Kuru Otlar Üstüne 2023 tr-TR

Kuru Otlar Üstüne (2023)

(Dram)
2023
IMDB
7.8
8
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
1 Yorum
3s 17dk
IMDB
7.8
BU FİLM
2.5b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
02 Mart 2024

Nuri Bilge Ceylan imzalı bu film, tam da canımın NBC filmleri izlemek çektiği bir dönemde vizyona girdi ve sadece birkaç ay sonra da Netflix'te yayınlanmaya başladı... Ücra bir kasabada zorunlu görevini tamamlayıp tayin olup İstanbul'a gitmeyi bekleyen bir öğretmeni merkeze alarak ilerleyen filmimiz aslında 2 normal film süresi kadar bir süreye sahip. "3 saatlik film izleyemem.." diyenler hemen başka tavsiyelerime göz atsın derim çünkü bu film, hem uzunluğu hem de kurgusu açısından herkese göre değil. Eğer Bir Zamanlar Anadolu'da veya Ahlat Ağacı gibi yakın dönem NBC filmlerini beğendiyseniz, muhtemelen bu filmi de seveceksiniz... Ben bu tür Anadolu'yu tüm çıplaklığıyla gösteren ve konu alan filmleri çok seviyorum. Sinematografi nefis. Olayın içine o kadar girmişim ki 3 saat ne zaman geçti hiç anlamadım diyebilirim. Fakat dediğim gibi herkese göre değil... Bence bir şans verin derim... Hadi tadını çıkarın!

Kuru Otlar Üstüne - About Dry Grasses

filmine yorum yap!
Aslı B.
03 Mart 2024
Usta Yorumcu
"Süresi uzun, başlayayım 2 parça olarak kalanını da sonra izlerim" dedim ama tüm filmi bir kerede izleyip bitirdim. Etkiledi mi? Evet ama herkese göre olmadığı kesin. Yer yer sinirlendim, burada yazamam tabi ki... Bazı şeylerin olmaması, olmasından daha iyi.
kuru otlar üstünekuru otlar üstüne filmikuru otlar üstüne filmi izlekuru otlar üstüne filmi yorumnuri bilge ceylan filmlerien yeni filmleryerli filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.