Zindan Adası 2010 tr-TR

Zindan Adası (2010)

(Gerilim - Dram)
2010
IMDB
8.1
(64) 4 531 0 5
523
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
64 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
24b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Şubat 2018
Filmimiz, suç işleyen akıl hastalarının tedavi edilmeye çalışıldığı gizemli bir adadaki gizemli bir hastanede geçiyor. Hastanedeki bir katil esrarengiz bir şekilde kayboluyor ve bu olayı soruşturmak için görevlendirilen iki polisimiz olay yerine gidiyor. İşte beyin yakan, size çeşitli şeyleri sorgulatan olaylar silsilesi de tam da bundan sonra başlıyor. Biliyorsunuz çok fazla popülerleşen filmleri burada size tavsiye etmemeye çalışıyorum fakat bu film ile bu prensibimi biraz görmezden gelmek istedim. Beyninizi yakacak senaryosu ile yer yer gerileceğiniz nefis bir Di Caprio filmi izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Zindan Adası - Shutter Island

filmine yorum yap!
Bülent K.
14 Kasım 2022
Sıkı Üye
Bu film ayrıntılarıyla güzel, izlerken zevk almadıysanız veya beğenmediyseniz sonrasında ayrıntıları yazan yerleri okuduğunuzda vay be böyle miymiş diyorsunuz veya daha çok beğeniyorsunuz. Güzel oyunculuk, güzel film.
Büşra D.
27 Ekim 2022
Sıkı Üye
Çok gerilim doluydu. Bi yerden sonra filmi anlamamaya başladım derken sonunda film koptu..
Ayşegül A.
22 Temmuz 2022
Sıkı Üye
Böyle bir filmin oscar'a aday bile olamaması beni çok üzdü. İzlediğim gerilim filmlerinde ilk sıralarda ve herkese tavsiye ettiğim bir film bu. Görüntü, illüzyon ve film kareleri çok çok iyi. Konusu farklı ve sonu şaşırtıcı.
Emre K.
22 Haziran 2022
Çaylak
Bittikten sonra 'ben ne izledim ya' dedirten yapımların efsanesi bu film! Her ayrıntısı birbirinden güzel.
Umur E.
29 Mayıs 2022
Usta Yorumcu
Bakın bir film iyi olabilir ama bittikten sonra ''Şimdi ne oldu?" dedirtip kendini araştırtıyorsa, seyirci bunun için vaktini ve enerjisini harcıyorsa, film hala bitmemiş demektir ve bu da filmi iyiden öte yapar. İşte bu film de tam olarak bu tanıma uyan bir başyapıt.
UĞUR D.
19 Mayıs 2022
Çaylak
Mükemmel bir başyapıt. Sıkılmadan izleyeceğiniz bir film.
Gizem O.
27 Nisan 2022
Sıkı Üye
Leonardo Di Caprio'nun Inception filmi daha popüler olmasına rağmen bu film benim için 1-0 öndedir. Film önerisi yaptığımda aklıma ilk gelen yapımdır. İzleyeceğinize pişman olmazsınız diye düşünüyorum. İzleyin izlettirin.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Gerçekten çok iyi işlenmiş bi film, seyri hiç sıkmayan hoş yapımlardan biri.
Erdem M.
25 Mart 2022
Hayatımda izlediğim en mükemmel film. izlemeyenleri çok kıskanıyorum şu an, keşke hafızamı kaybedip tekrardan izleyebilsem..
ayizim
31 Ocak 2022
Çaylak
İzlemeyen pişman olur, tam beyin yakıcı, ters köşe barındıran bir filmdi, akıcılığı ile kendinizi kaptıracaksınız.
Daha fazla yorum54
shutter ısland filmi konusushutter ısland filmi oyuncularıshutter ısland filmi izleshutter ısland filmi yorumlarızindan adası filmi konusuzindan adası filmi yorumlarızindan adası filmi fragmanıleonardo dicaprio filmlerimark ruffalo filmleribeyin yakan filmleren iyi film tavsiyeleribeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.