Oyun 1997 tr-TR

Oyun (1997)

(Dram - Gizem)
1997
IMDB
7.8
(28) 4 161 0 5
158
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
28 Yorum
IMDB
7.8
BU FİLM
16b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Mayıs 2019
Biliyorsunuz burada çok bilindiğini düşündüğüm filmleri sizlere tavsiye etmiyorum ama bu filmde de olduğu gibi bazen istisnalar oluyor tabii... Bu tavsiyeyi farklı zamanlarda aranızdan 4 kişi izlemem için bana göndermiş. İlk gönderen "Umut Özkan" olduğu için yukarıda onun profili yer alıyor. Kendisine ve diğer 3 kişiye teşekkürler edip filmimize geçiyorum. Şimdi filmimiz, düzenli bir hayat yaşayan zengin bir adamımızı ve doğum gününde kardeşinin ona verdiği hediyeyi konu alıyor. Adamımızın kardeşi gelip "Abi bak böyle bi şey var bi arasana kafan dağılsın" deyip bir firmanın kartvizitini veriyor ve adamımız izleyeni yer yer geren, yer yer de "Noluyor lan?" dedirten bir olaylar zincirinin içine düşüyor... Öncelikle 2 saatlik aşırı sürükleyici bir film sizi bekliyor. Şahsen ben filmi sona doğru giderek artan bir merak duygusu ile izledim. Film size sürekli olarak da senaryolar yazdırıp duruyor. Çoğu sahnede "Ha bak şimdi şöyle olacak" diyorsunuz fakat pek öyle olmuyor, bu da sizi filme daha çok bağlıyor. İşin özü, senaryosu kafa yoran, etkileyici bir "David Fincher" filmi izleyeceksiniz. Yorumunuzu yazmayı unutmayın. Hadi tadını çıkarın!

Oyun - The Game

filmine yorum yap!
Serkan B.
11 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Filmlerin sinemada keyifle izlendiği zamanlardan biliyorum bu filmi, bence efsanelere arasında. Gayet akıcı, sağlam bir ters köşe filmi.
Hayri S.
28 Aralık 2021
Sıkı Üye
Oyun içinde oyun. Güzel bir film. Boş zaman için tavsiye edilir.
Cavilam20
12 Aralık 2021
Çaylak
Nasıl olur bu zaman kadar izlemedim bu filmi. Senaryo güzel, oyunculuk güzel. Sadece izlemek kalıyor geriye. Teşekkürler.
beraat Y.
18 Ekim 2021
Çaylak
Uzun zaman önce izledim sadece şunu hatırlıyorum; izlemeseniz de olur abartılacak bir film değil.
Im Negan
18 Ekim 2021
Çaylak
Zamanına göre değerlendirildiğinde güzel bir film fakat söylendiği kadar ters köşe yapan, beyin yakan bir yanı yoktu bence. Boş zamanınız varsa izleyebilirsiniz.
pinkdreams
27 Ağustos 2021
Çaylak
Henüz daha yerkabuğunun tam olarak soğumadığı zamanlarda ilk kez sinemada izlemiştim, zamanının en iyi filmlerinden, ayrıca Micheal Douglas'ın oyunculuğu da şapka çıkartılır cinsten...
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Muhteşem, muhteşem, muhteşem! Kesinlikle izleyin. Tarihteki ilk ters köşe olabilir :)
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Beyin yaksın türünün ilk başyapıtlarından sayılabilir. Mükemmel!
Melisa G.
08 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Bu nasıl bir filmdi. Kafanızda kurduğunuz senaryoları alt üst ediyor. İşte film böyle olur.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Çok manyak bir şeydi, kesin izleyin abi, muazzam.
Daha fazla yorum18
david fincher filmlerithe game filmi konusuthe game filmi izlethe game filmi oyuncularıthe game filmi ımdbthe game filmi yorumlarıoyun filmi konusuoyun filmi oyuncularıoyun filmi izlebeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerilerigerilim filmlerietkileyici filmlersean penn filmlerimichael douglas filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.