Ayla 2017 tr-TR

Ayla (2017)

(Dram - Tarihi)
2017
IMDB
9.1
(29) 4 335 0 5
326
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
29 Yorum
IMDB
9.1
BU FİLM
6.9b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Şubat 2018
"Sarmaşık" filmi ile birlikte, bu film burada size tavsiye ettiğim 2. bizden film. Her ne kadar Türkiye-Güney Kore ortak yapımı bir film olsa da, burada "Ağlatsın" kategorimin baş köşesinde dursun istedim. Filmimiz, Kore Savaşı sırasında yaşanan "gerçek" bir olayı konu alıyor. Türkiye'den yardım için gider askerler, savaşın tam da ortasında 5 yaşında küçük bir kız çocuğu buluyorlar ve yetim olduğunu da anlayınca ona bakmaya başlıyorlar. Bu ufaklığa baba şefkati göstermeye başlayan bir astsubay ise küçük çocuğa tam anlamıyla bağlanıyor. İşte bundan sonra da fazlasıyla dramatik sahneler başlıyor... Bu film beni bir sinema salonunda ağlatmayı başardı. Gerek hikayesi, gerekse oyunculukları ve çekim teknikleri ile nefis bir filmdi. Hadi tadını çıkarın!

Ayla - Ayla: The Daughter of War

filmine yorum yap!
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
İzlemeye başlamadan önce yanınızda mendil bulundurun çünkü hüngür hüngür ağlayacağınız bir film bu.
yağız şimşek
01 Haziran 2021
Çaylak
9.1 ımdb'si olan bir filmin kötü olması mümkün mü sizce? Bence değil.
Boşahsiyet
29 Mayıs 2021
Çaylak
Anlatmaya gerek yok, sadece izleyin. Cidden ağlatsın diyorsanız da doğru filmdesiniz "bence".
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Filmi kaç kere izledim bilmiyorum. Atmosferini sevdim, oradaki savaşı ve daha sonraki yaşanan samimi anları sonuna kadar hissettim.
Mustafa K.
01 Mayıs 2021
Çaylak
Ağladığım tek film. "Duygusuzum, beni ağlatamaz" diyenler de izlesin.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Filmin çok popüler olması sebebiyle ön yargıyla izlemeye başladım fakat kısa sürede beni etkilemeyi başardı. İzlemeye değer.
Esra K.
10 Nisan 2021
Çaylak
Filmi ilk çıktığı zaman sinemada izlemiştim. Daha sonra tv'de verdiklerinde de aynı heyecan ve duyguyla izlettiriyor. Oyunculuklar ve konunun işlenişi daha da önemlisi gerçek olması... Tamamen efsane filmlerden biri.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Filmi izlerken bir sahnede gerçek kahraman Süleyman amcayı görünce gözümden birkaç damla yaş aktı. Bizdeki sevgi ve verilmiş sözün önemini çok güzel bir şekilde anlatıyor.
Berkay Ç.
10 Mart 2021
Güzel film fakat abartıldığı kadar iyi bir yapım kesinlikle değil. Yine de izleyince pişman olunmaz.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Bu filme de kötü yorum atanlar ruhsuz, kalpsiz midir anlamadım. Bu filme ağlamayacaksın da neye ağlayacaksın yani? İliklerinize kadar dramı hissedeceğiniz bir film, imdb'sini sonuna kadar hak ediyor.
Daha fazla yorum19
ayla: the daughter of war filmi konusuayla: the daughter of war filmi 2017ayla filmiayla filmi izleayla filmi konusufilm önerileriyerli filmlertürk filmleriyerli film önerilerifilm tavsiyelerimutlaka izlenmesi gereken filmleretkileyici filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.