Rose Adası'nın İnanılmaz Hikayesi 2020 tr-TR

Rose Adası'nın İnanılmaz Hikayesi (2020)

(Dram - Macera)
2020
IMDB
6.9
(12) 5 38 0 5
38
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
16 Aralık 2020

Aranızdan "Selen Çağlar" bu filmi izlemem için göndermiş. Kendisine teşekkürler edip hemen az önce Netflix'te bitirdiğim bu filmi size anlatmaya başlamak istiyorum... Şimdi şöyle düşünün; mesela tekneyle Ayvalık'tan çıkıp Ege'de hiçbir ülkenin hakkı olmayan uluslararası sularda bir yere gidip oraya deniz tabanına sabitlediğimiz bir platform inşa ediyoruz ve birden ortaya küçük çaplı bağımsız bir devlet çıkarmış oluyoruz... Bu fikir size çok mu uçuk geldi? Peki ya bunun gerçekten yaşandığını söylesem?... İşte bu filmimiz de 1970'lerde gerçekten yaşanan bu çılgın olayı konu alıyor. Öyle çok çarpıcı, dev sahneler göremeyeceksiniz belki ama içinde biraz da aşk olan çok naif ve yer yer gülümseten gerçek bir hikayeye konuk olacaksınız. Ben çok sevdim. Darısı başınıza, aşağıya yorumunuzu mutlaka bekliyorum. Hadi tadını çıkarın!   

Rose Adası'nın İnanılmaz Hikayesi - Rose Island

filmine yorum yap!
Eray
14 Nisan 2021
Sıkı Üye
Netflix'te izlenebilecek sayılı güzel filmlerden olabilir, ben eğlendim izlerken. Tavsiye ederim.
gözleri yaşlı
03 Nisan 2021
Çaylak
Çok güzeldi. İyi ki izlemişim dediğim bir film oldu, kesinlikle öneririm.
Beyza Ç.
15 Şubat 2021
Çaylak
Gerçek bir hikaye olduğunu bilmesek 'yok canım bu kadar da uçuk bi fikir mümkün değil, abartmışlar' derdim. Süresi biraz uzun geldi bana ama tatlı bir film olmuş.
Melisa Y.
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Sen buraya yazınca ben de bakayım dedim. İyi ki de bakmışım çok güzeldi su gibi aktı gitti. Çok sevdim bu filmi teşekkürler Kaan!
Tolga E.
10 Ocak 2021
Çaylak
Başlarda çok hızlı olsa da yarıdan sonra tempo düşüyor. İzlenmese kayıp olacak bir film değil.
Mustafa Ç.
07 Ocak 2021
İzlerken aşırı eğlendim ve gerçekten yaşanmış olması bayağı etkileyiciydi.
"- Önemli olan dünyayı değiştirmiş olmak değil mi?
- Ya da denemiş olmak..."
Defne P.
02 Ocak 2021
Çaylak
Gerçekten böyle bir fikrin bile tam anlamıyla temellerinin atılabilmiş olması, gerçek dünyada bu keyfi yaşayan birçok insanın olması çok güzel. İyi bir arkadaş ve biraz çılgın fikriniz varsa dünyada yapamayacağınız şey yoktur.
Canan S.
23 Aralık 2020
Çaylak
Çok keyifli, eğlenceli, “hayallerinin peşinden koş” temalı bir filmdi. Hikaye “yok artık” diyecek kadar ütopik ama gerçek. Sürekli aynı tip filmlerden sıkıldıysanız bu film ilaç gibi gelecektir.
Aşkın K.
20 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Konu ilginç ve gerçek olması çok cezbetti ama oyuncular ve akış bir o kadar sıkıcıydı. Şu filmsiz günlerde gideri var ama bu puan da fazla.
Ayşegül A.
19 Aralık 2020
Sıkı Üye
Filmi izlerken biraz sıkıldım açıkçası. Yaşanılmış bir hikaye olduğu için izlenebilir ama bana biraz mantıksız bir iş gibi geldiği için son 20 dakikasında bıraktım.
Daha fazla yorum2
rose ısland konusurose ısland filmi yorumrose adası filmi konusurose adası hikayesirose adası olayırose adası gerçek hikayesinetflix film önerilerien yeni netflix filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.