Zaman Tuzağı 2017 tr-TR

Zaman Tuzağı (2017)

(Fantastik - Bilim Kurgu)
2017
IMDB
6.2
(18) 4 68 0 5
61
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
1s 35dk
IMDB
6.2
BU FİLM
33b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
30 Ocak 2019

Filmimiz, mağaraya giren bir grup öğrencinin başından geçen beyin yakan olayları konu alıyor. Gençlerimiz bir mağaraya giriyor girmesine fakat bir süre sonra bazı şeylerin değiştiğini fark ediyorlar. Bu da onları içinden çıkılması zor paradokslara sokuyor... Öncelikle size "Keşfettiklerim" köşemde de daha önce tavsiye ettiğim nefis "Dark" dizisini izlediyseniz bu filmdeki zaman-mekan olaylarını kavramak sizin için biraz daha kolay olacaktır. İlk yarısıyla benim için muazzam ve sürükleyici bir gizem-gerilim filmiydi bu. Fakat ikinci yarısında biraz daha bilim kurgu ağır basıyor. Fakat hepsinin toplamında film, insanı sonuna kadar merak ettirerek izletmeyi başarıyor. Ben böyle filmlere "bütçesi düşük, etkisi büyük filmler" diyorum ve böyle filmlerin hastasıyım. Oyunculuk biraz daha iyi olabilirdi tabi ama şöyle zaman paradokslu, biraz gizemli, biraz da fantastik bir şeyler izlemek isterseniz bu film tam sizlik olabilir. E hadi tadını çıkarın!

Zaman Tuzağı - Time Trap

filmine yorum yap!
Mustafa
26 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Öncelikle oyunculuklar çok amatörce ve sanki oyunculara istediğiniz gibi konuşun demişler. Diyaloglar cok rahatsiz edici ve saçma sapandı ama yine de konunun güzelliği ve sonunu iyi bağlaması açısından beğendim.
Umut Ö.
18 Haziran 2022
Çaylak
Bu film beni adeta büyüledi.. Ya dünya üzerinde bazı alanlarda mağaralar gibi zaman gerçekten de farklı işliyorsa diye de sorgulattı.. Kutsal anlatılarda geçen mağaraya sığınan 7 uyurlar kıssasını da aklıma getirdi... Filmin sonunda dünyada döngü bitmiş insanlık yok olmuş mağarada kalanların yeni dünya düzenindeki taş devri tabiri yamyam ve gelişmemiş insanlığın yeniden başlayışına da şahit oluyorsunuz... Değişen ve atmosferiyle dengesi bozulmuş dünyaya uyum sağlamış yeni tarz insanın ilk başlangıç hali ile karşılaşan eski dünyanın mağarada kalan insanları arasındaki farkları da filmde göreceksiniz... Tavsiyemdir.
SPOILER [GÖSTER]
Ayhan B.
12 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Yorumları hiç okumadan direkt izleyin, çok iyi bi film!
GULCAN Ç.
19 Ekim 2021
Çaylak
bence birkaç mantık hatası vardı ama iyiydi. Olayı anlamanız biraz uzun sürüyo o kadar.
beraat Y.
18 Ekim 2021
Çaylak
Bütcesi küçük etkisi büyük bi film... Tavsiye ederim.
Ayşe E.
29 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Aşırı iyiydi mutlaka izleyin. Biraz uçuk ama güzeldi.
ANIL C.
13 Mayıs 2021
Bu tarz filmlerin hastasıyım ve bu film de gayet iyiydi.
Mervex
31 Mart 2021
Çaylak
Beğenmeyenleri anlamadım. Çok kötü oyunculuk denmiş. Onu da anlamadım, gayet makul bir filmdi şahsen. Çerezlik gibi ama tam da sayılmaz, gayet güzeldi.
ayten Y.
30 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Öncelikle izlemek isteyenler film sitelerinde yazan 'filmin hakkında' kısmını okumasınlar çünkü spoiler. Evet konuya hızlı giriyor ama 25-30 dakikada yavaş yavaş neler olabileceğini tahmin ediyorsunuz. Yine de çok sürükleyici bir film.
411
26 Kasım 2020
Sıkı Üye
Çok çocukça bir yapım, oyunculuklar diyaloglar 2. sınıf Türk filmi kıvamındaydı. 5/10.
Daha fazla yorum8
time trap filmitime trap filmi konusuzaman tuzağı filmitime trap 2017beyin yakan filmlerfilm önerileriparadoks filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.