Diriliş 2015 tr-TR

Diriliş (2015)

(Gerilim - Dram)
2015
IMDB
8
(19) 4 214 0 5
203
11
İZLEDİM
SONRA İZLE
19 Yorum
IMDB
8
BU FİLM
10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
14 Mart 2018

Filmimiz, kürk peşinde koşan bir grup insan arasından ayı saldırısı ile yaralanıp geride bırakılan bir adamın verdiği nefis mücadeleyi konu alıyor... Survival filmlere bayılanlardansanız, nefis kadrosu ve ödüllü görsel efektleri ile bu film sizi de fazlasıyla etkileyecek. Şahsen üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala birçok sahnesi aklıma kazınan bir film benim için. Üstelik DiCaprio'nun da oyunculuğunu çıkarıp masaya vurduğu filmdir... Biliyorsunuz, çoğunluk tarafından bilinen filmleri burada size tavsiye etmemeye çalışıyorum fakat böyle birkaç insiyatif de kullanmıyor değilim görüldüğü üzre... E hadi tadını çıkarın!

Diriliş - The Revenant

filmine yorum yap!
I\'m Negan
18 Haziran 2021
Bu filmi yeni izlediğim için çok pişmanım. DiCaprio Oscar'ı sonuna kadar hak etmiş. Film zaten başyapıt, insan manzaraya dalıp gidiyor.
Tahaa K.
26 Nisan 2021
Çaylak
Defalarca seyredilse de etkisinden çıkılmayacak bir film.
Ozan K.
24 Mart 2021
Sıkı Üye
At sahnesinin güzelliği beni günlerce etkisi altına altı. O sahneyi çıkaramadım kafamdan ve rüyamda da aynı sahneyi Dicaprio olup yaşadım. Değişik bir deneyimdi :) Oscar'ı hak etti ama tabi.
ÜMİT A.
21 Mart 2021
Çaylak
Filmde DiCaprio'nun oyunculuğuna diyecek yok, konu olarak da kötü değil ve film gerçekten yeniden dirilişi anlatıyor. Ayrıca sürüklüyor.
Hayri S.
21 Mart 2021
Sıkı Üye
DiCaprio Oscar alabilsin diye çekilmiş bir film gibi geldi bana. Sadece oyunculuk güzel. Konu ve çekim olarak çok başarılı değil. Yine de izlenmeli.
İsa U.
13 Ocak 2021
Çaylak
Her şeyi ile muazzamdı. Aşırı sürükleyici bir film, favorim.
Miraç I.
02 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Kasvetli yavaş filmleri çok seviyorum. Bu filmde de o soğuğu tamamen hissediyorsuz. Çok etkileyiciydi.
Jennifer F.
15 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Eğer buna da oscar vermeseydiniz zaten bir daha asla oscar'ı tiye bile almazdım... Film tam bir başyapıt, çok güzeldi oyunculuklara laf bile yok çünkü atlar bile güzel oynamış... <3
ilayda B.
14 Ekim 2020
Çaylak
Mükemmel bir filmdi bence, bir oturuşta bitti. Doğaya, renklere, gün doğumlarına kısaca tüm manzaralarına ayrı bayıldım, oyunculuklara apayrı. Tamamıyla insanı içine çekiyor ve çok etkileyici bir direniş hikayesi. Henüz izlemeyen, gözüne uzun gelen 1 dk düşünmesin :)
Ownercan
01 Eylül 2020
Sıkı Üye
Leo yine doğru filmde rol almayı tercih etmiş. Başında sıkılacağım diye düşündüğüm ama sürükleyici olması yüzünden çabucak biten güzel yapım. Bu filmi çekmek için stüdyo yerine gerçek doğayı tercih etmeleri filmi daha çekici yapıyor.
Daha fazla yorum9
the revenant 2015the revenant filmi izlethe revenant filmi konusudiriliş filmi izlediriliş filmi konusudiriliş 2015etkileyici film önerileriödüllü filmler2015 filmlerimacera filmi önerilerimacera filmlerileonardo dicaprio filmleritom hardy filmlerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.