Zindan Adası 2010 tr-TR

Zindan Adası (2010)

(Gerilim - Dram)
2010
IMDB
8.1
(68) 4 560 0 5
552
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
68 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
26b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Şubat 2018
Filmimiz, suç işleyen akıl hastalarının tedavi edilmeye çalışıldığı gizemli bir adadaki gizemli bir hastanede geçiyor. Hastanedeki bir katil esrarengiz bir şekilde kayboluyor ve bu olayı soruşturmak için görevlendirilen iki polisimiz olay yerine gidiyor. İşte beyin yakan, size çeşitli şeyleri sorgulatan olaylar silsilesi de tam da bundan sonra başlıyor. Biliyorsunuz çok fazla popülerleşen filmleri burada size tavsiye etmemeye çalışıyorum fakat bu film ile bu prensibimi biraz görmezden gelmek istedim. Beyninizi yakacak senaryosu ile yer yer gerileceğiniz nefis bir Di Caprio filmi izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Zindan Adası - Shutter Island

filmine yorum yap!
Gökmen D.
09 Mart 2023
Çaylak
Bu film için yorum yapmama bile gerek yok; sadece izleyin.
dromomani
13 Şubat 2023
Geçen sene izlemiştim ve kendime 'şu ana kadar nasıl izlemezsin' diye baya kızmıştım.
Hacer Ö.
05 Ocak 2023
Sıkı Üye
Milyon tane film izlemiş biri olarak ben bu filmi tam olarak anlayamadım. Acaba sorun bende mi diye düşünüyorum.. Gerçekten 'beyin yakan' kategorisine çok uygun ama sanırım tekrar tekrar izleyeceğim kafamdaki soru işaretlerini gidermek için.
leopar1972
26 Aralık 2022
Birden fazla kez izlenmezse, taşlar yerine oturmayan nadide filmlerden. Tavsiye edilecek filmlerden.
Bülent K.
14 Kasım 2022
Usta Yorumcu
Bu film ayrıntılarıyla güzel, izlerken zevk almadıysanız veya beğenmediyseniz sonrasında ayrıntıları yazan yerleri okuduğunuzda vay be böyle miymiş diyorsunuz veya daha çok beğeniyorsunuz. Güzel oyunculuk, güzel film.
Büşra D.
27 Ekim 2022
Sıkı Üye
Çok gerilim doluydu. Bi yerden sonra filmi anlamamaya başladım derken sonunda film koptu..
Ayşegül A.
22 Temmuz 2022
Sıkı Üye
Böyle bir filmin oscar'a aday bile olamaması beni çok üzdü. İzlediğim gerilim filmlerinde ilk sıralarda ve herkese tavsiye ettiğim bir film bu. Görüntü, illüzyon ve film kareleri çok çok iyi. Konusu farklı ve sonu şaşırtıcı.
Monster
22 Haziran 2022
Çaylak
Bittikten sonra 'ben ne izledim ya' dedirten yapımların efsanesi bu film! Her ayrıntısı birbirinden güzel.
Umur E.
29 Mayıs 2022
Usta Yorumcu
Bakın bir film iyi olabilir ama bittikten sonra ''Şimdi ne oldu?" dedirtip kendini araştırtıyorsa, seyirci bunun için vaktini ve enerjisini harcıyorsa, film hala bitmemiş demektir ve bu da filmi iyiden öte yapar. İşte bu film de tam olarak bu tanıma uyan bir başyapıt.
UĞUR D.
19 Mayıs 2022
Çaylak
Mükemmel bir başyapıt. Sıkılmadan izleyeceğiniz bir film.
Daha fazla yorum58
shutter ısland filmi konusushutter ısland filmi oyuncularıshutter ısland filmi izleshutter ısland filmi yorumlarızindan adası filmi konusuzindan adası filmi yorumlarızindan adası filmi fragmanıleonardo dicaprio filmlerimark ruffalo filmleribeyin yakan filmleren iyi film tavsiyeleribeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.