Kate 2021 tr-TR

Kate (2021)

(Aksiyon - Gerilim - Suç)
2021
IMDB
6.4
1s 46dk
IMDB
6.4
BU FİLM
1.6b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
27 Eylül 2021

Bu filmi aranızdan Aşkın Küçükşehir ve Akif izlemem için tavsiye olarak göndermiş. Kendilerine teşekkürler ediyor ve hemen konumuza geçiyorum... Başarılı bir suikastçimiz var. Kendisi, bir görev sonrasında sadece 24 saat hayatta kalacak şekilde zehirlendiğini öğreniyor ve düşüyor bir intikam davasının peşine.. Açıkcası bu tür filmleri özellikle son yıllarda fazlasıyla izledik. Hatta daha birkaç hafta önce size tavsiye ettiğim şu 2021 yapımı film de onlardan biriydi. İşin doğrusu, bu tür pek çok film olmasına rağmen bu film, bana keyifli birkaç saat geçirmeyi başardı. 1-2 sahne dışında hiç absürt bir sahneye de rast gelmedim. John Wick'e doyduğumdan olacak, bu tür filmlerde başrolün kadın olması bence filmi daha izlenebilir yapıyor... Eğer şöyle güncel, bol vurdulu kırdılı bir şeyler arıyorsanız bu filme bir göz atın derim... Hadi tadını çıkarın! 

Kate - Kate

filmine yorum yap!
saygielci
08 Ekim 2021
Çaylak
Aksiyon sahneleri iyiydi ama filmin nasıl ilerleyeceği tahmin edilebilirdi ve çok basitti..
Akif Feyzioğlu
28 Eylül 2021
Sıkı Üye
Senaryosuyla ve ters köşeleri ile filme kitlendim. Aksiyon sahneleri muhteşemdi, aşırı keyif aldım. Bence 9/10 notu hak ediyor kesinlikle.
Hypatia
28 Eylül 2021
Sıkı Üye
Kadın karakterlerin kolay vazgeçmeyen ve dayanıklı olduğunu gösteren aksiyon-suç filmi. Bu tarz filmler tuttuğu için sayısı her geçen gün artıyor. Puan olarak 6 bandında, vakit geçirmelik bir film.
Aşkın K.
27 Eylül 2021
Usta Yorumcu
Tahmin edilebilir ve basit senaryosuna karşın son derece akıcı ve iyi çekilmiş bir aksiyon. Oyunculuk ve çekimler gayet iyiydi, iyi film çıkmadığı şu günlerde fazlasıyla sınıfı geçti bence. Notu; 6/10
Kenan B.
27 Eylül 2021
Çaylak
Çok yapıldı aynısı, bu da onlardan biri. Mantığı kenara koy ve izle. Vakit geçir ve unut gitsin, öyle bir film işte sonu da tahmin edilebilir.
Erhan Ç.
27 Eylül 2021
Suikastçı başrolünde kadın olan filmler dahada bir çekici oluyor. 'ANNA' adlı filmi izlediyseniz bu filmi de gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Keyifli, sürükleyici ve 'ohaaa!' dedirten bir film. Bulduğum tek kötü yanı; ana karakterin geçmişinden nadiren (parça parça) izler taşıdığı. Keşke ana karakterin geçmişine de detaylı olarak yer verselerdi.
kate filmi konusukate filmikate filmi yorumkate yorumlar2021 film önerilerinetflix filmleri 2021en yeni film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.