Otopsi 2016 tr-TR

Otopsi (2016)

(Gerilim - Gizem)
2016
IMDB
6.8
(31) 4 141 0 5
129
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
31 Yorum
IMDB
6.8
BU FİLM
24b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
28 Aralık 2017
Kesinlikle soluksuz izleyeceğiniz bir film ile karşınızdayım. Baştan uyarayım, bolca kan, neşter, dalak, böbrek göreceksiniz. Adli tıp çalışanı olan bir baba-oğlumuz var. Bu ikili, bodrum kattaki bir morgda gelen cesetlerin analizini yapıyor. Fakat bir gün gelen ilginç bir ceset ikiliyi fazlasıyla şaşırtıyor. İşte, izleyeni gerim gerim geren sahneler de tam bundan sonra başlıyor. Bu tek mekanlı, düşük bütçeli film beni bıraktığı gibi kesinlikle sizi de nefessiz bırakacak. Ayrıca, her ne kadar filmimizde akıllı telefon gibi yeni ibareler görsek de, filmimizin renkleri, teması bana çok fazla 80-90'ları andırdı. Bu da ayrı bir tat katmış tabi. Gerileceğiniz, yer yer korkacağınız nefis bir film. Tadını çıkarın!

Otopsi - The Autopsy Of Jane Doe

filmine yorum yap!
Çiğdem S.
25 Haziran 2024
Çaylak
Güzel bir film gerçekten geriliyor insan seyretmenizi tavsiye ederim.
Mahmut K.
01 Haziran 2024
Usta Yorumcu
Seyredenlerin çoğunluğu bu filmi çok sevmiş, bayılmış, çok korkmuş. Korku filmlerini pek sevmeyen ve seyretmeyen ben, nedense ne korktum, ne de gerildim. Baba-oğulun oyunculukları çok yavandı, paranormal olaylar yaşanıyor ama o kadar sakinler ki, sanki her gün yaşıyorlar bu olayları. Anlamsız bir sürü olay oluyor. Spoiler olmasın diye söylemek de istemiyorum. Yani filmin sonunda "bu muymuş" demeden edemedim. Bundan çok daha sağlam gerilim ve korku filmleri var. Tek gözü kapalı korku filmi izleyen ben, dört gözümü de açtım ama yok, olmadı. İzlemesem de olurmuş.
Hasan G.
09 Mayıs 2024
Muhteşem bir filmdi, kesinlikle izleyin kaçırmayın. Konusu bence baya iyi.
Aslı B.
08 Ocak 2024
Usta Yorumcu
Öyle her korku filmi beni korkutmaz ama bunda sağlam korktum. Yok ben yalnız izlemeyin derim. Çok başarılı.
Alperen
20 Ekim 2023
Usta Yorumcu
Işıkları kapatın, kulaklığı takın ve gece tek başınıza izleyin derim. Son zamanlarda izlerken bu kadar gerildiğim bir film hatırlamıyorum. İki tane birbirinden alakasız gibi görünen konu iyi bir bütün oluşturmuş bence. Ben başarılı buldum, izlemenizi tavsiye ederim.
Saliha E.
22 Haziran 2023
Sıkı Üye
Gerilim değil baya baya korkuydu. Sanki devam filmi gelecek gibi bir his bıraktı ya da gerisini izleyicinin zihnine bıraktılar..
Birgül
02 Nisan 2023
Çaylak
Güzel gerilimli ve çerezlik bir film, izlemeseniz de olur ama bu türü beğeniyorsanız izleyecek filme karar veremediğiniz zaman işte tam bu filmlik bir gecedir.
Kez U.
26 Ocak 2023
Çaylak
Gerilim filmi diye düşünerek açtım ama bayağı korku filmi çıktı. İlginçti ama çok beğendimi de söyleyemem.
Emetullah A.
02 Ağustos 2022
İzlerken aşırı gerildiğim bir filmdi. Çok fazla mantık aramadan keyif alarak izlenebilir.
Mustafa
17 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Son yıllarda izleyip en çok gerildiğim film oldu. Çok fazla mantık ararsanız bu film sizi yolda bırakır uyarayım..
Daha fazla yorum21
the autopsy of jane doe konusuthe autopsy of jane doe izlethe autopsy of jane doe yorumlarthe autopsy of jane doe oyunculargerilim filmleriotopsi filmleriotopsi konulu filmleren iyi gerilim filmlerien iyi gerilim filmi

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.