A Day 2017 tr-TR

A Day (2017)

(Gerilim - Dram)
2017
IMDB
6.8
(19) 4 73 0 5
IMDB
6.8
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2019

Bu 1 buçuk saatlik nefis Güney Kore filmini aranızdan "Özlem Çiçek" izlemem için bana göndermiş. Sayesinde Kore filmlerine olan ön yargım bir kez daha kırıldı, kendisine teşekkürler ediyor ve filme geçiyorum. Şimdi eklediğim kategoriden de anlayacağınız üzre senaryosu ile beyin yakan bir film ile karşı karşıyayız. Ünlü bir cerrahımız var. Fakat bu cerrahımız öyle yoğun ki, o hengamede kızına pek babalık yapamıyor. Fakat bir gün kızına bir araba çarpıyor ve olanlar oluyor... Acılı baba biricik kızına yardım etmeye koşarken aslında çok farklı olayların da içine düştüğünü anlıyor... Şimdi sizlerden ricam; Lütfen 1 buçuk saat boyunca telefonunuza ya da herhangi bir şeylere ilginiz kaymasın. Sadece filmi izleyin. Çünkü film ilk 15 dakikasında sizi şaşırtıyor ve hemen sonrasında beyin yakan kısımlar başlıyor. İşte bu kısımlarda filmi çok iyi takip etmelisiniz, aksi halde çorba olur bakın peşin peşin söylüyorum. Kore filmlerine olan ön yargımı aştım ve artık Kore filmlerine şaşırtıcı derecede ilgi duyuyorum. Bu film de o listeme girmeye hak kazandı diyebilirim. Şöyle gizemli, gerilimli, şaşırtmacalı ve biraz da dramlı bir film izlemek istiyorsanız bu filme mutlaka bakın derim. Üye girişi yaparsanız alt yazı ve dublaj olarak "Filmi İzle" butonları aktif olacaktır, o şekilde izleyebilirsiniz. Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın!

A Day - Haroo

filmine yorum yap!
oguzben
25 Ekim 2021
Bir beyin yakan film hayranı olarak Kaan'ın tavsiyesindeki bütün beyin yakan filmleri sıra sıra izliyorum. Sıra bu filmdeydi ve evet saran bir paradoks filmi olsa da belli bir süre sonra baymaya başlıyor. Böyle bir tuz bi karabiber bir şey eksikti. Ne kadar odaklanarak da izlesen çok büyük bi etki yaratmıyor. Yine de kendini izlettiriyor. Arkadaşıma tavsiye etmem ama yine de bir şans verin.
GULCAN Ç.
19 Ekim 2021
Çaylak
Film bence iyi ama süper diyemem, tekrarlanan şeyleri severim ama bir süreden sonra sıkıyo bence.
Saliha E.
22 Temmuz 2021
Çaylak
Benzerlerini izledim ama beni en çok bu film etkiledi.
Serkan B.
28 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Vakit kaybı olduğunu düşünmeyin. Kore filmleri bazen donuk seyretse de konu çok işleniyor. Senaryo ve oyuncular da iyi oldu mu keyifli ve bazen de duygusal yanı ağır basan bir film izliyorsunuz.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Bu tarz döngüye giren filmler arasında biraz aşağıda kalıyor ama yine de ben beğendim.
İrfan K.
10 Haziran 2021
Duygusallığın çok ön planda olduğu, sıradan bir Kore filmi.
Melisa G.
22 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
"Zaman Döngüsü" konulu filmlerden farkı var, gayet anlamlı bir filmdi.
Ahmet Y.
07 Mart 2021
Sıkı Üye
Tamamen bir döngü filmi. Ben aşırı sıkıldım, hiç benlik değilmiş bunu anladım.
Tuanna C.
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Döngüye giren filmleri seviyorsanız bunu da kesin seversiniz. Sonu daha farklı bitebilirmiş ama yine de başarılı.
serkan ö.
19 Ocak 2021
Çaylak
Aslında sonu doğal olarak tahmin edilebiliyor ama kurgu çok iyi yapılmış. Kız dışında oyunculuk olarak herkes sonuna kadar muhteşem oynamış.
Daha fazla yorum9
beyin yakan filmlerbeyin yakan film tavsiyelerikore filmleriaynı günü tekrar eden filmlergünü tekrar eden filmlerkore filmlerisource code tarzı filmlerkore filmi tavsiyelerigüney kore filmi önerileria day konusuharoo konusua day kore filmi imdb

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.