Parçalanmış 2016 tr-TR

Parçalanmış (2016)

(Gerilim - Psikolojik)
2016
IMDB
7.3
(47) 4 308 0 5
299
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
47 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
9.7b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Şubat 2018
Filmimizde, doktoru tarafından da kanıtlanan, kişilik bozukluğundan muzdarip bir adamımız var. Bu adamımız, farklı cinsiyet ve ruh hallerindeki birçok kişiliğe bürünüyor. Buraya kadar tamamız, fakat bu olay öyle bir seviyeye ulaşıyor ki adamımız bir gün yakaladığı 3 genç kızı kaçırıp, hapsediyor. İşte tüm gerilim de burada başlıyor ve sürpriz üzerine sürprizler ile karşılaşıyorsunuz... Bir an olsun sıkılmadan, sonuna kadar gözlerinizi dört açarak izleyeceksiniz. Ayrıca filmimizde her mimik ile farklı bir karaktere bürünebilen James McAvoy'un oyunculuğuna da aşık olacaksınız. Bu arada, bu film için sağda solda "Korku" denmiş fakat benim için pek öyle değil. Dediğim gibi, gizem, gerilim ve bolca sürpriz sizi bekliyor. Bu nefis filmi kaçırırsanız sizden önce ben üzülürüm bilmiş olun. Hadi tadını çıkarın!

Parçalanmış - Split

filmine yorum yap!
Enes E.
14 Aralık 2021
Sıkı Üye
Film şöyle böyle bir yere kadar geldi ama canavar karakteri ortaya çıkınca sıvadı resmen.
SPOILER [GÖSTER]
Sedef K.
09 Aralık 2021
Çaylak
İlk çıktığı zaman izlediğim bir film olmasına rağmen sahneleri hala aklımda olan bir film, o yüzden de yorum yapmak istedim; izleyin ve akıl sağlığının önemini bu filmde bir kez daha görün derim.
Im Negan
05 Aralık 2021
Çaylak
İzlediğim psikoloji filmleri arasında başı çeken filmlerden biri oldu. Konusu farklı ve ilginç, sizi sıkmadan merakla sonuna kadar götürüyor. Ayrıca James McAvoy gerçekten müthiş oynamış. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
Pablo.Escobar
05 Kasım 2021
Sıkı Üye
Beğenmeyen 8 kişiden biriyim.. Beğenilecek yeri var tabi ki filmin ama zorla 2 saatte uzattıkça uzatmışlar... Ruhum daraldı zor tamamladım.
widight
03 Kasım 2021
Sıkı Üye
Bir ikizler burcu olarak ara sıra kendime "Acaba ben de mi böyleyim" dedim. Filme Puanım: 9/10
Emine ç.
17 Eylül 2021
Çaylak
James McAvoy, oyunculuğuna taptığım birisiydi bu film ile de bende zirve yapmıştır. O kadar farklı karaktere girmek, yetenek abidesi...
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
MÜ-KEM-MEL! Tek kelimeyle HARİKA! En iyi filmler arasında ilk beşe bile sokabilirim. Oyunculuk senaryo hepsi çok iyi. Sadece gidin açın izleyin ve tadını çıkarın.
irem ö.
27 Ağustos 2021
Çok güzel bir film. İnsan beyni ne kadar muazzam onu görüyoruz ve aslında 'küçücük çocuk ne anlar canım' dediğimiz şeylerin çocukları ne derece etkilediğinin farkına varıyoruz. Şayet bu filmi beğendiyseniz size bu konuyla alakalı bir dizi önermek isterim 'kill me heal me' çoklu kişilik bozukluklarını konu olan 16 bölümlük bir dizi ve orada da duygular o kadar güzel işlenmiş ki insan şaşırmadan edemiyor. Şimdiden izleyecek olanlara iyi seyirler.
SPOILER [GÖSTER]
alone D.
17 Ağustos 2021
Çaylak
Güzel bir film. Psikoloji sevenler için izlenmeye değer olduğunu düşünüyorum.
Serkan B.
05 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
İzleyeli hayli olmuş ancak yoruma değer bir film. Keyifli bir başlangıçtan sona filmin evrildiği gerilim tam ayarında ve sonuna kadar ekrana sabitliyor.
Daha fazla yorum37
split filmi konususplit filmi izlesplit filmi yorumlarıparçalanmış filmi izleparçalanmış filmi konusuparçalanmış filmi oyuncularıjames mcavoy filmlerianya taylor joy filmlerigerilim filmlerigerilim filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.