Parçalanmış 2016 tr-TR

Parçalanmış (2016)

(Gerilim - Psikolojik)
2016
IMDB
7.3
(41) 4 292 0 5
285
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
41 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
8.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Şubat 2018
Filmimizde, doktoru tarafından da kanıtlanan, kişilik bozukluğundan muzdarip bir adamımız var. Bu adamımız, farklı cinsiyet ve ruh hallerindeki birçok kişiliğe bürünüyor. Buraya kadar tamamız, fakat bu olay öyle bir seviyeye ulaşıyor ki adamımız bir gün yakaladığı 3 genç kızı kaçırıp, hapsediyor. İşte tüm gerilim de burada başlıyor ve sürpriz üzerine sürprizler ile karşılaşıyorsunuz... Bir an olsun sıkılmadan, sonuna kadar gözlerinizi dört açarak izleyeceksiniz. Ayrıca filmimizde her mimik ile farklı bir karaktere bürünebilen James McAvoy'un oyunculuğuna da aşık olacaksınız. Bu arada, bu film için sağda solda "Korku" denmiş fakat benim için pek öyle değil. Dediğim gibi, gizem, gerilim ve bolca sürpriz sizi bekliyor. Bu nefis filmi kaçırırsanız sizden önce ben üzülürüm bilmiş olun. Hadi tadını çıkarın!

Parçalanmış - Split

filmine yorum yap!
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
MÜ-KEM-MEL! Tek kelimeyle HARİKA! En iyi filmler arasında ilk beşe bile sokabilirim. Oyunculuk senaryo hepsi çok iyi. Sadece gidin açın izleyin ve tadını çıkarın.
irem ö.
27 Ağustos 2021
Çok güzel bir film. İnsan beyni ne kadar muazzam onu görüyoruz ve aslında 'küçücük çocuk ne anlar canım' dediğimiz şeylerin çocukları ne derece etkilediğinin farkına varıyoruz. Şayet bu filmi beğendiyseniz size bu konuyla alakalı bir dizi önermek isterim 'kill me heal me' çoklu kişilik bozukluklarını konu olan 16 bölümlük bir dizi ve orada da duygular o kadar güzel işlenmiş ki insan şaşırmadan edemiyor. Şimdiden izleyecek olanlara iyi seyirler.
SPOILER [GÖSTER]
alone D.
17 Ağustos 2021
Çaylak
Güzel bir film. Psikoloji sevenler için izlenmeye değer olduğunu düşünüyorum.
Serkan B.
05 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
İzleyeli hayli olmuş ancak yoruma değer bir film. Keyifli bir başlangıçtan sona filmin evrildiği gerilim tam ayarında ve sonuna kadar ekrana sabitliyor.
Nur K.
03 Ağustos 2021
Çaylak
Psikoloji alanına ilgisi olan ve bu tür film ve dizileri seven biri için ilgi çekici olabilir. Şahsen benim ilgimi çekti ve gayet de güzel bir filmdi. Başrol oyuncusu filmi oynamıyor, yaşıyor resmen.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Ürkütücü bir film; anlamaya başladığınız zaman daha da ürkütücü ve gerçeklik payı olması çok daha ürkütücü!
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Filme başlarken böylesini beklemiyordum, başrolün oyunculuğu için bile izlenmeli.
Helin Sak
18 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Bu film seriymiş 3.'sünü izlediğimde anladım ama bence sadece bunu izleseniz de olur. James bebeğim de mükemmel oynamış...
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Pek bir beklentim olmadan başlamıştım filme ama gerçekten çok iyi çıktı. Kesinlikle izleyin bence ben bayıldım.
öznurca
16 Haziran 2021
Çaylak
Hangi filmi izleyeceğinizi bir türlü seçemeyip sitede dolaşıyorsanız; bütün işlerinizi bırakın ve koşarak bu filmi izleyin. İyi seyirler.
Daha fazla yorum31
split filmi konususplit filmi izlesplit filmi yorumlarıparçalanmış filmi izleparçalanmış filmi konusuparçalanmış filmi oyuncularıjames mcavoy filmlerianya taylor joy filmlerigerilim filmlerigerilim filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.