Gece Vurgunu 2014 tr-TR

Gece Vurgunu (2014)

(Gerilim - Suç)
2014
IMDB
7.9
(19) 4 106 0 5
99
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
19 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Ocak 2018
Filmimiz, hırslı bir muhabirin kazaları, cinayetleri kovalarken birden içine düştüğü acımasız dünyayı konu alıyor. Bir haber nasıl salonumuzdaki televizyona ulaşıyor? O haber nasıl kayda alınıyor? Sistem nasıl işliyor? Tüm bu soruların ve dahasının cevabını tokat gibi yüzümüze vuruyor film. Medya sektöründe başarıya ulaşmak için nelerin, nasıl yapıldığını gördükçe şaşıracaksınız. Fakat vurdulu kırdılı bir filmden çok, medyayı ve tüm bu sistemi nefis bir şekilde tam kalbine girerek eleştiren gerilim dolu bir film izleyeceksiniz. Bazı filmlerin tam ortasında ''keşke şu an zaman dursa ve aldığım bu haz hep sürse'' diye iç geçiririm. İşte bu filmde de bunu yaşadım. Siz de yaşayın. Kaçırmayın, ben üzülürüm. Hadi tadını çıkarın!

Gece Vurgunu - Nightcrawler

filmine yorum yap!
Kaarlonan I.
15 Aralık 2021
Çaylak
Kazanmak için ne kadar ileriye gidilebilir? sorusunun cevabını sonuna kadar alacaksınız.
Im Negan
25 Ekim 2021
Çaylak
Jake Gyllenhaal üstad oyunculuk dersi vermiş resmen. Film de gayet akıcıydı ve farklı bir konusu vardı. Çok beğendim, herkese tavsiye ederim.
Said F.
22 Eylül 2021
Sıkı Üye
İlk perdelerde bulunan sahnelerden birinde iş istedikten sonra reddedilip sebebini sorduğunda almış olduğu yanıt; yani "hırsıza iş vermem" sözü karakterimizin de kazanmış olduğu, "Hırsızla iş yaparım lakin hırsızı yakınımda tutmam" fikri ya da prensibinin gayet kıymetli olduğunu düşünüyorum, üzerine düşünülmesini tavsiye ederim. Filmi devamında pek beğenmedim bunun başlıca sebebi başrolümüzün karaktersiz kişiliği.. Lakin bu karakterden edinilebilecek kafa açıcı fikirler ret olunmayacak şekilde vardır. Üzücü lakin gerçek...
mamicillo
16 Eylül 2021
Sıkı Üye
Abi ben Jake Gydjfkskhsadhaal hayranıyımdır fakat bu adama ilk defa bu kadar sinir oldum. Tabii ki bu sinir olma hali bu adamın rolü çok iyi oynadığını gösterir ve yapım da mükemmel ötesi bir film.
Eren S.
13 Temmuz 2021
Film harikaydı, 1 saniyesinde bile sıkılmadım, güzel bir yapımdı. Herkese tavsiye ederim.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Çok iyi filmdi. Oyunculuk harika. Konusu sıradan değil. Akıcı. Daha ne olsun?
Bedia
05 Nisan 2021
Sıkı Üye
Bu adamın filmlerini seviyorum.Yine sağlam bir iş çıkarmış.
Mathilda9
28 Mart 2021
Sıkı Üye
Jake Gyllenhall'ın oyunculuğuna aşığım, bu da dahil her filmi çok iyi :)
Tuanna C.
24 Mart 2021
Sıkı Üye
Film çok akıcıydı. Tabi Jake Gyllenhaal'ın da büyük etkisi var. Her role cuk diye oturuyor. Ben çok beğendim sonu da iyiydi. Tavsiye ediyorum.
eowyn
21 Mart 2021
Usta Yorumcu
Çok iyiydi, olaylar akıcı ve hızlı ilerliyordu film boyunca hiç sıkılmadım. Bittiğinde 15 dk sürmüş gibi geldi. Filmde kimsenin oyunculuğu göze batmıyordu. En küçük ayrıntılara bile dikkat edilmiş. Kısaca uzun zamandır bu kadar iyi bir film izlememiştim, benim için bu film; izleyince iyi bir sofradan kalkmış ve doymuş hissi veren filmlerden oldu.
Daha fazla yorum9

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.