Zincirsiz 2012 tr-TR

Zincirsiz (2012)

(Aksiyon - Dram)
2012
IMDB
8.4
(22) 4 179 0 5
178
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
22 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
11 Ocak 2018
Karısı ile köle olarak farklı yerlere satılan çaresiz, intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir adamımız var. Bir de kendi davasında yardım etmesi için birine ihtiyaç duyan bir ödül avcımız. İşte adamımız "Django" tam da burada devreye giriyor ve ödül avcımıza yardım etme karşılığında özgürlüğünü ve eşini elde etme şansı yakalıyor. İşte o andan sonra da ikilimiz, ırkçılığın kol gezdiği, kanın gövdeyi götürdüğü, adamların çerez diye vurulduğu 1800'lülerin Teksas'ında nefis bir maceraya atılıyor. Quentin Tarantino imzalı bu film zaten nefisken, bir de müzikleri ile sizi kalbinizden yakalayacak. Unutmadan, kadroda Leonardo DiCaprio da var. Hatta size küçük, tatlı bir spoiler; Filmin bir sahnesinde Dicaprio elini masaya vuracak ve kırılan bardak elini kesip, kan içinde bırakacak. İşte o an aslında doğaçlama bir sahne. Yani el gerçekten kesiliyor fakat oyuncular bozmuyor, Tarantino da bu sahneyi filmde kullanıyor. Şa-ha-ne bir film sizi bekliyor, e hadi tadını çıkarın!

Zincirsiz - Django Unchained

filmine yorum yap!
Umur E.
04 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Tarantino'nun o eğlenceli ve bol kanlı filmlerinden. Tv'de de her denk geldiğimde izlerim.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Çok iyi bi filmdi, hiç düşünmeden izleyin derim, tavsiye ederim.
destalyad
03 Ocak 2022
Sıkı Üye
"12 Years a Slave" filmini anımsattı bana fazlaca, tabii Tarantino farkıyla.
Enes E.
21 Kasım 2021
Sıkı Üye
Hala izlemediyseniz hemen açıp izleyin, oyunculuk, kadro, senaryo; Hepsi çok iyi ya.
Kadir A.
16 Kasım 2021
Çok film izledim ama hiçbiri bu şaheserin yerini tutmadı.
Serkan B.
14 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Hala izlemediniz mi? 2,5 saati aşkın süresi ile türünün en iyi örneklerinden bu film. Oyunculuklar da çok iyi. Başta Waltx, Foxx ve DiCaprio ile baştan sona soluksuz izlenecek bir yapım.
eowyn
07 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Harika bir filmdi. Kötü filmler için diyecek bir sürü şey varken böyle kusursuz filmler için söylenecek bir şey olmuyor. Sadece izleyin. Ayrıca christoph waltz, sen ne büyük bir aktörsün, her izlediğim filminde daha çok hayran oluyorum.
ongun B.
29 Aralık 2020
Çaylak
Hiç düşünme. Hemen izle keyfine bak derim. Tarantino show'a hoş geldiniz!
Kaan A.
05 Kasım 2020
Sıkı Üye
Ayrıca bu filmde Christoph Waltz abimiz (hani şu soysuzlar çetesindeki manyak SS subayı var ya o da oynuyor) kendisi Tarantino reis tarafından keşfedilmiştir. Yani öyle Brad Pitt, Leonardo Di Caprio gibi serseri bir havası karizması yok. Zaten kendisi de yapılan bir röportajda diyor "Tarantino reis beni keşfetti' diye.
Küb
10 Ekim 2020
Çaylak
Leonardo DiCaprio'nun oyunculuğunu ağzım açık izledim. Ve yemek masasındaki oyunculuğuyla da bence film tarihinin en iyi sahnelerinden birine imza atmış.
Daha fazla yorum12
django unchained konusudjango unchained izledjango unchained oyunculardjango unchained yorumzincirsiz konusuzincirsiz filmi konusukovboy filmleriwestern filmlerwestern film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.