Sessiz Bir Yer 2018 tr-TR

Sessiz Bir Yer (2018)

(Gerilim - Gizem)
2018
IMDB
8
(44) 4 247 0 5
235
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
44 Yorum
IMDB
8
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Mayıs 2018

Size çok uçuk bir fikri konu alan ve sadece temelindeki bu "fikir" ile bile benden alkışı alan bir film getirdim. Filmimizde kırsal bir bölgede yaşayan bir ailemiz var ve bu aile, konuşmak da dahil olmak üzere ses çıkaracak tüm işlerden kaçınıyor. Çünkü etrafta sese duyarlı yaratıklar kol geziyor. Ailemiz de bir süre sonra bu duruma buldukları ilginç çözümler ile uyum sağlıyor fakat gün geliyor ve bir şeyler ters gidiyor, işte o andan sonra da müthiş bir hayatta kalma mücadelesi başlıyor... Film beni "Ben olsam ne yapardım?" diye defalarca düşündürdü. Sürekli olarak her sahneye kendimi koydum. Filmde çok fazla diyalog bulunmuyor, bu yüzden çoğu şeyin ucu açık, yani film çoğu noktayı izleyiciye bırakıyor. Yani "Ne oldu? Nasıl oldu? Neden böyle?" gibi pek çok soruyu soracak ve cevabını kendiniz vereceksiniz. Gizemi, gerilimi dozunda, "fikir" olarak çok orijinal bir film izleyeceksiniz. Beklentinizi çok yukarılara taşımadan izleyin. Beni tatmin etti. Darısı başınıza. Hadi tadını çıkarın!

Sessiz Bir Yer - A Quiet Place

filmine yorum yap!
Nazlı Ç.
20 Eylül 2021
Sıkı Üye
Bir anda aklıma gelmesiyle ikinci kez açıp izlediğim güzel bir film. İlk izlediğimde çok beğenmiştim, özellikle konunun orijinalliği çok tutmuştu beni. Şu an bakınca da bu film daha iyi işlenebilirmiş diyorum ama yine de kesinlikle tatmin edici. Şimdi ikincisini izlemeye gidiyorum, bu sefer beklentim yüksek :)
Tahaa K.
04 Eylül 2021
Çaylak
Ortalamanın üstünde farklı bir film. Karakterlere bağlanınca güzel etkiledi, biraz canınız gerilim çekiyorsa izlenir.
chansbabystay T.
17 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Çok abartılacak bir film değil ama gerçekten iyiydi.
Eray
08 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Ben izlerken biraz sıkıldım açıkcası, daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum, fazla beklentiye girmeden izlenebilir.
Genel İzleyici
22 Temmuz 2021
Çaylak
Bir sürü para verip aldığım kulaklık ile izlediğim filmin bu olması.. :) Son ses izledim. Tüm efektlerin tadını çıkardım ama nasıl konuşma olmaz ya (: Devam filmi de bu sene vizyona girdi. Onu da izleyebilirsiniz. (Bol konuşmalı)
Helin Sak
18 Temmuz 2021
Sıkı Üye
8 IMDb'yi hak ettiğini düşünmüyorum. Sonu daha farklı olabilirdi. İzleyin pişman olmazsınız.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
İlerledikçe tempo artıyor. Filmin sonu olmaması üzücü. Kesinlikle alt yazılı izleyin, neredeyse hiç konuşma ve yok hep işaret dili var. O kadar sessizdi ki, bir sahneye müzik koymuşlar Allah razı olsun dedim.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Gerilim filmleri aşığı biri olarak konuyu gördüğümde çok heyecanlanıp büyük bir hevesle izlediğim fakat hakkının verilmemiş olduğunu fark edince üzüldüğüm film.
Serkan B.
29 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Benzer konularda çok film yapılıyor. Güzel kurgulanmış bir yapım. Fazla gerilim yaşamadan izlenebilir bir film.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Konu sıra dışı, işlenişi de güzel bir filmdi. Imdb puanı sizi büyük beklentilere sokmasın yine de...
Daha fazla yorum34
a quiet place 2018a quiet place filmi konusua quiet place filmia quiet place 2018 filmi2018 filmleri2018 film önerilerigerilim filmlerigerilim filmi önerileriizlenmesi gereken gerilim filmleriemily blunt filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.