Zindan Adası 2010 tr-TR

Zindan Adası (2010)

(Gerilim - Dram)
2010
IMDB
8.1
(46) 4 431 0 5
423
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
46 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Şubat 2018
Filmimiz, suç işleyen akıl hastalarının tedavi edilmeye çalışıldığı gizemli bir adadaki gizemli bir hastanede geçiyor. Hastanedeki bir katil esrarengiz bir şekilde kayboluyor ve bu olayı soruşturmak için görevlendirilen iki polisimiz olay yerine gidiyor. İşte beyin yakan, size çeşitli şeyleri sorgulatan olaylar silsilesi de tam da bundan sonra başlıyor. Biliyorsunuz çok fazla popülerleşen filmleri burada size tavsiye etmemeye çalışıyorum fakat bu film ile bu prensibimi biraz görmezden gelmek istedim. Beyninizi yakacak senaryosu ile yer yer gerileceğiniz nefis bir Di Caprio filmi izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Zindan Adası - Shutter Island

filmine yorum yap!
Filmmath
14 Ekim 2021
Çaylak
Leonardo'nun oscarı bu film ile alması gerekirdi diye düşünüyorum.
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
Uzun zamandır ertelediğim bir filmdi. Ama iyi ki ertelemişim diyorum çünkü bu filmi oturup sakin kafayla izleyeceksiniz. Filmin sonu türlü yerlere kayabilir, film bittikten sonra 10 dakika kendi düşüncelerinize dalıp hayatı sorgulayabilirsiniz ancak ters köşeleri ve çoğu sahnesiyle beyin yakan çok iyi bir filmdi.
alone D.
17 Ağustos 2021
Çaylak
Bu filmi beğenmeyenleri anlamıyorum. Kesinlikle oyunculuk bir yana kurgusu çok iyi düşünülmüş, sürekli yanıltan ve bir o kadar da "oha nasıl olur tamam bu sefer kesin bu" deyip tekrar tekrar yanıltan bir yapıt diyorum o kadar.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Söylenecek pek bir şey yok, izleyin ve film bittikten bir hafta sonra tekrar izleyin. Taşlar yerine otursun ve keyfini çıkarın derim. Kesinlikle ölmeden önce izlenmesi gerekenlerden!
büke alayunt
14 Temmuz 2021
Sıkı Üye
İzlediğim en iyi en iyi filmlerden birisi, zaten Leonardo DiCaprio ve Mark Ruffalo olunca merak başlıyor <3
Melisa G.
13 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Böyle kaliteli filmleri seviyorum. Akılda kalıcı. Mutlaka izlenmeli.
Fraktapolis
28 Nisan 2021
Hani filmin başında hissediyorsun bir şeyler döndüğünü ama böylesini tahmin edemiyorsun... Oyunculuklar çok iyiydi, akıl hastanesi atmosferi de oldukça iyi işlenmişti. Mutlaka izlenmesi gereken filmlerden biri.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Film izlerken yediğim en büyük tokatlardan biri bul filmden geldi. Durağanlık ve gizem sevmeyen kişiler için çok uygun bir film değil.
JkAlaska
24 Mart 2021
En sevdiğim filmler arasında, 2-3 kere izlemişimdir. Özellikle sonunu çok seviyorum. Kesinlikle izlemelisiniz.
Hayri S.
13 Mart 2021
Sıkı Üye
Yorumları okuyunca çok büyük beklenti ve heyecanla izledim ancak oyunculuklar ne kadar iyi de olsa çok basit bir senaryolu bir film. Yarım saat izledikten sonra her şey anlaşılabiliyor. Sadece Türk dizileri gibi dramı basmışlar. Boşuna zamanınızı harcamayın.
Daha fazla yorum36
shutter ısland filmi konusushutter ısland filmi oyuncularıshutter ısland filmi izleshutter ısland filmi yorumlarızindan adası filmi konusuzindan adası filmi yorumlarızindan adası filmi fragmanıleonardo dicaprio filmlerimark ruffalo filmleribeyin yakan filmleren iyi film tavsiyeleribeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.