Önemsiz Biri 2021 tr-TR

Önemsiz Biri (2021)

(Aksiyon - Gerilim)
2021
IMDB
7.6
(29) 4 79 0 5
75
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
29 Yorum
1s 32dk
IMDB
7.6
BU FİLM
15b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
14 Nisan 2021

Bu filmi aranızdan adaşım da olan Kaan ve "Talha Gökgöz" izlemem için göndermişler. Her zamanki gibi ilk gönderenin profilini ekliyor ve teşekkürler edip konumuza geçiyorum. Filmimiz, kendi halinde işine gidip gelen düz bir aile babasının evine hırsız girmesinden sonra yaşananları konu alıyor... Etrafı tarafından hafife alınan adamımız, içinde sakladığı bir yanını ortaya çıkarıyor ve film böylece başlıyor... Öncelikle bol koşturmacalı seri John Wick senaristinin bu filmde de parmağı var. Bu yüzden bol bol john wick'vari sahneler göreceksiniz. Film bana 1 buçuk saat kendini izletmeyi başardı. Şöyle etkileyici, tadı damağınızda kalacak bir şeyler izlemek istiyorsanız bu tavsiyemi es geçin derim, fakat şöyle bol vurdulu kırdılı, seyir keyfi yüksek bir şeyler arıyorsanız da bu filme bir şans verin derim. Hatta eğer memnun kalırsanız sonra şu tavsiyeme de mutlaka göz atın... Aşağıya yorumunuzu mutlaka bırakın, hadi tadını çıkarın!

Önemsiz Biri - Nobody

filmine yorum yap!
Mustafa
03 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Film sürekli aksiyon içinde 1,5 saat boyunca kendini izletiyor. Film müzikleri de ayrıca eğlence katmış diyebilirim. Geleceğe dönüş filmindeki Dr. Brown’ı (Christopher Lloyd) görmek hoş bir detaydı.
Said F.
10 Nisan 2022
Sıkı Üye
Topluma hitap eden bir film, insanların izlemek istedikleri film bu, "fantazik aksiyon". Hiçbir mantığın aranmayacağı, gerçek hayattan bir hikaye değil de tamamiyle kurgu izlemek isteyenler için gayet kaliteli denilebilir.
Filmin beğendiğim yönü, filmin bile kendisini ciddiye almaması, her şeyin şov oluşunun farkındalığı yapımın temelini oluşturuyor, işte bu yüzden hem sayko hem de başarılı.
Ayhan B.
02 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Çok güzel bi filmdi, izlemeyen kalmasın müthişti aksiyonu, her şeyi yerinde.
ayizim
31 Ocak 2022
Çaylak
Evet Breaking Bad'deki muhteşem performansı ile tanınan abimiz oynuyor.. Ben başta dedim bu adama yakışmaz solo film ama baktım ki adam yapmış abi, tabi john wick esintileri de yok değil.
Kerem D.
20 Ocak 2022
Çok iyi ve kaliteli bir aksiyon filmiydi, tavsiye ederim.
beraat Y.
16 Ekim 2021
Çaylak
İzlenir.. Güzel aksiyon severseniz beğenirsiniz zaten ama izlendikten sonra unutulacak bi film, tabi ki de bi John Wick değil.
seyma T.
11 Ekim 2021
Çaylak
Öncelikle kana karşı hassasiyetiniz varsa kesinlikle önermem. Bazı sahneleri çok çok abartı, gereksiz, anlamsız bir aksiyon var. Eğer buna gerçekten ihtiyacınız varsa izleyin. Yoksa izlemesi zor ve çekilmez olur. 6/10.
svlittsz
05 Ekim 2021
Çaylak
Aksiyon severlerin direkt açıp izlemesi gereken bir film, fakat ben çok bu tarz izlemediğim ve bazı sahneler abartı olduğu için çok hoşuma gitmedi.
Oğuzhan ERGÜL
24 Temmuz 2021
Aksiyonu tadında, gayet güzel bir film, bazı sahnelerinde güldürdü :)
ayten Y.
16 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Herkes gibi benim de izlerken aklıma John Wick geldi ama bence benzeri diyebileceğimiz bir film değil. Kaliteli bir parodi gibiydi sanki. Hikaye biraz havada kalmış gibi hissettim. Çerezlik, boş olduğunuzda izlenilebilir.
Daha fazla yorum19
nobody konusunobody filminobody filmi konusunobody yorumnobody filmi yorumönemsiz biri filmi2021 nobody2021 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.