Ahtapottan Öğrendiklerim 2020 tr-TR

Ahtapottan Öğrendiklerim (2020)

(Belgesel)
2020
IMDB
8.2
18
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
5 Yorum
IMDB
8.2
BU FİLM
6.2b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
17 Mart 2021

Biliyorum bu belgesel filmi "Ağlatsın" kategorimde size tavsiye ettiğimi görünce 'Kaan vahşi yaşam belgeseli ağlatır mı yahu?' diye söylendiniz fakat evet... Yani hüngür hüngür olmasa da gerçekten duygu yüklü bir yapım izleyeceğinizi söyleyebilirim. 8-9 yılda çekilen bu 1 buçuk saatlik belgesel, sığ sularda tüpsüz dalıp keşfe çıkmayı seven bir adamı ve onun yine bu dalışlarından birinde tanıştığı bir ahtapotu konu alıyor. Zamanla ikilinin arasındaki bağ öyle güçleniyor ki, izlerken ciddi ciddi iyi bir dram filmi izlediğinizi düşünüyorsunuz... Bir dram filmi kadar dram, bir macera filmi kadar macera ve iyi bir belgesel kadar nefis görüntüler içeriyor bu yapım. Beni kesinlikle yakalamayı başardı. Yorumunuzu aşağıya mutlaka bekliyorum, hadi tadını çıkarın! 

Ahtapottan Öğrendiklerim - My Octopus Teacher

filmine yorum yap!
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Belgeselin sonunda ağlanır mı yahu?! Ahtapotların yer yer savaşçı, yer yer de naif arkadaşlıkları.. Çok etkilendim mutlaka izlenmeli.
Berkay S.
01 Haziran 2021
Çok beğendim. Ahtapot ve insan.. O ilişkiyi kesinlikle hissediyorsunuz.
Esra K.
02 Mayıs 2021
Çaylak
Şu an izliyorum ve arada gelip yazmak istedim; Gerçekten de çok etkilendim. İzlemelisiniz... Teşekkürler Kaan :)
Ozan K.
24 Mart 2021
Sıkı Üye
Son zamanlarda izlediğim en sıra dışı işlerden biri. Bu belgeselden sonra bir daha nasıl ahtapot yiyeceğim, işin orasını düşünüyorum.
uykusarhosu
18 Mart 2021
Sıkı Üye
Hoş zaman geçirdiğim, doğa hakkındaki bakış açımı genişleten, ufaktan da olsa duygulandıran tatlı bir belgesel filmiydi. Benim için 'ahtapot', tarkan'ın mücadele ettiği o korkunç canavardan ibaretti :) ama şimdi...
my octopus teacher konusuahtapottan öğrendiklerim konusuahtapottan öğrendiklerim yorumnetflix belgesel önerileriiyi belgesel önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.