Önemsiz Biri 2021 tr-TR

Önemsiz Biri (2021)

(Aksiyon - Gerilim)
2021
IMDB
7.6
(25) 4 57 0 5
55
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
25 Yorum
1s 32dk
IMDB
7.6
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
14 Nisan 2021

Bu filmi aranızdan adaşım da olan Kaan ve "Talha Gökgöz" izlemem için göndermişler. Her zamanki gibi ilk gönderenin profilini ekliyor ve teşekkürler edip konumuza geçiyorum. Filmimiz, kendi halinde işine gidip gelen düz bir aile babasının evine hırsız girmesinden sonra yaşananları konu alıyor... Etrafı tarafından hafife alınan adamımız, içinde sakladığı bir yanını ortaya çıkarıyor ve film böylece başlıyor... Öncelikle bol koşturmacalı seri John Wick senaristinin bu filmde de parmağı var. Bu yüzden bol bol john wick'vari sahneler göreceksiniz. Film bana 1 buçuk saat kendini izletmeyi başardı. Şöyle etkileyici, tadı damağınızda kalacak bir şeyler izlemek istiyorsanız bu tavsiyemi es geçin derim, fakat şöyle bol vurdulu kırdılı, seyir keyfi yüksek bir şeyler arıyorsanız da bu filme bir şans verin derim. Hatta eğer memnun kalırsanız sonra şu tavsiyeme de mutlaka göz atın... Aşağıya yorumunuzu mutlaka bırakın, hadi tadını çıkarın!

Önemsiz Biri - Nobody

filmine yorum yap!
Kerem D.
20 Ocak 2022
Çok iyi ve kaliteli bir aksiyon filmiydi, tavsiye ederim.
beraat Y.
16 Ekim 2021
Çaylak
İzlenir.. Güzel aksiyon severseniz beğenirsiniz zaten ama izlendikten sonra unutulacak bi film, tabi ki de bi John Wick değil.
seyma T.
11 Ekim 2021
Çaylak
Öncelikle kana karşı hassasiyetiniz varsa kesinlikle önermem. Bazı sahneleri çok çok abartı, gereksiz, anlamsız bir aksiyon var. Eğer buna gerçekten ihtiyacınız varsa izleyin. Yoksa izlemesi zor ve çekilmez olur. 6/10.
svlittsz
05 Ekim 2021
Çaylak
Aksiyon severlerin direkt açıp izlemesi gereken bir film, fakat ben çok bu tarz izlemediğim ve bazı sahneler abartı olduğu için çok hoşuma gitmedi.
Oğuzhan ERGÜL
24 Temmuz 2021
Aksiyonu tadında, gayet güzel bir film, bazı sahnelerinde güldürdü :)
ayten Y.
16 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Herkes gibi benim de izlerken aklıma John Wick geldi ama bence benzeri diyebileceğimiz bir film değil. Kaliteli bir parodi gibiydi sanki. Hikaye biraz havada kalmış gibi hissettim. Çerezlik, boş olduğunuzda izlenilebilir.
Kenan B.
02 Haziran 2021
Sıkı Üye
Biraz John Wick tarzı ama daha gerçekçi, çerezleri alıp izlenecek film.
Tahaa K.
14 Mayıs 2021
Çaylak
John Wick tarzı fakat tam değil. Ayrıca birkaç filmden alıntılanarak yapılmış gibi. Beğendim fakat bu sebepten ötürü tam sevemedim.
Onur K.
10 Mayıs 2021
Aksiyona doyacağınıza emin olabilirsiniz. Bu adam kimdir, neyin nesidir diye kendini az da olsa sorgulatsa da, bunları düşünmeden izlediğiniz zaman gayet güzel bir film olacaktır sizin için.
Ayşegül A.
08 Mayıs 2021
Sıkı Üye
John Wick esintili keyifli bir aksiyon diyorum. Puanım 7:)
Daha fazla yorum15
nobody konusunobody filminobody filmi konusunobody yorumnobody filmi yorumönemsiz biri filmi2021 nobody2021 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.