Paramedik 2020 tr-TR

Paramedik (2020)

(Gerilim - Suç)
2020
IMDB
5.7
(17) 3 49 0 5
36
13
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
IMDB
5.7
BU FİLM
19b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
29 Eylül 2020

Aranızdan biri tavsiye olarak göndermiş bu filmi, kendisine teşekkür ediyor, 10 gün önce bu film hakkında yazdığım ilk inceleme yazımı şuraya bırakıyor ve tavsiyeme geçiyorum. Filmimiz, "paramedik" denilen, bir kaza olduğunda olay yerine ilk giden bir sağlık görevlisini konu alıyor. Fakat bir gün Ambulansın içinde trajik bir kaza yaşanıyor ve filmimizin gidişatı da böylece yön değiştirmiş oluyor. İşte film de, bu acı olay sonrası yaşananları konu alıyor... Öncelikle filmimizin başrolünde, Kaan'ın Tavsiyesi'nin en beğenilen filmi olan, benim de favori filmlerim arasında yer alan Contratiempo'nun başrolünde de olan Mario Casas yer alıyor. Tabi bu filmde beklentinizi o diğer İspanyol filmleri seviyesinde tutmayın tabi ama film, hem sürükleyici hem de birkaç mekanda geçmesine rağmen izleyeni gram sıkmıyor. Çarpıcı sahneleri de cabası... Ha bu arada birkaç +18 ve rahatsız edici sahne de göreceksiniz şimdiden uyarayım, sonra kulağımı çınlatmayın. "Netflix'te ne izlesem?" diyorsanız, IMDb puanına takılmadan, İspanyol imzası taşıyan bu sürükleyici filme bir şans verin derim. İspanyollar çoğunlukla gerçek hayatta benzeri olan olayları filmleştiriyorlar. İzleyeceğiniz bu "uç" senaryo da onlardan biri... Yorumunuzu aşağıya mutlaka bırakın, hadi tadını çıkarın! 

Paramedik - The Paramedic

filmine yorum yap!
ayten Y.
11 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Konusu farklı olsa da aynı havayı yansıtan Mientras Duermas filmi bence kendisinden çok daha başarılı. Sahneler uzatılmış ve biraz boş kalmıştı film. Klasik ters köşeli İspanyol filmleriyle aynı kalitede değil bence.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Bu filme bu IMDb olmamış diye düşünüyorum. Mario Casas hatrına en az 7 olmalıydı. İntikam, aşk, cinayet ve İspanyol.. hepsi bir arada ve baya iyi bir filmdi.
Martell
18 Mayıs 2021
Çaylak
Ortalama bir film. Senaryo ve gerilim olarak birçok ispanyol filminin çok altında.
Zeynep K.
11 Mayıs 2021
Bu tarz filmleri normalde çok beğenir ve izlerim fakat film çok yavaştı ve olay nerdeyse yok ve kopuktu. Aşırı durağan bir filimdi. Bence tamamen zaman kaybı.
Nazlı Ç.
16 Şubat 2021
Sıkı Üye
Beğensem mi beğenmesem mi pek karar veremedim. Yeri geldi fazlaca rahatsız da etti ki bunu da filmin amacını karşıladığını düşünürsek fena değildi. Boş zamanlarda bir şans verilir.
silentnotes
23 Ocak 2021
Çaylak
Mario Casas olunca insan bir heyecanla izliyor ama bu kadar vasat olacağını tahmin bile edemedim. İzlemeyin.
Cem G.
11 Ocak 2021
Çaylak
Fena film değil izlenebilir. Ama çok fazla akan bir film de değil psikopat sevgili işte.
Abdullah Aşcı
28 Aralık 2020
Çaylak
Yani sakin kafa ile boş zamanı değerlendirilebilecek bir filmdi, izlemesem de bir şey kaybetmezdim :)
ongun B.
27 Aralık 2020
Çaylak
Contratiempo'daki gibi bir senaryo beklediğim için vasat geldi ama yine de izlenebilir. En azından finali güzeldi.
FuaT
17 Aralık 2020
Sıkı Üye
Güzel bir film, 'sonra izle' seçeneği ile profile atıp, boş vaktinizde izleyebilirsiniz. Bu adamın o muhteşem filminden (Contratiempo) sonra tabi bu kıyaslanamaz.
Daha fazla yorum7
the paramedic konusuthe paramedic oyuncularıthe paramedic filmi konusuthe paramedic yorumthe paramedic film yorumparamedik film önerisifilm önerileri 2020netflix film önerisiispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.