Zombi Ekspresi 2016 tr-TR

Zombi Ekspresi (2016)

(Gerilim - Dram)
2016
IMDB
7.5
(24) 4 161 0 5
154
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
24 Yorum
1s 58dk
IMDB
7.5
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2017

Zombi filmlerine bayılanlar, koşun! Size, bana biraz ''The Walking Dead'', biraz da ''World War Z'' filmlerini hatırlatan nefis bir zombi filmi getirdim. Bu türü tavsiye etmeyi pek sevmesem de bu film benden sınıfı geçti. Zombi filmlerinde olacakları hemen hemen kestirebildiğimiz için ben biraz farklılık arıyorum, bilimsel bir şey olur, ya da senaryo fazla iyi yazılmıştır yani bir şey olmalı.. İşte bu filme de böyle yaklaştım ve o farklılığı buldum. Duygu. Evet derinden derinden ilerleyen bir duygumuz var filmde. Hele sonlarına doğru daha da büyük bir duygu yoğunluğu ile karşılaşacaksınız. Filmimiz kızına fazla zaman ayıramayan bir baba ile kızı etrafında dönüyor ve çıktıkları bir yolculukta bir salgının başlamasını konu alıyor. Trende de yayılan salgın gerilim dolu sahnelere sebep oluyor. Büyük bir keyifle izledim ve sonlarına doğru gözlerim bile doldu diyebilirim. Evet bir zombi filmine gözlerim nemlendi.. Bu arada filmimiz bir Güney Kore filmi. Vurdulu kırdılı ve gerilim dolu koşturmacaların bolca bulunduğu filmin tadını iyiyce çıkarın. Ben çıkardım.

Zombi Ekspresi - Train to Busan

filmine yorum yap!
Mahmut K.
11 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Kore filmleri içerik bakımından da, çekim ve efekt bakımından da Hollywood ile kafa kafaya gidiyor. Yer yer geçtiğini bile söyleyebilirim. Aksiyonu bitmeyen nefis bir zombi filmi. Başından sonuna kadar filmin içinden çıkamıyorsunuz, siz de zombilerden ölümüne kaçıyorsunuz.
Ayhan B.
23 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Koreliler çözmüş işi zombi filmini klişelerden kurtarıp çok iyi bi aksiyon yapmışlar.
Umur E.
04 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Heyecandan yorulup 'bit artık' dediğim iyi bir film oldu bu.
Mel
12 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Kore'nin yaptığı işleri seviyorum. Kendi alanında birçok filmden daha aksiyonlu ve daha duygulu. Gong Yoo başrollü film zaten ne kadar kötü olabilir.
pinkdreams
30 Ağustos 2021
Çaylak
Uzun zamandır kore film ve dizileri izliyorum, Gong Yoo çok deneyimli ve ünlü bir oyuncudur. Hiçbir rol aldığı yapımında izlerken sıkılmadım çünkü kaliteli yapımlarda rol almayıbilir. Bu filmi de öyle, insanların zombi algısını farklı bir yöne çeken geren duygulandıran bir yapım.
Shak
15 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Bir zombi filminde ne ararsınız? Vahşet mi? Psikolojik çıkarımlar mı? Yoksa mizah mı? Hayır bu filmde bunların hiçbiri yok. Sadece "modern" bir baba ve onun kızı var. En duygusal zombi filmlerinden biri. (Çünkü Kore yapımı)
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Kaliteli bir zombi filmi izlemek istiyorsanız kesinlikle izleyin. Konusu çok iyi.
dwaekki W.
21 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Hem duygusal hem de gerici bir film, çok etkileyici, gerçekten Koreliler yapmış.
silentnotes
10 Şubat 2021
Sıkı Üye
Koreliler; gerilim ve beyin yakan konulu filmlerde uzman. Hem korkutan, hem de duygulandıran etkileyici bir yapım bu. Kesinlikle izleyin.
bendamla
04 Ocak 2021
Sıkı Üye
Zombi filmi severler kesinlikle izlemeli. Ayrıca sonu da ağlatan bir filmdi. Kore filmi diye ön yargıyla yaklaşmayın.
Daha fazla yorum14
kore filmlerizombi filmleribusan treni filmitrain to busan filmi konusuen iyi kore filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.