El Hoyo 2020 tr-TR

El Hoyo (2020)

(Gerilim - Bilim Kurgu)
2020
IMDB
7.1
(148) 4 695 0 5
640
55
İZLEDİM
SONRA İZLE
148 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
21 Mart 2020

Bu nefis filmi aranızdan Aşkın, Tansu Sağır, Almila Öz ve Kenan Buğdaycı izlemem için dün tavsiye olarak göndermişler. İlk gönderenin profilini yukarıya sabitliyor, diğer 3 üyemize de teşekkürler ediyor ve bu çok uçuk filme geçiyorum... Filmimiz, dikey bir şekle sahip olan bir hapishanenin içinde yaşananları konu alıyor. Her hücrede 2 kişi kalıyor ve "Yemek", her gün düzenli olarak en üst kattan başlayarak en alt kata doğru kademeli olarak dağıtılıyor. Fakat işte tam da burada, insanoğlunun bazı özellikleri devreye giriyor ve tam anlamıyla bir yemek savaşı başlıyor. İşte böyle bir ortamda, hem hayatta kalma savaşı verip hem de sistemi çözmeye çalışan bir adamın yaşadıklarını izleyeceksiniz... Uzun zamandır böyle nefis bir senaryo, böyle nefis bir film izlememiştim. Hiç bitmesin istedim desem abartmış da olmam. İnsanın beynini zorlayan senaryosu, yer yer artan gerilimi ve içindeki gizemi ile nefis bir İspanyol sineması izleyeceksiniz. Bu arada filmimizde +18 sahneler de bulunuyor, uyarayım da sonra yemek yerken izleyenler kulağımı çınlatmasın... Film hakkında yazdığım ve 100 binden fazla kişinin göz attığı analizi de şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Yorumlarınızı aşağıya mutlaka ama mutlaka bekliyorum. Hadi tadını çıkarın!

El Hoyo - The Platform

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Ayşegül A.
4 yıl önce
Sıkı Üye
Harika bir filmdi. Mantık hataları aramak yerine psikolojik çözümlemeler ararsanız anlatılmak isteneni kavrayabiliyorsunuz. 2 kez izlediğinizde kaçırdığınız diyaloglarla anlatılmak isteneni daha iyi anlıyorsunuz zaten. Kaan'dan yine 10 numara tavsiye olmuş teşekkür ediyoruz.
Glad-O-War
13 Mayıs 2024
Çaylak
Gayet başarılı. Tek mekan filmleri içerisinde favorinize girecektir.
muhmmed
30 Mart 2024
Çaylak
Günümüz hayatını öyle güzel anlatıyor ki kesinlikle izlenmeli.
taner G.
25 Ocak 2024
Çaylak
Harika bir filmdi. Olayı değil anlatılmak istenene bakmak lazım, anlatmak istediği sosyal mesaj çok önemli, insanların aç gözlülüğünü anlatan dehşet bir film 10/9
Yiğit
19 Aralık 2023
Harika filmdi, kesinlikle izlenmesini tavsiye ediyorum, filmi farklı zamanlarda iki kere izledim her seferinde farklı alt metinleri fark ettim.
Ayfer E.
13 Kasım 2023
Çaylak
Çok değişik bir film. Ama anlatılmak istenen süper. Sadece yemek yerken izlemeyin.
ZEHRA G.
01 Kasım 2023
Çaylak
Güzeldi. Günümüze özetliyor. Pandemi zamanında izlemiştim, beğendim.
Delirdim
12 Ekim 2023
Çaylak
Şahane bir film "iyi ki yemek yerken izlememişim" dedim. Sonu biraz garip bitti şu an tekrar açıp izleyebilirim.
ece ö.
12 Ekim 2023
Harika ötesi bir film. Beğenmeyenler genelde midesi hafif insanlar sanırım.
Ertuğrul U.
31 Ağustos 2023
Sıkı Üye
Pandemi zamanında karantinadayken izlemiştim yine izledim bayağı güzel bir filmdi, vakit kaybı olarak asla görmeyin filmi anlarsanız bıraktığı etki güzel, kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
anyone
10 Temmuz 2023
Sıkı Üye
Bu film pek bana göre değildi. Bence vakit kaybıydı.
Daha fazla yorum137
the platform filmi konusuthe platform izlethe platform filmi analizthe platform filmi incelemethe platform konusuthe platform yorumlarel hoyo film konusuthe platform fragmanen iyi ispanyol filmlerien iyi bilim kurgu filmleri2020 film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.