Upgrade 2018 tr-TR

Upgrade (2018)

(Fantastik - Bilim Kurgu)
2018
IMDB
7.7
(39) 4 250 0 5
241
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
39 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Ağustos 2018
Filmimiz, Iron Man tarzında ellerini silah gibi ateşleyen insanların bulunduğu, otomatik pilotlu araçların etrafta kol gezdiği farklı bir dünyada geçiyor. Birbirlerini çok seven bir çiftimiz yolda kaza geçiriyor ve sonrasında adamımız felç kalıyor. Fakat sonrasında zengin bir mucit "Gel hem seni ayağa kaldıralım hem de ben icadımı denemiş olayım..." gibi bir fikir ile adamımıza bir yapay zeka entegre ediyor ve film de işte tam olarak burada başlıyor... Filmin atmosferi beni etkilemeyi başardı. "Yapay Zeka" olayı da çok iyi işlenmiş. Biraz vurdulu kırdılı, biraz da kanlı bıçaklı bir bilim-kurgu izleyeceksiniz. E hadi tadını çıkarın!

Upgrade - Upgrade

filmine yorum yap!
pinkdreams
16 Ekim 2021
Çaylak
Film uçuk kaçık fantastik dünyanın sınırlarını zorlayan bir film değil, rahatsızlık verecek şekilde aşırı şiddet vs de bence yoktu. Çeşitli kaynaklardan bilimsel gelişmeleri takip eden bir insan olarak bu filmin yakın geleceğimizi anlattığını söyleyebilirim. Bence izleyin, pişman olmazsınız.
Im Negan
03 Ekim 2021
Çaylak
Bilim kurgu filmlerinden nefret ederim ama bu film gerçekten harika olmuş. Her şey dozundaydı, tavsiye ederim.
ahmet Y.
05 Temmuz 2021
Çaylak
Bilim-Kurgunun hakkını sonuna kadar veren bir film. Hem her açıdan harika hem de heyecan verici ve akıcı, hem de insanı düşündürüp tedirgin ediyor.
Yiğit B.
27 Haziran 2021
Sıkı Üye
İzlerken teknolojiden şüphe duyarsınız :) Filme puanım: 8/10
Nizami B.
20 Haziran 2021
İlk defa gelecekten korktum. İçime bir ürperti çökertti bu film. Bir bilim kurgu sonrası bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Bilim kurgu film önerisi isteyenlere bu filmi öneriyorum. İzleyenin pişman olduğunu hiç görmedim. Teknoloji alanında gelecekte başımıza gelebilecek türden bir senaryo.
Bartu Y.
26 Mayıs 2021
Bence IMDB puanı kesinlikle hak ettiğinden düşük olan epik bir film. Aksiyon ve bilim kurgu seviyorsanız düşük bir beklentiyle başına oturduğunuzda kesinlikle üzülmeyeceksiniz.
ADO
18 Nisan 2021
Çaylak
Yapay zeka konusu a kalite işlenmiş, efsane ötesi diyebilirim. Filmi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Merve K.
08 Nisan 2021
Teşekkür ederim filmi izledim, sürükleyici ve sonu da tatmin ediciydi.
Serkan B.
05 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Özellikle yapay zeka konusu iyi işlenmiş. Tam kıvamında bir akış. Bilim kurgu yapımları arasında iyi bir örnek 21 yy. için.
Daha fazla yorum29
upgrade filmi 2018upgrade filmi konusubilim kurgu filmleribilim kurgu film önerileri2018 filmlerifantastik filmlerfilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.