Pretoria'dan Kaçış 2020 tr-TR

Pretoria'dan Kaçış (2020)

(Gerilim - Gizem)
2020
IMDB
6.7
(33) 4 123 0 5
110
13
İZLEDİM
SONRA İZLE
33 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Mart 2020

Bu nefis filmi aranızdan Filiz Yüksel, Kenan Buğdaycı, Ferhat Aydın ve Sude Bayram adlı üyelerimiz izlemem için tavsiye olarak göndermişler. İlk gönderen olan Filiz'in profilini yukarıya sabitliyor, kendisine teşekkürler ediyor ve konumuza geçmek istiyorum. Gerçek kişi ve olayları konu alan filmimiz, 1970'li yıllarda yaşananları konu alıyor. Güney Afrika'da ideolojik suç işleyen 2 adamımız, ölüm hapishanesi olarak da bilinen ünlü bir hapishaneye atılıyor. İşte filmimiz de, ikilinin düştüğü bu hapishanede yaşadıklarını işliyor... Öncelikle söylemek istiyorum ki bir türlü ısınamadığım "Daniel Radcliffe" bu filmiyle gönlümü kazanmayı başardı. Film ayrıca beni fazlasıyla germeyi de başardı. Bazı sahneleri pür dikkat izledim diyebilirim. Eğer hapishane ortamını, bu ortamda yaşananları ve aklını kullanarak kaçmaya çalışan mahkumların zekice taktiklerini görmek istiyorsanız bu filme bir şans verin derim. Ayrıca filmi izlerken bunların bir zamanlar bir yerlerde birileri tarafından gerçekten yaşandığını da göz önüne alın derim. Ha daha fazlasını isterseniz de buraya tıklayarak iyi hapishane filmlerinin olduğu listeye göz atabilirsiniz. Yorumunuzu aşağıya mutlaka bırakın, e hadi tadını çıkarın!    

Pretoria'dan Kaçış - Escape from Pretoria

filmine yorum yap!
Mustafa
24 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Filmi izlerken kendimi hep o karakterlerin yerine koydum. Bazı sahnelerde aşırı gerildim. Hapishane filmlerini sevenler kaçırmasın.
Bedia
03 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Her saniyesinde sinirlerinizin gerim gerim gerildiği, baştan son ana kadar soluk almadan heyecan içinde izleyeceğiniz bir film olmuş. Ben sevdim bence siz de bir şans verin.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Film güzel geriyor, ben sevdim ama çok da bir olayı yok.
İpek K.
13 Haziran 2021
Filmde etkileyici bir taraf göremedim ben, ne yalan söyleyeyim. Temposu düşüktü, heyecanlandırmadı ne yazık ki. Dümdüz bir filmdi.
Mustafa K.
07 Mayıs 2021
Çaylak
Gerçekten de yaşanmış olması ayrı bir hava katıyor. 10/6
uykusarhosu
09 Mart 2021
Sıkı Üye
Sürekli karşıma çıkan bu filme bir şans vermek istedim. Bazı sahneler sizi germeyi başarıyor ve filmde kalmanızı sağlıyor. Filmi cazip kılan şey ise gerçek, yaşanmış bir olayı konu alması. Bu arada söylemeden geçmek olmaz; "Irkçılık; ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır."
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Gayet güzel bir film. Güzel bir yapım. Hapishane ve kaçış filmleri sevenlere hitap edecek cinsten. Imdb puanı yerinde.
Korhan ?
12 Şubat 2021
Güzel bir film ama biraz hataları vardı. 'Mutlaka İzleyin' diyemesem de; izleyin tavsiye ederim.
Serhat
07 Şubat 2021
Sıkı Üye
Çok harika bir film değil ama zaman geçirmek için izlenebilir kıvamda.
deniz D.
19 Ocak 2021
Cidden çok güzel bir film. İzleyin, başka bir şey demiyorum.
Daha fazla yorum23
escape from pretoria konusuescape from pretoria yorumlar2020 netflix filmleriescape from pretoria oyuncularescape from pretoria izle2020 film önerilerien yeni filmlerhapishane filmlerihapishane filmi önerilerihapishaneden kaçış filmlerihapishane konulu filmleretkileyici film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.