Stajyer 2015 tr-TR

Stajyer (2015)

(Dram - Komedi)
2015
IMDB
7.1
(14) 4 106 0 5
102
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
7.1
BU FİLM
4.6b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2017
Tatlı mı tatlı sıcak mı sıcak nefis bir hafta sonu filmi ile karşınızdayım. Bilirsiniz oyuncu, yönetmen konularına pek girmem fakat kadroda Robert De Niro ve Anne Hathaway gibi isimler bulununca değinmeden geçersem geceleri rahat uyuyamam.. Şimdi, e-ticaret üzerine çalışan bir şirketin kadrosuna yaşlı bir stajyer ekleniyor ki kendisi De Niro abimiz.. Bu arada ''yaşlı stajyer'' lafı bile bu filmi merak edip izlemek için yeterli bir sebep değil mi? Ben bu garip tanımı duyunca kendimi hemen kaptırıverdim filme. Muhtemelen siz de çoktan gittiniz.. Neyse kendi kendime konuşmayayım bari. Tavsiyeyi burada bitireyim.. Hem siz de çoktan daldınız filme.. Kendi şirketini kurup, ofisinin içinde bisikletle dolaşmayı hayal eden genç girişimciler için aşırı nefis ve aşırı tatlı bir film. Hadi o zaman gelsin kahveler!

Stajyer - The Intern

filmine yorum yap!
Akif Feyzioğlu
20 Haziran 2021
Sıkı Üye
Eğlenceli bir filmdir. Robert De Niro olduğu için filmin sonuna kadar kendimi zorlayarak izledim. Bazen kapatmayı düşünsem de film bitince eğlendiğimi hissettim. 7/10
yağız şimşek
26 Mayıs 2021
Çaylak
Gerçekten izlerken bir gram bile sıkılmayacağınız film. Çok iyi diyemem ama iyi derim, 10 üzerinden 7 veririm.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
İnsanın yüzünde tebessüm uyandıran sıcak bir film. Sıkılmadan akıcı bir şekilde ilerledi.
Hayri S.
21 Mart 2021
Sıkı Üye
Çok abartıldığını düşündüğüm sakin bir film. Oyunculuk açısından başarılı. İzlenebilinir.
Tuana E.
09 Aralık 2020
Çaylak
Güzel bir aile filmiydi. Beğendim, izlemenizi tavsiye ederim.
Jennifer F.
16 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Harika bir filmdi, bayıldım. Bence bu zamanda yetişkinlerle gençler arasındaki kuşak farkından dolayı izlenebilecek en harika filmlerden bir tanesi.
katilcivciv
06 Eylül 2020
Sıkı Üye
Güzel, tatlış bir filmdi. Bazen olayların gidişatını anlasanız da yine de izlemek keyif verir ya, işte o filmlerden biriydi.
ayten Y.
18 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Tam bir aile filmi. Çok eğlenceli. Tam hafta sonu tadında, sizi mutlu ve huzurlu eden bir film. İzlemenizi şiddetle öneririm. Genel olarak Anne Hathaway filmlerindeki o havayı yine bu filmde bulacaksınız.
bendensewolmaz
26 Temmuz 2020
Çaylak
Filmi iki kere izlememe rağmen (aralarında baya bi zaman var) hatırladığım yerleri dahi keyifle izledim. Güzel ve dinlendirici bi film. Eğer kafanız doluysa tam kafa dağıtmalık.
Miraç I.
08 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Film insanı mutlu ediyor, "hafta sonu tadında" lafına tam uyuyor. Eğlenceli, ayrıca arada ders de veriyor. Büyük insanların nasihatleri çok özeldir benim için belki de ondan dolayı çok hoşuma gitti.
Daha fazla yorum4

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.