Arınma Gecesi: Anarşi 2014 tr-TR

Arınma Gecesi: Anarşi (2014)

(Bilim Kurgu - Suç)
2014
IMDB
6.5
(8) 4 99 0 5
90
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
8 Yorum
IMDB
6.5
BU FİLM
6.1b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
21 Ekim 2018
Bu filmi aranızdan "Semih" izlemem için bana göndermiş. Kendisine teşekkür edip hemen filme geçiyorum. Bu arada bu filmimiz bir serinin 2. filmi. "The Purge" isimli ilk filmi de burada size tavsiye etmiştim. Filmimiz, ilk bölümündeki gibi aynı uçuk fikri konu alıyor. Amerika hükümeti tarafından yılın 1 akşamı "Arınma Gecesi" olarak ilan ediliyor ve bu gece boyunca cinayetler serbest bırakılıyor. Yani o gece sabaha kadar istediğiniz herkesi öldürebilir ve nefret ettiğiniz kişilere işkence edebilirsiniz... Bunun da ülke genelince suç oranını büyük ölçüde düşürdüğü söyleniyor. İşte filmimiz de buradan ilerliyor ve bir anne kız ve birkaç kişinin sokakta verdiği hayat mücadelesini konu alıyor... Serinin ilk filmi gibi bu film de beni yakalamayı başardı. Bu filmde de yer yer "Abi bu çok çılgın bir fikir!" diye iç geçirdim ve sürüklenip gittim. Ben lafı daha fazla uzatmadan hadi siz gidin ve şimdi bu filmin de tadını çıkarın. E hadi!

Arınma Gecesi: Anarşi - The Purge: Anarchy

filmine yorum yap!
Melisa G.
29 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Bütün seriyi izlemiş birisi olarak en aksiyonlu filminin bu olduğunu söyleyebilirim. Diğer filmlerine göre daha iyiydi.
Dark
14 Ağustos 2021
Çaylak
Serkan'a katılıyorum. İlk filmden daha iyi ve daha sürükleyici, kesin izleyin.
Serkan B.
06 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
İlk filmden daha iyiydi. Vakit ayırıp izleyin, pişman olmazsınız.
ayten Y.
23 Aralık 2020
Usta Yorumcu
İlk filmden sonra devam hikayesi tarzı olmadığı için kesin kötüdür diye düşünüp izlememiştim ama en az ilk film kadar iyiydi. İzlerken sürekli acaba gerçekten arınma gecesi olsaydı nasıl olurdu diye düşünüp korkmaktan kendini alamıyor insan. Distopik ama robot istilası kadar uzak gelmiyor insana... Bu da filmi başarılı yapıyor.
Yigittheripper
03 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Harika, serinin güzel bir devamı. Evet genelde devam filmleri pek sarmaz ama Purge bu genellemeye uymamış. İlk filmden bir tık daha iyiydi izleyin kesin.
Darth Movier
14 Temmuz 2020
Sıkı Üye
"The Purge" serisinin ikinci filmi. Serinin en güzel ikincisi, zaten kalite giderek düşüyor. Farklı bir fikir. İzlemeye değer ama öyle çok şey de beklemeyin.
donduran ö.
04 Ekim 2019
Sıkı Üye
Gecenin güvensizliği, toplu psikopat çeteler ve kanunların şehirde geçersiz oluşu işte bu cidden gerici çünkü kaçacak yer yok. Ya savaşacaksınız ya saklanacaksınız.
Melisa Y.
28 Aralık 2018
Sıkı Üye
Ben en çok son filmini beğenmiştim. Oradakilerin göz renklerinin farklı olması çok güzeldi mavi umutlu mor depresif- tehlikeli olanı simgelemişti güzel mesajdı.
arınma gecesi: anarşi filmiarınma gecesi: anarşi filmi konusuthe purge: anarchy filmithe purge: anarchy filmi konusufilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesisuç filmleribilim kurgu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.