İtiraflar 2010 tr-TR

İtiraflar (2010)

(Suç - Gizem)
2010
IMDB
7.8
(8) 3 28 0 5
20
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
8 Yorum
IMDB
7.8
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
13 Ekim 2018
Filmimiz, öğrencilerine mesleği bırakacağını anlatan bir öğretmenin gider ayak yaptığı itiraflar sonucu hayatı değişen kişilerin yaşadıklarını konu alıyor... Evet. Bu filmin konusu için söyleyeceklerim sadece bu kadar. Çünkü bu film hakkında ne yazsam spoiler olacak ve tüm tadı kaçıracak. Şöyle düşünün. Ortada bir olay var ve film size bu olayı tek bir kişinin gözünden anlatmak yerine birden fazla kişinin bakış açısı ile gösteriyor. E tabi haliyle bu da bir süre sonra beyninizin yanmasına sebep oluyor fakat üzülmeyin, çünkü film ilerledikçe taşlar yerine oturuyor ve parçaları zevk alarak yerleştiriyorsunuz. Yalnız filmin gri, kasvetli bir havası var. Yani pek cafcaflı renkler görmeyi beklemeyin. Ayrıca bolca da ağır çekim izleyeceksiniz fakat müzikler gibi onlar da tam yerinde ve dozunda kullanılmış... Uzun zamandır Japon sinemasından bu kadar etkili bir film izlememiştim diyebilirim. Yorumunuzu çok merak ediyorum izledikten sonra lütfen yazın. E hadi tadını çıkarın!

İtiraflar - Confessions

filmine yorum yap!
Melisa G.
31 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Filmdeki karakterlerin tamamı aşırı derecede rahatsız edici. Kasvetli fakat bir şekilde sonunu getirtiyor. Filmin başları bana Öğretmen dizisini hatırlattı. Her insana göre değil, bolca kan ve vahşet var buna göre izlenmesini tavsiye ederim.
Dilruba Ö.
25 Ağustos 2021
Çaylak
Sevgisizlik nelere yol açıyo gibi bi şey yani ne bu beynim dağıldı, ne insan gördülerse öldürdüler, manyak bi şeydi.
SPOILER [GÖSTER]
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Japonların bu kasvetli siyah gri ağırlıklı sinematografisi her zaman beni içine çekmeyi başarıyor. Ciddi sürükleyici ve sarsıcı bir film. Japon sinemasına alışık olanların rahatsız olacağını düşünmüyorum. Bu tarz japon filmi önerileri daha fazla gelse süper olur!
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Rahatsız edici ve etkileyici bir film. Etkisinden birkaç gün çıkamadım. Çok sağlamdı.
NevermoreDotA M.
21 Şubat 2021
Sıkı Üye
Old Boy'dan daha rahatsız edici bir film. Yönetmeni hemen not ettim, diğer filmlerine de bakacağım kan, vahşet, gözyaşı her şeye hazır olun. İzleyin.
Tuanna C.
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Çok garip bir filmdi ama bi o kadar da güzeldi. Göz kırpmadan izledim diyebilirim. Sonu beni çok şaşırttı. İzlemenizi öneriyorum.
Almira G.
21 Mayıs 2020
Çaylak
Şimdiye kadar izlediğim en tuhaf film buydu sanırım, etkisinden kolay kolay kurtulabileceğimi sanmıyorum. Güzeldi ama çok ağır bir filmdi psikoloji bozabilecek cinstendi, yine de ben beğendim tavsiye ederim.
Feride S.
14 Nisan 2020
Sıkı Üye
Garip bir filmdi. 'Yaşam' konusunu ısrarla vurgulayıp bu kadar cinayet çıkması saçma geldi belki de ironiydi. Bir diğer tutarsız şey öğrenci yaşları idi. 13 yaş bu kadar şeyi yapmak için küçük geldi bana. En vurucu kısım; 'Yapar mıyım hiç öyle şey ;)' Puanım: 7
itiraflar filmiitiraflar filmi konusuconfessions filmiconfessions filmi konusujapon filmlerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigizem filmlerisuç filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.