Tuhaf Ev 2014 tr-TR

Tuhaf Ev (2014)

(Gerilim - Dram)
2014
IMDB
6.7
(13) 4 41 0 5
36
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
01 Şubat 2018
Filmimiz, "Agorafobi" yani açık alan korkusu olan ve hayatının tümünü doğduğu bir apartman katında kız kardeşi ile geçirmiş olan bir kadını konu alıyor. Fazla dindar olan ve evde terzilik yaparak geçimini sağlayan kadının kapısına bir gün komşusu yaralı bir halde geliyor ve işte sizi boncuk boncuk terletip, soluksuz bırakacak tüm sahneler de o andan itibaren başlıyor. Birçok tek mekanlı film izledim ve size de burada tavsiye ettim fakat bu film beni fazlasıyla etkilemeyi başardı. İyi bir hikaye üzerine oturtulmuş, bol gerilimli ve biraz da kanlı nefis bir İspanyol filmi izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Tuhaf Ev - Musaranas

filmine yorum yap!
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Sonunu tahmin ettiğim bir filmdi ama çok etkileyiciydi, izlenebilir yapımlar arasında.
Bedia
13 Nisan 2021
Çaylak
Son ana kadar kafamda sorular sorup durdum neden acaba diye, film gerçekten sürükleyici. İzlediğim için pişman değilim bazı kanlı sahnelerde rahatsız oldum, onun dışında gerilimi yüksek, biraz duygusal çok da kaliteli bir filmdi. İzlemenizi tavsiye ediyorum.
Eray
07 Nisan 2021
Sıkı Üye
Filme bayıldım ve aşırı gerildim. Son yarım saate kadar dayanın derim, mutlaka beğeneceksiniz, çünkü işin içinde İspanyollar var. Şiddetle öneriyorum.
uykusarhosu
22 Mart 2021
Sıkı Üye
Tek mekanlı, psikolojik gerilim türünde ve muhteşem bir başrol oyunculuğu... ve sona geldiğinde filmin ruhunu hissedebiliyorsunuz.
Yigittheripper
24 Şubat 2021
Usta Yorumcu
İspanyol sineması gerçekten gerilim türünün hakkını veriyor. Çok daha güzel örnekleri olsa da bu film de izlemeyi hak ediyor.
NevermoreDotA M.
30 Kasım 2020
Sıkı Üye
Başrol ablamız yaşamış rolünü. Luis Tosar da var filmde ama pek rolü yok. Sevgiye muhtaç agorafobik bir kadının etkileyici, yürek burkan öyküsü. Hikaye çok etkileyici ama daha iyi de aktarılabilirdi bence. 6/10
Gökhan Özkol
15 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Yorum yapmadığımı fark edip geldim. Film tatmin edici birçok özelliğe sahip öncelikle. Başrol gerçekten çok etkileyici, akılda kalıcı bir film bence izlemelisiniz.
Gökçen Y.
30 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Başroldeki kadın, rolünün hakkını fazlasıyla vermiş, bakışları hala aklımda. Ürpertici bir filmdi, tavsiye edilir.
Hatem Ben Arfa
09 Temmuz 2020
Çaylak
Tek mekanda geçen bir film ama hiç sıkılmadan izledim. Sürükleyiciydi ve konusu ilginçti.
Berkay S.
13 Mart 2020
Sıkı Üye
Tek mekan filmlerden. Gizemli, konusu da ilginç. 6.5/10
Daha fazla yorum3
musaranas filmi konusumusaranas filmi izlemusaranas filmi yorumlarıgizem filmlerigerilim filmlerigerilim filmi önerileriispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.