Cloverfield Yolu No: 10 2016 tr-TR

Cloverfield Yolu No: 10 (2016)

(Gerilim - Fantastik)
2016
IMDB
7.2
(13) 4 68 0 5
58
10
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
7.2
BU FİLM
5.7b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
24 Aralık 2017
Şu konuda size gerçek bir ''Kaan sözü'' verebilirim; Bu film, sizi ilk dakikalarından son anına kadar merak ettirerek canlı tutacak. Bu da bir filmseverin en çok istediği şeylerden biri bence.. İşte bunu bu filmde fazlasıyla bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Yalnız şunu da söyleyeyim (ki biraz daha merak edin); filmimiz tek mekanlı filmlerden. Evet, film boyunca sayılı oyuncu göreceksiniz ve bu sizi daha da meraklanmaya itecek. Filmimiz, baş rolümüzün geçirdiği bir trafik kazasıyla başlıyor ve akabinde kendisi gözünü yer altındaki bir sığınıkta açıyor. İlk gördüğü kişiler ise ona dışarıda kimyasal bir saldırının olduğunu ve buradan çıkamayacaklarını söylüyor. Hikaye zaten buraya kadar ilginçken bir de baş rolümüzün sığınak içerisinde bulduğu detaylar aklında soru işaretleri oluşturuyor ve kendince planlar kurmaya başlıyor. İşte tam da buralarda zirveye ulaşan filmimiz, sonlarına doğru da izleyicisini sağlam bir şekilde sarsıyor. Su gibi akıp gidecek, yer yer şaşırtmalı, gizem ve gerilim dolu nefis bir film izleyeceksiniz. ''Kaan çok teşekkürler bu tavsiye için'' gibi cümlelerinizi aşağıya alırım. E tadını çıkarın!

Cloverfield Yolu No: 10 - 10 Cloverfield Lane

filmine yorum yap!
Said F.
22 Eylül 2021
Sıkı Üye
• İzlediğime pişman olduğum, verdiğim vakti boşa çıkaran berbat bir yapım, ben şişkonun yalan söylemesini isterdim lakin haklıymış vs.. yani saçmalıkla bezenmiş ütopik bir film izliyormuşuz.
• Son sahnede ablanın, devaaasa ejderhayı ufacık molotofuyla yok etmesi peki?
SPOILER [GÖSTER]
Daphne
01 Eylül 2021
Sıkı Üye
Filmi izlerken çok tereddütte kaldım, kendimi resmen başrolün yerine koydum. Sonu şaşırtıcı ama biraz alakasız durmuş, bence daha farklı olabilirdi.
Miraç I.
09 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Başı farklı sonu farlı bir filmdi. Son 15 dk farklı bir film izleyeceksiniz. 2 filmin karışımı olmuş, ben beğenerek izledim, merak ettim.. Benim için gayet güzel bir filmdi.
Serkan B.
22 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Orta şiddette gerilim içeren, dar mekanlı filmler arasında kendine yer bulabilir. Sonu da oldukça şaşırttı. Teşekkürler Kaan :)
melisasas
30 Nisan 2021
Çaylak
İzlerken çok fazla teori ürettiğim için sonu 'eeeh' dedirtti ama gidişat için izlenir :D Boş vaktiniz varsa açın.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Her zevke hitap etmese de ben sonuna kadar merak içinde izledim. Sonu içinse filmlerde artık böyle sonlar artmaya başladı ne yazık ki.
Eray
02 Nisan 2021
Sıkı Üye
"Yaani.." denecek bir film. Gerilimi dozunda, sonlara doğru bilim kurguyu biraz daha arttıralım demişler ama bir yere de bağlayamamışlar pek, beğenemedim.
Serhat
16 Şubat 2021
Sıkı Üye
Filmin ilk kısımları güzel, sıkmadan izlenebiliyor ve insanı merak da ettiriyor. Ama sonu hiç olmamış...
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
İzlediğim iyi gerilim filmlerini sayacak olursam bu filmi saymam ama yine de vakit geçirmek için izlenebilir, seyri yüksek bir filmdi.
ayten Y.
24 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Eğlenceli ve bir o kadar da gerilimli bir film. Eğlenceli derken güldürmese bile sizi sıkmadan kendine bağlıyor. Sonu aşırı geçiştirilmiş gibiydi ama bu serinin uzayda geçen filmine de mutlaka göz atın derim.
Daha fazla yorum3

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.