Sığınak 2015 tr-TR

Sığınak (2015)

(Gerilim - Gizem)
2015
IMDB
6.4
(10) 3 37 0 5
29
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
16b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
25 Aralık 2018
Hemen yukarıda gördüğünüz gibi bu film tavsiyesini aranızdan "Mustafa" izlemem için bana göndermiş. Hatırlarsanız daha önce birçok tavsiyesini de izleyip beğenmiş ve burada sizlere de tavsiye etmiştim. Kendisine çok teşekkürler edip filmimize geçmek istiyorum. Şimdi filmimiz, bir salgından sonra yaşamlarını yerin altındaki bir sığınakta geçiren 3 kişilik çekirdek bir aileyi konu alıyor. Ailemiz yerin altında günler geçirirken yukarıdaki ürkütücü şeylerin de seslerini duyup her an tetikte yaşıyorlar. E tabi tüm bu düzen böyle ilerlemiyor ve sonunda bazı temaslar yaşanıyor... Öncelikle filmin büyük bir kısmı tek mekanda geçiyor. Bu da bazen sıkabiliyor fakat film sizi sürekli tetikte tutmayı başarıyor. Şahsen ben film boyunca diken üstündeydim diyebilirim. Filmdeki fikri ve atmosferi çok beğendim. Şöyle "Ne olacak?" gerilimi ile saran, "Neden böyle oldu ki?" gizemi ile merak ettiren ve iyi bir ters köşe ile de şaşırtan bir film izlemek istiyorsanız bu film tam sizlik. Olumlu ya da olumsuz yorumunuzu aşağıya bırakmayı unutmayın. E hadi tadını çıkarın!

Sığınak - Hidden

filmine yorum yap!
Daisy Y.
10 Eylül 2021
Çaylak
Okuduğum tüm film yorumlarına göre izleyen kişileri beğeni noktasında ikiye bölen bir film olduğunu fark ettim. Ben filmi hiç beğenmeyenlerdenim. Gerilim filmi olmasına rağmen oldukça sıkıcı geldi, akıcı bir ilerleyişi yok bana göre. Filmi gece izlememe rağmen gerim gerim gerilmedim, fakat başlarda merak ettiriyor. Bahsedilen ters köşe, sonunu filmin yarısında tahmin etmeme rağmen izledim ama beni tatmin etmedi hatta oldukça fantastik geldi. Küçük kızın agresif ve huzursuz olması beni epey rahatsız etti. Bana göre gerilim-gizem türünde 4'ü geçmeyecek bu yapım, izlemek veya izlememek size kalmış.
SPOILER [GÖSTER]
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Post apokaliptik tarz filmlere farklı açıdan bakan, tek mekan, sıkmadan gizemini koruyan bir yapım.
Eray
29 Mart 2021
Sıkı Üye
Gayet iyiydi. Güzel bir kurgusu var, gerilimi sarıyor ve küçük kızın oyunculuğu müthişti.
Emre A.
20 Şubat 2021
Keşke ibo show izleseydim. Beğenmedim.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Güzel ve sürükleyici bir film. Gerilim türü arayanlar mutlaka izlesinler ancak çok büyük beklentilere de kapılmasınlar. 6/10'luk bir film diyebilirim.
Melike d.
29 Kasım 2020
Çaylak
Salgın, dünyanın değişimi gibi konularda film izlemeyi seviyorsanız ve bu artık farklı olsun istiyorsanız keyif alacağınız bir film. Karanlık temalı olması beni rahatsız etmedi. Hatta gerilim ve gizem hissine de büyük katkısı oldu.
Jennifer F.
13 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Filmi izledikten 10 dk sonraya kadar zaman kaybı olduğunu düşünüp kendime kızarken, sonrasında oldukça güzel kurgulanmış bir film olduğunu fark etmem ve gerçekten beğenmem :))
Gökhan Özkol
27 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Farklı bir filmdi, küçük kızın oyunculuğunu çok beğendim. Verdiği mesajlar da ayrıca güzeldi. Tam ters köşe bir film tavsiyesiydi, teşekkürler.
Resul A.
23 Şubat 2020
Usta Yorumcu
Yine bu sitede tavsiye edilen "Open Grave" gibi, salgın konusunu farklı açılardan ele alıp klişe olmaktan sıyrılan filmlerden biriydi yani güzeldi, ancak tek sorunu vardı, o da ışıktı. Belki farklı bir konsept denemek istemiş olabilirler hatta filmde bazı sahnelerde karanlık ortama ihtiyaç duyulduğu gayet açıktı gizemi koruyabilmek için ancak biraz daha aydınlık olsa çok daha güzel bir seyir keyfi olabilirmiş.
Aytek S.
19 Ağustos 2019
Usta Yorumcu
şaşırtıcı bir filmdi tek eksi yanı karanlıkta geçmesiydi.
Daha fazla yorum0
sığınak filmisığınak filmi konusuhidden filmihidden filmi konusufilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigerilim filmlerigizem filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.