Denizin Ortasında 2015 tr-TR

Denizin Ortasında (2015)

(Gerilim - Dram)
2015
IMDB
6.9
(12) 5 107 0 5
107
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
02 Aralık 2017

Bu filme Mobydick efsanesinin ortaya çıkış hikayesi olarak bakabilirsiniz. Nefis görsel efektler ile bezenmiş filmimizde bizi karizmatik Thor'umuz "Chris Hemsworth" karşılıyor. Balina yağının deli gibi para ettiği zamanlarda yola çıkan "Essex" gemisi ve bu geminin tayfalarının başına gelen hikayeyi nefis bir şekilde aktarıyor filmimiz.. Fragmanıyla bile heyecanlanacağınız nadir filmlerden. Nefis bir macera izleyeceksiniz, tadını çıkarın.

Denizin Ortasında - In the Heart of the Sea

filmine yorum yap!
Ertuğrul U.
11 Eylül 2023
Sıkı Üye
Baştan sona kadar sürükleyiciliğini korumuş, animasyon kısmı çok abartıya kaçmamış olup oyuncu kadrosu da çok güzeldi. Kendini izleten bir filmdi, eskiden izlemiştim şimdi tekrar izledim.
Thalia
27 Mart 2023
Çaylak
Oyuncu kadrosunu görüp izlemeye karar verdiğim, konusu, duygusallığı, oyunculuğu ile beni etkileyen çok başarılı bir film. yer yer heyecanlandım yer yer duygulandım. Filmi izledikten sonra kitabını da aldım hatta, o derece sevdiğim bir film oldu :')
Gizem O.
13 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Oyuncu kadrosu ile beklentiniz yükseliyor ve film de bu beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Görsel efektleri olsun hikayenin işlenişi olsun soluksuz izletiyor.
Sedef K.
11 Aralık 2021
Çaylak
Çok uzun zaman önce izlediğim filmlerden biri ve efsane sahnelerini hala hatırlıyorum, maceraya doyuracak filmler arasındadır, mutlaka izleyin tavsiye ederim.
Serkan B.
19 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Sinemada izlediğimde salonun tamamının kah dehşetli, kah ağlamaklı yüz ifadelerine tanıklık etmiştim. Sadece deniz değil, insana dair çok ince kırılmaları an be an hissedeceksiniz. İzlemeyenler ilk fırsatta mümkünse orijinal dilinde izlesin.
eraycoskun
08 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Tek kelimeyle müthiş, etkileyici bir film. Kesinlikle izlemelisiniz.
serochko
13 Şubat 2021
Çaylak
Baştan sona etkileyiciydi! İzlerken pek çok karakterle empati yaparken buldum kendimi. Görsel açıdan da ayrıca iyiydi.
Hypatia
10 Ocak 2021
Sıkı Üye
Hala izlemediyseniz izleyin, çünkü sonuna kadar sürükleyici. Sevilen oyuncuların olması daha keyifli bir hale getiriyor. Sonunda ince bir detay "topraktan yağ çıkarıyorlar..."
Miraç I.
28 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Çok iyi bir kadro ve abartı olmayan sahneler sayesinde daha bir güzel olmuş. Yer yer sakin ama iyi bir filmdi.
Gökhan Özkol
20 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Bu filmi izlemiştim, hatta tavsiye olarak bile göndermiş olabilirim. Fark edince hemen yorum yapmaya geldim, çok güzel bir film kesin izleyin.
Daha fazla yorum2
denizin ortasında filmidenizin ortasında film konusudenizin ortasında konusudenizin ortasında yorumokyanus filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.