Suç Zamanı 2007 tr-TR

Suç Zamanı (2007)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2007
IMDB
7.2
(39) 3 143 0 5
106
37
İZLEDİM
SONRA İZLE
39 Yorum
IMDB
7.2
BU FİLM
40b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018
Yıllarca pek çok film izledim, pek çok kurgu ve çok senaryoya "oha" dedim ama birkaç film dışında bu filmden aldığım tadı başka hiçbir filmden alamadım. Yeni bir eve taşınan sıradan bir çiftimiz var. Bu çiftimizin meraklı adamı, komşularını biraz fazla merak ediyor ve bu merak onu sonsuz bir maceraya sürüklüyor. Müthiş bir basitlik, müthiş bir senaryo ve bunun sonucunda da taş gibi bir gerilim filmi izleyeceksiniz. Fikir güzel olduktan sonra düşük bütçe ve kadro ile de neler yapılabildiğini en iyi gösteren filmlerden biri. Beyniniz yana yana bitecek. Benim yandı bitti. Teşekkürlerinizi film bittikten sonraya saklayın. Tabi beyniniz hala sağ kalırsa... Hadi tadını çıkarın!

Suç Zamanı - Los Cronocrímenes

filmine yorum yap!
Mahmut K.
29 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Burada görünce hatırladım. Gerçekten çok değişik bir filmdi. Filmde bir sürü insan var ama bir sürü insan yok :) Bulmaca çözmeye meraklıysanız bile bu filmi sanırım sonuna kadar çözemeyeceksiniz. Bir yerden sonra öyle bir döngüye giriyor ki, kim kimdir karışır gibi oluyor, ama aslında karışmıyor. Ya da karışıyor. Kafanız mı karıştı? Seyredin filmi, biraz daha karışsın.
mert Y.
29 Şubat 2024
Çaylak
İzlesem mi diyorsanız direk izleyin. Olumsuz yorumların çoğu benzer film izledikleri ya da anlamadıkları için beğenmemiştir. Ufak tefek mantık hataları olabilir ama ortada seyir keyfi var.
EBU ALENDER
27 Ocak 2024
Çaylak
Düşük bütçeli ama konusu ile güzel filmdi, şaşırttı şahsen.
Albert K.
17 Ekim 2023
Sıkı Üye
Ben öyle çok şaşırtıcı, beyin yakıcı bulamadım. Belki de benzeri filmleri izlediğim için öngörülebilir geldi. Eski bir film olduğu için döneminin şartları için iyi denebilir.
Kez U.
12 Haziran 2023
Çaylak
Ters köşe yaratan filmleri beğeniyorum ve bu filmde de birkaç kez ters köşe yaşadım :) Tabi bunun yanı sıra bu tarzda çok film izlediğim için beynimi yakmadım, bence kesinlikle şans verilmeli.
Enteresan Filmler
03 Haziran 2023
Çaylak
Başarılı film. Olumsuz yorumlara bakmayın siz. O kadar kusur kadı kızında da olur :)
Alperen
26 Mayıs 2023
Usta Yorumcu
Benzer konulu çok film izlediğim için bana fazla basit geldi. Oyunculuklar ve mantık hataları çok göze batıyor bence. Aldığı puanı fazla bulmakla beraber izlemeseniz de olur. Eh işte dedirten bir film.
Aslı B.
04 Mart 2023
Usta Yorumcu
Evet mantık hataları var ama ben beğendim. Film merak ettiriyor. İzlediğime pişman değilim, izleyin.
Umur E.
13 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Değişik bir konusu var. Bazı insanlar orijinal bir konusu yok demişler ama böyle bir filmi ben ilk defa izlediğim için beğendim. Yalnız filmde açıklanması gereken bir paradoks var ve belki analizciler bunu açıklamış olabilir.
Ayhan B.
10 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Bence fazla abartılan filmlerden.. Çok büyük beklentiye girmeyin, hüsrana uğrarsınız.
Daha fazla yorum29

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.