Yarının Savaşı 2021 tr-TR

Yarının Savaşı (2021)

(Aksiyon - Bilim Kurgu)
2021
IMDB
6.6
(8) 4 37 0 5
2s 20dk
IMDB
6.6
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
05 Temmuz 2021

Bu filmi aranızdan pek çok kişi izlemem için göndermiş. İlk gönderen Süleyman'a teşekkürler ediyor ve konumuza geçiyorum. Filmimiz, bir istila altında kalan dünyamızı ve bu kaos ortamında hayatta kalmak için çok farklı ve uçuk yöntemler keşfeden insanoğlunun verdiği mücadeleyi konu alıyor... Öncelikle bu filmin çıkacağı haberini aldığımdan beri heyecanla bekliyordum. Açıkçası film pek çok klişe ve mantık hatası içeriyor. Fakat "istila" ve "zamanda yolculuk" konularını da işleyince ortaya gerçekten farklı ve izlenebilir bir bilim kurgu filmi çıkıyor. Eğer seyir keyfi yüksek bir bilim kurgu arıyorsanız bir şans verin derim. Ayrıca, bence bu filmin alt metninde de çok farklı mesajlar yer alıyor. Filmi izler izlemez hemen aklımdaki o 'uçuk' teorileri de şu inceleme yazımda size hazırladım, filmi izledikten sonra bir göz atın derim... Yorumlarınızı aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!   

Yarının Savaşı - The Tomorrow War

filmine yorum yap!
CLEDRED
29 Temmuz 2021
İzlemeden önce çok iyi bir bilim kurgu olur demiştim ama beklentiyi yüksek tutmuşum. Yine de aksiyonu ve işlenen konu iyiydi, izlemesi zevkliydi.
W1SD0M
25 Temmuz 2021
Çaylak
Tamamen bilim kurgu hayranlarına, biraz dram biraz da aksiyon arayanların izlemek isteyebileceği bir yapım bu. Başrollerini Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J. K. Simmons gibi oyuncuların paylaştığı ve benim görüşüme göre neredeyse 2 filmlik bir konuyu 1 filmde toplama başarısı olarak adlandırdığım bir türdü sanki. Konusu ise kısa ve öz; gelecekte bir gün insanlığının kazanmasının mümkün olamayacağı bir savaş olsa, o zaman kimden yardım isterdiniz?
Majeste M.
16 Temmuz 2021
Konu olarak klişe olur diyordum ama farklı bir durum üzerinden yürümeleri güzeldi. Güzel ve idare eder seviyede bir filmdi.
Mustafa K.
15 Temmuz 2021
Çaylak
Aksiyon, bilim-kurgu ve duygusallığı bir arada işleyen güzel bir filmdi.
Kenan B.
08 Temmuz 2021
Çaylak
Acayip güzel bi konuyu çok kötü işlemişler, uzun zamandır beklediğim bi filmdi, beklentimin çok çok aşağısında kaldı.
Kaan A.
07 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Mantık hatalarının olduğunu duymamdan ötürü bir tık ön yargılıydım. Sonuç olarak; izledim ve güzeldi.
Miraç I.
07 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
İzlemiştim, tavsiye olarak da yollamıştım ama benden önce izleyenler olmuş. Konusu dikkatimi çekmişti, evet klişelerle dolu bir film ama aksiyonu ve konusu izlettiriyor.
Nihat Ü.
07 Temmuz 2021
Çaylak
Zamanda yolculuk edip gelecek için savaşma fikri çok güzel. Daha iyi işlenebilirmiş ama yine de bayadır izlediğim en çok sürükleyen film buydu 2021 filmleri arasında. İzleyin derim.
the tomorrow war konusuthe tomorrow war filmi izlethe tomorrow war erdoganthe tomorrow war filmi incelemethe tomorrow war filmi konusuuzaylı filmleriistila filmleri2021 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.