Charlie ve Çikolata Fabrikası 2005 tr-TR

Charlie ve Çikolata Fabrikası (2005)

(Fantastik - Aile)
2005
IMDB
6.7
(21) 4 195 0 5
190
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
21 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
22 Nisan 2019
Filmimizin konusuna geçmeden önce fazlasıyla fantastik ögeler barındıran, animasyonvari, masalsı bir hafta sonu filmi izleyeceğinizi bilmenizi istiyorum. Eğer bu kriterler sizlik değil ise burada hiç zaman kaybetmeyin ve diğer tavsiyelere ışınlanın derim. Şimdi kalanlarla devam edelim. Filmimiz, ünlü bir çikolata fabrikasını ve bu fabrikayı işleten ünlü bir çikolatacıyı konu alıyor. Adamımız, ürettiği çikolatalardan 5 tanesinin içine gizli bir bilet yerleştiriyor ve bu 5 bileti bulan çocuklara gizli fabrikasını gezdireceğini söylüyor. İşte filmimiz de bu macerayı konu alıyor... Başta da söylediğim gibi "absürt" denebilecek olaylar görecek ve çok uçuk sahneler ile karşılaşacaksınız. Yani tam anlamıyla "Masal" gibi bir film izleyeceksiniz. Şöyle çocuklarınızla hafta sonu oturup izleyebileceğiniz bir film diyebilirim. Johnny Depp oyunculuğu da alkışlanacak cinsten... Açıkçası ben sevdim, kafama takılan kısımları da izledikten sonra okumanız için hemen aşağıya, yoruma yazacağım. E hadi tadını çıkarın!

Charlie ve Çikolata Fabrikası - Charlie and the Chocolate Factory

filmine yorum yap!
Rabia I.
19 Mayıs 2022
Çaylak
Gerçekten çok güzel bir film. Çok eğlenceliydi, uzun zaman geçse de unutmam.
Aslı T.
21 Ocak 2022
Çaylak
Çocukken hayranlıkla izlediğim filmi, şimdi çocuğumla yine aynı heyecanla izleyebiliyorum. Tim Burton ve elbette Jonny Deep farkı bu :)
Beyza Y.
01 Ocak 2022
Sıkı Üye
Yetişkin olduğum halde bayıla bayıla izlediğim bir film oldu.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Çocukluğumuzun eşsiz rüyası... Yılına göre eşsiz fikirlerin masum düşlerde buluştuğu sıcacık bir film.
Kenan B.
27 Eylül 2021
Sıkı Üye
Yetişken olduğum halde denk geldikçe izlediğim mükemmel film.
destalyad
18 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Çocukken defalarca izlediğim filmler arasındadır, hala da izlerim asla 'çocuk' filmi olduğunu düşünmüyorum çünkü yıllar geçse de aynı tat, aynı heyecan, aynı büyü...
Mel
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Çocukluğumda izlediğimde çok beğenmiştim. Geçen tekrar izlediğimde sıkıldım ve bıraktım.
yağız şimşek
25 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Bu filmi önceden izlemiştim ama sıkılarak bitirmiştim. İzlemeyin demem, asla öyle yorum yapmam çünkü ben beğenmediysem siz beğenebilirsiniz ama ben beğenmedim.
ÜMİT A.
21 Mart 2021
Çaylak
Çok iyi çünkü Johnny oynamış :) Yaş sınırı olmayan, her yaşı etkileyebilecek olan iyi bir film.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Johnny Deep'in oyunculuğuna hayranım. Bu filmi dünyadaki her insanın izlemesini o kadar çok isterim ki mü-kem-mel bir film.
Daha fazla yorum11
charlie and the chocolate factory filmi konusucharlie and the chocolate factory filmi ımdbcharlie and the chocolate factory ımdbcharlie and the chocolate factory filmi oyuncularıcharlienin çikolata fabrikası ımdbjohnny depp filmlerifilm tavsiyeleriaile ile izlenecek filmlerhafta sonu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.