Şeytan Üçgeni 2009 tr-TR

Şeytan Üçgeni (2009)

(Gerilim - Gizem)
2009
IMDB
6.9
(19) 4 117 0 5
100
17
İZLEDİM
SONRA İZLE
19 Yorum
IMDB
6.9
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
30 Kasım 2017
Şunu söyleyebilirim ki nefis bir senaryo, nefis bir film. Paradoks, kısır döngü, kısacası beyin yakan film avcısıysanız ve bu filmi izlemediyseniz hayırlı olsun, artık nur topu gibi nefis bir filminiz var. Ben hastasıyım bunların biliyorsunuz, hatta burada size tavsiye ettiğim ''los cronocrímenes'' filmi bu tür filmlerin şahıdır bana göre... Bu arada filmden bahsetmedim fakat buraya kadar sizi çoktan ikna etmişimdir diye düşünüyorum. Sadece şu dipnotları vereyim. Biraz kanlı fakat korku değil, ki biliyorsunuz pek korku filmi tavsiye etmiyorum zaten eli yüzü düzgün bir avuç korku filmi var. Gerim gerim gerildim mi? Gerildim. ''Ulan şimdi ne olacak?'' diye düşündüm mü? Düşündüm. Oyunculuk için her ne kadar ''eh'' desem de senaryo ve kısır döngü olayı nefis anlatılmış. Imdb puanına takılmadan tadına vara vara izleyin. Hadi tadını çıkarın!

Şeytan Üçgeni - Triangle

filmine yorum yap!
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Çok kötüydü. Başa sarmasının bir anlamı vs yok, zaman kaybı izlemeyin.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Loop'a (döngüye) saran filmleri seviyorsanız buna bayılırsınız. Şahsen ben bayıldım. Beyin yakıyor ve kafa karıştırıyor. "Bi dakika ya.." dedirtiyor.
Emre T.
22 Nisan 2021
Gerçekten zamanımı çaldı bu film, asla tavsiye etmem.
uykusarhosu
03 Mart 2021
Sıkı Üye
Bu sitedeki "Coherence" filminden aldığım keyfi bu filmden aldım mı? Hayır. Senaryoyu pek beğenmesem de eğer paradoks, kısır döngü filmlerini seviyorsanız izlemelisiniz diyebilirim.
Abdullah Aşcı
19 Ocak 2021
Çaylak
Sonunu getirebilirseniz güzel film. Fakat eşim gibi yarıda uyursanız ya 'dün izlediğimiz ne kadar saçma bir filmdi' diyebilirsiniz :)
Tuanna C.
07 Ocak 2021
Sıkı Üye
Kısır döngü temalı kafa karıştırıcı filmleri seviyorsanız çok güzel.
Samko
13 Aralık 2020
Çaylak
Coherence ve Triangle... Paralel evrenler ve zamanla ilgili filmleri sevenler için ideal filmler.
UğurKibrit
03 Aralık 2020
Sıkı Üye
Böyle paradoks (beyin yakan) filmler benim her zaman ilk önceliğim. Siz de bu tarz filmlere ilgi duyuyorsanız bu filme hayran kalacaksınız.
Jennifer F.
15 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Sıradan bir "denize açılan gençlerin başından geçen olaylar silsilesi" değil. Senaryo, kurgu ve oyunculuk cidden güzel. Kısır döngüyü film biterken anlıyorsunuz. Bir çeşit paradoks gibi düşünebilirsiniz. Sıkılmadan izledim diyebilirim.
SPOILER [GÖSTER]
ayten Y.
24 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Biraz Los Cronocrímenes biraz da Coherence havası var. Klasik time loop filmlerindeki gibi aynı anı tekrar yaşamak değil, paralel evrendeki aynı kişilerin aynı evrende sıkışması gibi. Predestination da benzer bir konu ama o çok daha sonra çekildi.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum9

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.