Uzayda Dehşet 2009 tr-TR

Uzayda Dehşet (2009)

(Bilim Kurgu - Gizem)
2009
IMDB
6.8
(4) 4 28 0 5
25
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
4 Yorum
IMDB
6.8
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
29 Ocak 2018

Dünyadan ayrılalı yıl olmuş ve yörüngesini kaybetmiş, çeşitli arızalarla mücadele eden devasa bir gemi düşünün... İçinde ise binlerce insan taşıyor. Fakat nereye? Ne zamandır? Neden?... İşte tüm bu soruları, filmin daha ilk sahnelerinde uyanan astronotlarımız da soruyor. İşte bu gizemle de film, sizi sonuna kadar kendine kilitlemeyi başarıyor. Çoğu yerde ''korku'' olarak geçen bu film benim için korkudan çok bilim kurgu ve gerilim ağırlıklı. Ha ama şöyle bir irkildiğim sahneler oldu mu? Kesinlikle. Şöyle hem uzay, hem gizem, hem de sağlam bir gerilim olsun diyenler için nefis bir film. Karanlıkta izlemelik gerilim filmi tavsiyelerime de buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Hadi tadını çıkarın!

Uzayda Dehşet - Pandorum

filmine yorum yap!
Mahmut K.
16 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Çekildiği yılı da düşününce, benim açımdan oldukça heyecanlı ve gerilimli bir filmdi. Hatta seyrettiğimi unutmuşum, sahneleri tekrar seyredince hatırladım. Ama iyi ki de unutmuşum. Tekrar seyretmek güzeldi. Çok fazla efekt içermeyen ve buna da gerek olmayan bir film. Bunun yanısıra da uzay gemisindeki gizemli varlıklar da çok başarılı olmuş. Finale doğru da sürprizler ardı ardına geliyor.
Saliha E.
02 Haziran 2023
Sıkı Üye
Gerilim yüksekti, standart bir bilim kurgu filmi, bu imdb puanını hak ediyor.
Umur E.
26 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Bence "Bilim kurgu - Gerilim" türüne göre ortalama kalmış bir filmdi.
Mehmet K.
15 Nisan 2020
Çaylak
Gerilimi yüksek, bilinmezliği fazla, merak uyandıran film. Kesinlikle izleyin.
pandorum konusupandorum izlepandorum yorumuzayda dehşet konusuuzay filmleriuzay filmi önerilerigerilim filmleri 2020gerilim filmi önerilerien iyi gerilim filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.