Suç Zamanı 2007 tr-TR

Suç Zamanı (2007)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2007
IMDB
7.2
(24) 3 94 0 5
66
28
İZLEDİM
SONRA İZLE
24 Yorum
IMDB
7.2
BU FİLM
25b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018
Yıllarca pek çok film izledim, pek çok kurgu ve çok senaryoya "oha" dedim ama birkaç film dışında bu filmden aldığım tadı başka hiçbir filmden alamadım. Yeni bir eve taşınan sıradan bir çiftimiz var. Bu çiftimizin meraklı adamı, komşularını biraz fazla merak ediyor ve bu merak onu sonsuz bir maceraya sürüklüyor. Müthiş bir basitlik, müthiş bir senaryo ve bunun sonucunda da taş gibi bir gerilim filmi izleyeceksiniz. Fikir güzel olduktan sonra düşük bütçe ve kadro ile de neler yapılabildiğini en iyi gösteren filmlerden biri. Beyniniz yana yana bitecek. Benim yandı bitti. Teşekkürlerinizi film bittikten sonraya saklayın. Tabi beyniniz hala sağ kalırsa... Hadi tadını çıkarın!

Suç Zamanı - Los Cronocrímenes

filmine yorum yap!
pinkdreams
11 Ekim 2021
Çaylak
Yıllardır kaliteli filmleri elimden geldiğince izlemeye çalışan sinemasever biri olarak yorumum şu; benzer konusu olan filmleri fazla izlememişler için ilgi çekici olabilir, yıl konusuna değinmeden vasat kalmış bir yapım diyebilirim çünkü aynı dönemlerde çekilip hala tokat etkisi yaratan bir çok film var. Bence kaan'ın diğer tavsiyelerine kulak verin ve bu filmi es geçin.
Daphne
28 Eylül 2021
Sıkı Üye
İzlerken beynim çorba oldu. Analizini falan yapmaları lazım Interstellar tablosu gibi ancak öyle anlaşılır herhalde...
Said F.
22 Eylül 2021
Sıkı Üye
Leş bir film, sünepe bir başrol ve sebepsiz olan bir sürü olay.. Kafa yakıcı falan değil, gayet anlaşılır neyin ne olduğu belli dandik bir yapım.
Serkan B.
12 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
İspanyol sinemasından çıkan en iyi filmler arasında. "Beyin yakan" tanımını iyice besliyor. İzleyen pişman olmaz.
Betül M.
28 Temmuz 2021
Paradoksun oluşmasını sağlayan ilk olay nasıl oluyor hala onu düşünüyorum.. İzleyin, tavsiye ederim.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Süper bi filmdi. 3 kişi izledik ve bittikten bir hafta sonrasına kadar film hakkında konuştuk diyebilirim :)
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Bir başyapıt olamayan ama kafaları karıştırmayı başarabilen bir film. Düşük bütçe ve kısıtlı mekanla çekilmiş gerilim filmi.
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Paralel evren desen değil, zaman yolculuğu desen o da değil. Gerçekten kafamı hala kurcalayan, anlamam için oturup kalem kağıtla uğraştığım bir film bu. Düşük bütçeyle maksimum performans almışlar.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Gayet güzel bir filmdi kafa karıştırıcı ama çok da anlaşılmaz değil, basit gibi bile gözüküyor biraz ama ben çok beğendim.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Çok az mekanda geçiyor ve düşük bütçeli. Buna rağmen güzel bir senaryoyla bunların hiçbir önemi kalmıyor. Dikkatle izleyin.
Daha fazla yorum14

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.