Zombi Ekspresi 2016 tr-TR

Zombi Ekspresi (2016)

(Gerilim - Dram)
2016
IMDB
7.5
(20) 4 117 0 5
112
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
20 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
7.9b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2017
Zombi filmlerine bayılanlar, koşun! Size, bana biraz ''The Walking Dead'', biraz da ''World War Z'' filmlerini hatırlatan nefis bir zombi filmi getirdim. Bu türü tavsiye etmeyi pek sevmesem de bu film benden sınıfı geçti. Zombi filmlerinde olacakları hemen hemen kestirebildiğimiz için ben biraz farklılık arıyorum, bilimsel bir şey olur, ya da senaryo fazla iyi yazılmıştır yani bir şey olmalı.. İşte bu filme de böyle yaklaştım ve o farklılığı buldum. Duygu. Evet derinden derinden ilerleyen bir duygumuz var filmde. Hele sonlarına doğru daha da büyük bir duygu yoğunluğu ile karşılaşacaksınız. Filmimiz kızına fazla zaman ayıramayan bir baba ile kızı etrafında dönüyor ve çıktıkları bir yolculukta bir salgının başlamasını konu alıyor. Trende de yayılan salgın gerilim dolu sahnelere sebep oluyor. Büyük bir keyifle izledim ve sonlarına doğru gözlerim bile doldu diyebilirim. Evet bir zombi filmine gözlerim nemlendi.. Bu arada filmimiz bir Güney Kore filmi. Vurdulu kırdılı ve gerilim dolu koşturmacaların bolca bulunduğu filmin tadını iyiyce çıkarın. Ben çıkardım.

Zombi Ekspresi - Train to Busan

filmine yorum yap!
zerrin K.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Uzun zamandır kore film ve dizileri izliyorum, Gong Yoo çok deneyimli ve ünlü bir oyuncudur. Hiçbir rol aldığı yapımında izlerken sıkılmadım çünkü kaliteli yapımlarda rol almayıbilir. Bu filmi de öyle, insanların zombi algısını farklı bir yöne çeken geren duygulandıran bir yapım.
Darth Movier
15 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Bir zombi filminde ne ararsınız? Vahşet mi? Psikolojik çıkarımlar mı? Yoksa mizah mı? Hayır bu filmde bunların hiçbiri yok. Sadece "modern" bir baba ve onun kızı var. En duygusal zombi filmlerinden biri. (Çünkü Kore yapımı)
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Kaliteli bir zombi filmi izlemek istiyorsanız kesinlikle izleyin. Konusu çok iyi.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Hem duygusal hem de gerici bir film, çok etkileyici, gerçekten Koreliler yapmış.
silentnotes
10 Şubat 2021
Çaylak
Koreliler; gerilim ve beyin yakan konulu filmlerde uzman. Hem korkutan, hem de duygulandıran etkileyici bir yapım bu. Kesinlikle izleyin.
bendamla
04 Ocak 2021
Sıkı Üye
Zombi filmi severler kesinlikle izlemeli. Ayrıca sonu da ağlatan bir filmdi. Kore filmi diye ön yargıyla yaklaşmayın.
Tuanna C.
29 Aralık 2020
Sıkı Üye
Tam anlamıyla bayıldım, bazı yerlerde çok ağladım bazı yerlerdeyse gerildim. Müthiş bir filmdi.
Samko
13 Aralık 2020
Çaylak
Zombi filmlere karşı ön yargılı olan arkadaşlara tavsiye... Bu filme bir istisnada bulunun.
NevermoreDotA M.
07 Aralık 2020
Sıkı Üye
Şaşırtıcı derecede iyiydi çünkü Korelilerin bir zombi filminin altından nasıl kalkacaklarına dair endişelerim vardı filme başlamadan önce fakat beni koltuğa yapıştırmayı başardı film. Gerçekten iyi bir macera, aksiyon, hayatta kalma filmi. 8/10
taner ö.
06 Ekim 2020
Çaylak
Zaman öldürmelik değil, tam anlamıyla izlenmelik filmler arasında.
Daha fazla yorum10

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.