Kapan 2007 tr-TR

Kapan (2007)

(Gerilim - Gizem)
2007
IMDB
6.7
(21) 4 129 0 5
118
11
İZLEDİM
SONRA İZLE
21 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Mart 2018
Filmimiz, birbirini tanımayan dört matematikçinin, gizli bir davet üzerine, gizemli bir yerde buluşmalarından sonra yaşadıkları olaylar zincirini konu alıyor. Kendilerine yöneltilen soruları çözemezlerse oda yavaşça içe doğru ilerliyor ve küçülüyor... Yine farklı mı farklı bir atmosfere sahip olan bir İspanyol filmi izleyeceksiniz. Şahsen ben çok tat aldım. Sizin de böyle farklı işlere olan ilginizi biliyor ve beğeneceğinizi umuyorum. E hadi tadını çıkarın!

Kapan - Fermat's Room

filmine yorum yap!
Gökmen D.
09 Mart 2023
Çaylak
Beğendiğim İspanyol filmlerinden biri, hayatta kalma mücadelesini farklı bir şekilde sunmuş, merak uyandıran güzel, beğeneceğiz bir film olabilir.
Pablo.Escobar
20 Nisan 2022
Sıkı Üye
Bu vasat filmde beyni yanan var mı? Tavsiye etmiyorum.
Enes E.
21 Kasım 2021
Sıkı Üye
Konusu itibariyle bu tür filmlere örnek verilebilecek çok film var. Klasikleşmiş artık.
eray
06 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Konu çok güzel fakat işleyiş, oyunculuklar biraz zayıf. Senaryo da eksik, daha farklı olabilirdi. Ben sevmedim.
Zeynep
30 Eylül 2021
Sıkı Üye
İspanyol gizem filmlerini çok severim, bu film de güzel olmuş. Alışılmışın dışında sade bir yapım.
Serkan B.
14 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
İspanyol filmi ise ve burada tavsiye edilmişse mutlaka izleyin... İnce hesaplar ve zorlu sorular.. Su gibi akan iyi bir film izleyeceksiniz.
Helinn
20 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Bu film sayesinde beyin yakan filmlerin müptelası oldum. Böyle bir yerden kurtulma temalı filmlere bayılıyorum. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Escape Room tarzı filmlerin ilk örneklerinden ve en iyilerinden benim için. Çocukken Kraloyun'da "oda oyunları" oynayanlara da selam olsun :)
Mel
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Acaba şimdi ne olacak? dedirten bir yapım. Sürekli düşünüyorsunuz. Filmi ilk izlediğimde beğenmeme butonuna basmışım fakat üzerinden zaman geçince düşündüğümde 'aslında güzel bir filmmiş' diyorum.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Tek mekan, bol diyalog ve gizem. Bu tarz filmleri sevmeyenlerin izleyip kötü yorum yapması da garip geliyor. Senin tarzına uymayabilir ama neden sevmediğini de yaz be kardeşim. Merakla, sıkılmadan izledim.
Daha fazla yorum11
fermats room 2007fermats room filmi konusufermats room filmi izlekapan filmi 2007kapan filmi konusuispanyol filmleriispanyol filmi önerileribeyin yakan filmlergerilim filmlerigerilim filmi önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.