Julia'nın Gözleri 2010 tr-TR

Julia'nın Gözleri (2010)

(Gerilim - Gizem)
2010
IMDB
6.7
(14) 4 86 0 5
83
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
21 Ocak 2018

Gerek atmosferi, gerekse gerilimi ile diğer İspanyol filmi tavsiyelerim ile hemen hemen aynı kıvamda bu film de. Filmin isminden de kolayca anlayacağınız gibi Julia'mızın gözlerinde bir hastalık var ve doktoru bu sürecin yavaş yavaş kör olmaya kadar gideceğini söylüyor. Fakat tüm bunlar olurken Julia'mızın ikiz kardeşi kendini asarak intihar ediyor. ''E kaan spoiler?'' diyeceksiniz fakat değil. Filmin ilk dakikalarında izleyeceğiniz bu sahne bile filmin ne kadar iyi olacağını size açık açık gösteriyor. Ne diyordum, Julia'mız da kız kardeşinin kendini astığına inanmak istemiyor ve öyle bir gerilim başlıyor ki... Gerilimin ve gizemin hadsafhada olduğu birçok sahnede olayları pür dikkat izleyip, ihtimallerle dolu düşüncelere dalacaksınız baştan söyleyeyim. Yer yer yaşattığı gerilimi ve yine yer yer yaptığı sürprizler ile nefis bir film. Kaan demişti dersiniz... Tadını çıkarın!

Julia'nın Gözleri - Los Ojos de Julia

filmine yorum yap!
Aslı B.
10 Nisan 2023
Sıkı Üye
Güzeldi ama adam neden kadınları kör etmeye çalışıyor ki annesini de kör etti tam bir açıklama olmamış ayrıca Ivan'ı öldürüp dondurucuya koymuş Ivan'ı hiç mi arayan olmadı... Julia'nın evinde olduğunu biliyorlar neden gelip bakmadılar. Mantığıma oturmayan yerler olsa da izlenir.
SPOILER [GÖSTER]
Mustafa
02 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Gerilim ve gizem çok yerindeydi ama İspanyol sinemasına göre vasat sayılabilecek türde. Çok büyük beklentiye girmeden izlerseniz beğenebilirsiniz
Said F.
22 Eylül 2021
Sıkı Üye
Mantık hataları bolca var fakat atmosfer ve sanat kurgusu çok kaliteli, özellikle Julia'nın yerine empati yapmamızı çok başarılı şekilde sağlamışlar, onun göremediklerini bizim de göremeyip, haberdar olduklarından gördüklerinden bizim de haberdar olup görmemiz gibi.
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
İspanyol sineması açlığı yaşayanlar için kıyıda köşede kalmış iyi bi ispanyol gerilimi, izlenir.
elif K.
14 Ocak 2021
Çaylak
Etkileyici ve bence gerilim dolu bir filmdi. Güzeldi, izlenir.
Miraç I.
04 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Meraklandırdı evet ama gerilim yaşamadım, güzel bir filmdi iki saat olmasına rağmen vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. İzlenir.
Muammer M.
01 Ekim 2020
Çaylak
Bir gizem konusunda bir Fırtına Anı veya bir El Cuerpo değil ve olamaz ayrıca da öyle gerim gerim gerilecek bir film de değildi. İzlenebilecek orta kalite bir film El Cuerpo'dan, Contratiempo'dan da tanıdık isimler var.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Contratiempo ve El Cuerpo gibi ispanyol sinemasının mihenk taşları olan filmlerin yönetmeni olan Oriol Paulo'nun 3. filmi.. İlk ikisi kadar vurucu olmasa da kesinlikle izlenmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum.
Gökhan Özkol
23 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Film bir yere kadar kendini merakla izletiyor fakat bir süre sonra sıkmaya başlıyor. O kadar abartılacak bir film değil bence, bunun yerine başka bir film izlenebilir.
Kaarlonan I.
31 Ocak 2020
Çaylak
Oriol Paulo varsa işin içinde kötü bir film bekleyemezsiniz zaten. Yine geç izlediğim gerilim filmlerinden ve hiç sıkmadan temposunu kaybetmeden filmi bitiriyorsunuz. Gerilim-Gizem filmi arayan varsa hiç düşünmeden izlemeye başlayabilir. Türünün en iyisi değil belki ama keyifle izleyeceğinize eminim.
Daha fazla yorum4
oriol paulo filmleriispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.