Senden Önce Ben 2016 tr-TR

Senden Önce Ben (2016)

(Dram - Romantik)
2016
IMDB
7.4
(23) 4 193 0 5
188
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
23 Yorum
IMDB
7.4
BU FİLM
9.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
27 Ocak 2018
Burada bir yerlerde size ''Intouchables'' filmini tavsiye etmiştim. İşte bu filmimiz de benzer bir konuyu işliyor. Zengin, kültürlü, yakışıklı genç bir adamımız var. Fakat hayat bu ya, adamımız bir kaza sonucunda felç kalıyor. Tam hayatın anlamsızlaştığı, ölüm fikrinin mantıklı geldiği zamanlarda karşısına bir garson kız çıkıyor ve tüm hayatı değişiyor... Film, benim gözlerimi sulandırdı, şimdi sizden de gizleyecek değilim ama aramızda kalsın tabi. Game of Thrones dizisinden Andallar'ın kraliçesi ejderhaların annesi, kudretli Emilia Clarke'ı böyle tatlı, kıpır kıpır bir rolde görmek sizi epey bir şaşırtacak. Hadi tadını çıkarın!

Senden Önce Ben - Me Before You

filmine yorum yap!
Resul A.
18 Eylül 2021
Usta Yorumcu
Başından sonuna yüzünüzdeki o tatlı tebessümü düşürmeyecek bir film. Emilia Clarke'ın güzelliği, sevimli jest ve mimikleri için bile izlenir.
Küb
30 Ağustos 2021
Çaylak
Hem güldüren hem de ağlatan bir film izlemeyeli uzun zaman olmuştu. İzledikten sonra biraz oturup düşünmeme neden oldu. Ama sanırım oyuncuların ikisine de bayıldığım için filmin etkisi bende daha fazla oldu. :')
chansbabystay T.
14 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Sonlara doğru duygulandırıyor film. Her film mutlu sonla bitecek diye bir şey yok. Hayatın gerçekleri :')
SPOILER [GÖSTER]
Ayşegül A.
08 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Birkaç sene önce kitabını okumuştum çok klişe gelmişti. Filmine de göz ucuyla baktım ama oyunculuk ve görüntü beni cezbetti. Film, kitabına göre kesinlikle çok çok daha etkili.
W1SD0M
25 Temmuz 2021
Çaylak
Emilia Clarke ve Sam Claflin gibi oyuncuları içinde barındıran harika ve bir o kadar da izleyiciyi göz yaşlarına boğan bir yapım. Aşkı anlamak ve kalplerinizde hissetmek, ağlamak veya mutlu olmak için bu çılgın ve birbirine ters duyguları bir arada yaşamak istiyorsanız yeriniz çok doğru. Dram, komedi ve romantik bir yapım arayanlara tavsiyemdir.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Anlamlı ve duygusal. Mekan ve kostümler de iyiydi. Romantik drama sevenler için ilk sıralarda izlenmesi gereken bir film.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Müthiş. Hem eğlenceli, hem de hüzünlü birçok duyguyu aynı anda yaşatıyor. Kesinlikle izlenmeli.
gözleri yaşlı
04 Nisan 2021
Çaylak
Muhteşemdi. Etkilendim. İzlediğime asla pişman olmayacağım bir film. Oyunculukları da mükemmeldi. İzleyin, izlettirin.
Nazlı Ç.
16 Şubat 2021
Sıkı Üye
Emilia Clarke'a bayıldığım, çok şeker ama ilerledikçe gözlerimin de dolduğu tatlı bir film.
ipek M.
04 Şubat 2021
Çaylak
Oyunculuk gerçekten etkileyici ve izleyiciye bütün duyguları olması gibi aktarıyor. Sizi mutlu edecek, belki de ağlatacak bir film, kesinlikle izlemeye değer.
Daha fazla yorum13
me before you konusume before you izleme before you yorumlarsevgili ile izlemelik filmleren iyi romantik filmlerromantik komedi filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.