Kaptan Phillips 2013 tr-TR

Kaptan Phillips (2013)

(Gerilim - Dram)
2013
IMDB
7.8
(13) 4 94 0 5
92
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
7.8
BU FİLM
11b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
29 Aralık 2017

Ticari bir geminin açık sularda korsanlar tarafından istila edilmesini anlatıyor film. Ama nasıl anlatıyor... Bol gerilimli, bol maceralı. Zeki kaptanımız da Tom Hanks'in ta kendisi. ''Zeki'' diyorum çünkü bir kaptanın sergileyebileceği tüm akıllıca hareketleri sergiliyor kaptanımız. Nefis bir mücadele ve çok farklı bir yapım izleyeceksiniz. Gemi kendini açık sularda bulduğu anda nefesinizi tutun ve filmin sonunda bırakın. İşte bu geçen sürede nefis bir film izlemiş olacaksınız, benden demesi. Hadi tadını çıkarın!

Kaptan Phillips - Captain Phillips

filmine yorum yap!
Bayram S.
23 Mayıs 2022
Daima heyecan barındıran bir film. Tom Hanks abimiz yine yapacağını yapmış. Bize de izlemek düşer.
Gizem O.
20 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Soluksuz izledim gerçekten. Tom Hanks yine bildiğimiz gibi harikaydı. İzlenmeyi kesinlikle hak ediyor.
Pablo.Escobar
07 Ocak 2022
Sıkı Üye
"Tom Hanks'se koy sepete..." Tavsiye ederim.
ZY
19 Ağustos 2021
Çaylak
Çok heyecanlı bir filmdi. Mutlaka izlenmeli. Tom Hanks oyunculuğu süperdi, oradaymış gibi hissettirdi. Barkhad Abdi de karakterini çok iyi oynamış bence. Sırf son sahnesi için bile izlenmeli.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Siyahi oyuncu bu sitede de olan Extortion filminde de aşağı yukarı aynı rolde. Tom Hanks’in bir tane bile kötü filmini şimdiye kadar izlemedim.
eray
30 Mart 2021
Usta Yorumcu
Filmin gerilimi başından sonuna kadar sürüklüyor. Tom Hanks abimizin filmlerini izlerken aşırı keyif alıyorum, bu da onlardan biri oldu.
Ozan K.
07 Mart 2021
Sıkı Üye
Tom amca oyuncu olmasaydı gemi kaptanı olurdu sanırım. Greyhound filmindeki performansı da ortada. Bu kadar mı yakışırsın role be adam. Film tam bir şölen bitsin istemiyorsun. İzlediğimin ertesi günü yakın arkadaşları toplayıp bir de onlarla izledik. Tadı damağınızda kalacak.
Axinel
07 Mart 2021
Sıkı Üye
Gerçekten de kaç defa izledim bilmiyorum ama her defasında gerim gerim gerildiğim ama bir o kadar da beğendiğim bir film. Ayrıca Tom Hanks'in oyunculuğunu söylemeye gerek yok herhalde.
ilknur K.
12 Ocak 2021
Çaylak
Baştan sona gerilim. Tom Hanks'in içinde olduğu kötü olan bir film yok sanırım :) Tam anlamıyla iyi bir aksiyon-gerilim filmi. Ailecek izlenebilir. Kurgu güzel, temposu sıkılmanıza izin bile vermiyor.
Fidan G.
07 Temmuz 2020
Çaylak
Tek kelimeyle harikaydı. Sonunda hüngür hüngür ağladım. Yaşanmış olay olması ise daha çok tüylerimi diken diken etti. Kesinlikle izlemelisiniz.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum3
captain phillips konusucaptain phillips yorumgerilim filmleritom hanks en iyi filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.