Zindan Adası 2010 tr-TR

Zindan Adası (2010)

(Gerilim - Dram)
2010
IMDB
8.1
(51) 4 453 0 5
445
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
51 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
19b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Şubat 2018
Filmimiz, suç işleyen akıl hastalarının tedavi edilmeye çalışıldığı gizemli bir adadaki gizemli bir hastanede geçiyor. Hastanedeki bir katil esrarengiz bir şekilde kayboluyor ve bu olayı soruşturmak için görevlendirilen iki polisimiz olay yerine gidiyor. İşte beyin yakan, size çeşitli şeyleri sorgulatan olaylar silsilesi de tam da bundan sonra başlıyor. Biliyorsunuz çok fazla popülerleşen filmleri burada size tavsiye etmemeye çalışıyorum fakat bu film ile bu prensibimi biraz görmezden gelmek istedim. Beyninizi yakacak senaryosu ile yer yer gerileceğiniz nefis bir Di Caprio filmi izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Zindan Adası - Shutter Island

filmine yorum yap!
Sedef K.
09 Aralık 2021
Çaylak
En en en sevdiğim filmler arasında; izleyin görün derim anlatmaya gerek yok..
Enes E.
21 Kasım 2021
Sıkı Üye
Filmin başlarında beklentim düşüktü ama film, finaliyle gerçekten dumur ediyor.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Biraz daha kısa tutulabilirdi. O zaman yaratılan şaşkınlık kesinlikle daha fazla olurdu. Buna rağmen türünün başarılı örneklerinden biri.
GULCAN Ç.
19 Ekim 2021
Çaylak
Aşırı iyi bir film, hala sonu hakkında ikilemdeyim o derece yani..
beraat Y.
18 Ekim 2021
Çaylak
Bu filmi beğenmeyen olursa onunla ciddi problemlerim olur..
Filmmath
14 Ekim 2021
Çaylak
Leonardo'nun oscarı bu film ile alması gerekirdi diye düşünüyorum.
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
Uzun zamandır ertelediğim bir filmdi. Ama iyi ki ertelemişim diyorum çünkü bu filmi oturup sakin kafayla izleyeceksiniz. Filmin sonu türlü yerlere kayabilir, film bittikten sonra 10 dakika kendi düşüncelerinize dalıp hayatı sorgulayabilirsiniz ancak ters köşeleri ve çoğu sahnesiyle beyin yakan çok iyi bir filmdi.
alone D.
17 Ağustos 2021
Çaylak
Bu filmi beğenmeyenleri anlamıyorum. Kesinlikle oyunculuk bir yana kurgusu çok iyi düşünülmüş, sürekli yanıltan ve bir o kadar da "oha nasıl olur tamam bu sefer kesin bu" deyip tekrar tekrar yanıltan bir yapıt diyorum o kadar.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Söylenecek pek bir şey yok, izleyin ve film bittikten bir hafta sonra tekrar izleyin. Taşlar yerine otursun ve keyfini çıkarın derim. Kesinlikle ölmeden önce izlenmesi gerekenlerden!
Bakmapleaseee
14 Temmuz 2021
Sıkı Üye
İzlediğim en iyi en iyi filmlerden birisi, zaten Leonardo DiCaprio ve Mark Ruffalo olunca merak başlıyor <3
Daha fazla yorum41
shutter ısland filmi konusushutter ısland filmi oyuncularıshutter ısland filmi izleshutter ısland filmi yorumlarızindan adası filmi konusuzindan adası filmi yorumlarızindan adası filmi fragmanıleonardo dicaprio filmlerimark ruffalo filmleribeyin yakan filmleren iyi film tavsiyeleribeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.