zor. Evet gerçekten sizi sürüklüyor hatta merak uyandırmayı başarıyor. Sonunda başrol oyuncuya ne oldu? Öldü mü? Yaşıyor mu? Bunlar kafanızda soru işareti bırakıyor. Sonunu merak ederek izlemiştim fakat hayal kırıklığına uğradım. İçinde akıl oyunları olsa ve sizi olayın içindeymiş gibi hissettirse çok daha güzel olurdu bence.
SPOILER [GÖSTER]
melisasas
31 Mayıs 2021
Çaylak
Güzel bir gidişatı vardı ama aniden bitti. Sonu dışında 7/10.
Daha fazla yorum16
oksijen film önerisioksijen konusuoksijen filmioksijen filmi konusu2021 netflix filmlerinetflix film önerileri 20212021 filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.