Göz 2013 tr-TR

Göz (2013)

(Gerilim - Korku)
2013
IMDB
6.5
(17) 4 77 0 5
70
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
IMDB
6.5
BU FİLM
18b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Ocak 2019
Bu tavsiyeyi aranızdan "Erdem Kılıç" izlemem için bana gönderdi. Kendisine teşekkürler edip filmimize geçmek istiyorum. Şimdi, başarılı bir kız kardeş ve tedavisini yeni yeni tamamlayan, ablasına nazaran daha çekimser bir erkek kardeşimiz var. Geçmişte bazı acılı olaylar yaşayan bu iki genç, tüm o yaşananları sonlandırmak için bazı maceralara girişiyorlar. Abla, evdeki tarihi aynanın bazı doğaüstü güçleri olduğuna inanıyor, erkek kardeşi ise "Abla gel bundan uzak duralım bak bi pislik çıkacak..." diyerek yeni bir sayfa açmak istiyor fakat yaşadıkları gizemli olaylar onları daha da olayların içine itiyor... Öncelikle uzun zamandır bu kadar gerilmemiştim diyebilirim. Zaten gece diş fırçalarken bile aynaya bakmaya çekinen bir insanım, bu filmden sonra aynalara bir müddet küsmeye karar verdim. Şöyle gerim gerim gerilmek ve ani sıçramalar ile afallamak istiyorsanız bu film tam sizlik. Ha bir de filmimizin beyin yakan, yer yer de kafa karıştıran bir senaryosu ve kurgusu var, bunu da göze alarak izleyin derim. E hadi tadını çıkarın!

Göz - Oculus

filmine yorum yap!
Helinn
06 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Gerilim unsurları güzeldi ancak amaçsız ilerliyor gibi geldi. Olayların neden böyle olduğu açıklanmadan bitiyor çok bir şey beklenmeden izlenir.
nrzrl
04 Mayıs 2022
Bu siteyi yeni keşfettim. Kaan öncelikle emeğine sağlık. Filme gelecek olursam; başroldeki kadın oyuncunun oyunculuğu gözlerimi kanattı. Kurgu ve hikaye güzel ama çocukluğunu oynayan kız kadar başarılı değildi.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Güzel film, izlenir, sıkmaz, sonu farklı biten filmlerden..
Serkan B.
15 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Rastgele getir butonu sayesinde izlediğim, konusu itibarı ile gerilim sevenleri cezbedecek kaliteli yapımlardan. Korkudan hoplatmasa da yeterince gerileceğinizin garantisini verebilirim.
eray
08 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Devamının olmasını istediğim nadir gerilim filmlerinden, kesinlikle öneririm.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Gayet güzel bir filmdi. Çok gericiydi özellikle. İzleyin.
Kaan A.
12 Haziran 2021
Sıkı Üye
2x'te izlerken bile gerildim. Bolca Jump Scare ve Flash Back var ama yerinde ve güzel olmuş. Her korku filminde olduğu gibi sonu farklı bitsin istemedim değil. Ayrıca aranızda bazılarınızın korku filmi izlerken dikkatini dağıtsın diye ışığı açtığını duydum; Yapmayın böyle şeyler. Gerilmek istemiyorsanız sadece korku filmi izlememeniz yeterli. Ah Karen Gillan, Karenlerin yüz akı, güzel komşu kızı...
Tuanna C.
22 Mart 2021
Sıkı Üye
Güzel bi gerilim filmiydi. Mükemmel değil ama sıkıldığında iş görür. Sonu için herkes 'havada kalmış' diyor ama bence sonu gayet güzeldi. Pek korkutmadı ama yeterince gerdi. İzlenir bence.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Vay be güzeldi. Birçok insan tanıyorum korku filmi açıp dikkati dağılsın, odaklanamasın diye filmi ışıklar açık elde telefonla falan izleyen =) Siz onlardan olmayın, tadını çıkarın. Arkadaşın biri aşağıda devamı var mı acaba demiş, ben de filmin finaline bakarak 'lan bunun devamı gelmiştir' dedim ama çekilmemiş.
Cem G.
02 Mart 2021
Çaylak
Ülen ne aynaymış ama... İyi gerildik güzel filmdi. Özellikle arkadaş ortamında izlenir.
Daha fazla yorum7
oculus filmioculus filmi konusugöz filmi 2013göz filmi konusugerilim filmlerigerilim filmi önerilerifilm önerilerikorku filmlerikorku filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.